Přečtěte si oficiální popis

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University nabízí studijní programy pro čínské i zahraniční studenty.

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University je společný institut založený v partnerství s Univerzitou Beijing Jiaotong University (BJTU) v Číně a Lancaster University ve Velké Británii.

Areál se nachází poblíž Weihai, provincie Šan-tung, na východním pobřeží Číny mezi Pekingem a Šanghajem.

Naše kurzy se učí Lancaster University a BJTU akademici. Absolventi obdrží kvalifikaci z obou vysokých škol, stejně jako společný akademický výpis.

111609_pexels-photo-267885.jpegUčení a učení

Na Lancaster University College v Pekingu Jiaotong University (LUC v BJTU) zajišťujeme, aby se studenti aktivně zapojili do procesu učení, povzbuzovali jsme práci v týmu a co nejdříve využili možnosti výzkumu.

Náš učební a výukový styl zajišťuje, že absolventi LUC jsou na mezinárodní úrovni vybaveni potřebami zaměstnanosti tím, že pomáhají studentům rozvíjet dovednosti potřebné pro zaměstnání později. Podporujeme samostatné a samo-řízené učení a ukážeme studentům, jak používat znalosti, které se učí.

Studenti na LUC v BJTU mohou očekávat:

  • Rozvíjet dovednosti kritického myšlení v učebním prostředí založeném na úkolech
  • Zapojte se do úkolů, které jsou navrženy tak, aby pomohly vytvářet dovednosti pro řešení problémů
  • Vyzkoušejte nápady zkoumáním různých akademických perspektiv
  • Práce na skupinových projektech rozvíjet dovednosti potřebné pro práci v týmu
  • Analyzujte a vyhodnocujte informace z nejrůznějších zdrojů
  • Pokračujte v výzkumu prostřednictvím různých přístupů
  • Celkovým cílem je umožnit studentům, aby se stali celoživotními reflexními žáky.

Během svého studia budete vyučováni odborníky a výzkumníky z obou partnerských univerzit.

Budete studovat v angličtině a vedle vaší akademické výuky budete mít prospěch z našich speciálně navržených modulů angličtiny a studijních dovedností.

Studenti LUC-BJTU budou také mít možnost strávit část svého času studovat v Pekingu nebo na Lancaster University ve Velké Británii a naši absolventi budou mít nárok na stipendium na absolventy LU pro další postgraduální studium na Lancaster University.

111464_pexels-photo-1595391.jpegKde je Weihai?

Nachází se na východním konci provincie Shandong, Weihai stojí na pobřeží mezi Pekingem a Šanghajem, poblíž Korejského poloostrova a přes moře z japonského souostroví.

Pojmenované "zahradní město" v Číně, pobřežní město Weihai je známé svou vynikající kvalitou ovzduší, mírným podnebím, svěžími lesy a malebnými ostrovy. Jeho nedaleké ostrovy, horký pramen, plážový resort a další atrakce znamenají, že je spousta míst k návštěvě.

Weihai City

Weihai má asi 2,8 milionu obyvatel a sedm vysokoškolských institucí. Jedná se o ekonomicky rozvinuté město s mnoha velkými státními a soukromými podniky. Weihai, Čína a Incheon, Jižní Korea jsou demonstrační oblastí pro místní ekonomickou spolupráci Čínské korejské zóny volného obchodu.

  • Slavné mezinárodní podniky v Weihai: Samsung Electronics (Shandong) Digitální tiskárny Ltd., Weihai Daewoo Electronics Co, Ltd, ITOCHU Corporation, Howden produkty
  • Slavné čínské podniky ve Weihai: Wego Group, Triangle Group, Jinhou Group, Weihai Guangtai, Haima Carpet, Shandong Weida Group, Dishang Group, Jiajiayue Group, Beiyang Group, Disha Pharmaceutical Group

Kde budu založen?

Náš areál je na jižním pobřeží poloostrova Shandong. Má veškeré vybavení, které potřebujete, s účelovým ubytováním, sportovními, nákupními a stravovacími zařízeními.

Je to přibližně jednu hodinu od Weihai centra města, a 40 minut od letiště Weihai.

Na kampusu jsme investovali do zdrojů, které potřebujete k dokončení studia, s dobře zásobenou knihovnou a moderními učebnami a učebními prostory.

110884_pexels-photo-203237.jpeg

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Naše vysokoškolské diplomové komunikační inženýrství je navrženo tak, aby vám dovednosti, které potřebujete pro práci v moderním komunikačním průmyslu, zahrnující bezdrát ... [+]

BEng komunikační inženýrství

Naše vysokoškolské diplomové komunikační inženýrství je navrženo tak, aby vám dovednosti, které potřebujete pro práci v moderním komunikačním průmyslu, zahrnující bezdrátovou, optickou, mobilní, satelitní a dopravní komunikaci.

Tento stupeň bude vybavit studenty dovedností pro state-of-the-umění elektroniky a komunikace s prvky v analogovém

Předmět bude zahrnovat obsah vhodný pro práci v moderním komunikačním průmyslu, včetně bezdrátové, optické, mobilní, satelitní a dopravní komunikace.

Kurz bude zahrnovat i základní fyziku, strojní inženýrství, řídicí systémy a elektrotechniku, které rozšiřují znalostní základnu studentů, zvyšují jejich kariérní vyhlídky a vytvářejí dobře zaoblené inženýry.... [-]

Čína Weihai
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Studijní program Business Administration vám ukáže, jak fungují firmy a manažery v mezinárodním prostředí. Získáte vynikající základ v základních disciplínách manažerskýc ... [+]

BMgt Business Administration

Studijní program Business Administration vám ukáže, jak fungují firmy a manažery v mezinárodním prostředí. Získáte vynikající základ v základních disciplínách manažerských studií.

Učíme základní pojmy a teorie současné manažerské praxe v průběhu celého programu s flexibilitou, která vám umožní vybrat specializované oblasti, které doplní vaši budoucí kariéru.

Rozvíjíte osobní dovednosti včetně kritické reflexe a analýzy, skupinové práce, psaní zpráv a prezentačních dovedností.

Proč zvolit tento kurz?Tento kurz vám poskytne důkladnou teoretickou a praktickou znalost podnikových organizacíPřipravíte se na budoucí kariéru v podnikání a přispět ke společnostiNaučíte se kriticky analyzovat a uvažovat o obchodních otázkáchRozvíjíte svou přizpůsobivost a flexibilitu, abyste vám pomohli reagovat na změny a nejistotuVylepšíte své dovednosti v oblasti učení, komunikační dovednosti a osobní rozvojStruktura kurzu... [-]
Čína Weihai
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině