Shenzhen University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

深圳大学 - SAR univerzita, univerzita univerzity, experimentální univerzita

Univerzita Shenzhen byla založena v roce 1983 se souhlasem ministerstva školství. Ústřední vláda, ministerstvo školství a místní vláda přikládají velký význam výstavbě univerzity SAR. Pekingská univerzita pomáhala při stavbě čínských a cizojazyčných disciplín a Tsinghua pomáhal při výstavbě elektronických a architektonických disciplín, Národní lidový kongres pomáhal při budování ekonomických a právních disciplín a na 深圳大学 v 深圳大学 shromáždil velký počet známých učenců. Na začátku školy byla škola odhodlána reformovat systém řízení univerzity a aktivně zkoumat stipendia, kreditové systémy, programy studijních programů, atd., A ujala se vedení při implementaci systému ne-distribuce a oboustranného výběru absolventů v zemi a zavedla systém najímání a přijímání fakult a zaměstnanců. Reforma sociálního řízení oddělení vzbudila v celé zemi výrazné následky.

V 36 letech od svého založení, 深圳大学 následovala SAR a je odhodlána k reformě a rychlému rozvoji. Škola se řídí mottem „sebedůvěry, sebekázně a sebezdokonalování“ a vytvořila charakteristiku „Univerzitní univerzity, Window University a Experimentální univerzity“, která tvoří kompletní systém vzdělávání talentů od bakalářských, magisterských až po doktorandské a víceúrovňové vědecké výzkumy a sociální služby. Systém se stal komplexní univerzitou s úplnými disciplínami, úplnými zařízeními, vynikajícími učiteli a standardizovaným řízením. 深圳大学 je národní univerzitní studentská kulturní základna vzdělání a národní civilizovaný kampus. Aby bylo možné realizovat konotativní rozvoj vysokoškolského vzdělávání, škola formulovala " 深圳大学 kulturní inovace rozvoj osnovy", založil Rao Zongyi kulturní výzkumný ústav a Liu Yuyi Art Institute, a vybudoval prvotřídní socialistické speciální zóny s čínskými charakteristikami s vysokým stupněm kulturního vědomí a kulturní sebevědomí. Univerzitní kultura.

深圳大学 dva školní areály, Houhai a Xili, s celkovou kampusovou plochou 2,72 km2. Škola má bohaté učební pomůcky a kompletní vědecký výzkum. Celková stavební plocha areálu je 1,543 milionu metrů čtverečních, a celková hodnota nástrojů a zařízení je 2,7 miliardy juanů. Budova knihovny má 51 202 m2 (včetně první fáze Knihovny Xili Campus), má více než 4,12 milionu papírových zdrojů, 377 druhů databází, včetně 2,58 milionů plnotextových e-knih a 119 000 plnotextových elektronických časopisů. Existuje jeden celostátní komplexní vysokoškolský pilotní reformní pilotní projekt, jeden experimentální prostor pro inovace na národní úrovni a jeden praktický výukový základ na národní úrovni. Existují 2 národní demonstrační centra pro výuku výuky, 1 národní virtuální simulační experimentové centrum, 16 provinčních experimentálních výukových ukázkových center a 3 provinční virtuální simulační experimentální učební centra. K dispozici jsou 3 národní inženýrské laboratoře, 1 národní výzkumné centrum strojírenské technologie, 2 klíčové laboratoře Ministerstva školství, 1 mezinárodní základna spolupráce Ministerstva pro vědu a techniku a 10 provinčních klíčových laboratoří.116634_116613_QQthG20190614090244.jpg

深圳大学 34,156 studentů na plný úvazek, včetně 27,454 vysokoškoláků na plný úvazek, 6,388 postgraduálních studentů, 314 doktorandů, 1,707 postgraduálních doktorandů, 21021 studentů vzdělávání dospělých a 862 mezinárodních studentů. Školní obory jsou kompletní a komplexní, zahrnují 11 disciplín včetně filozofie, literatury, ekonomie, práva, vzdělání, vědy, inženýrství, managementu, medicíny, historie a umění. Škola má 25 pedagogických vysokých škol, dvě přidružené nemocnice a 97 vysokoškolských oborů. Existuje 5 speciálních programů na úrovni státu, 14 specializovaných programů na úrovni provincií a 15 klíčových disciplín na úrovni provincií. V doktorském studijním programu je 10 oborů, 3 postdoktorské výzkumné stanice a 1 postdoktorandské pracoviště. Tam je 38 magisterských studijních programů povoleno magisterských studijních programů, existuje 22 profesních magisterských studijních programů. Inženýrství, klinická medicína, věda o materiálech, biologie a biochemie, informatika a chemie vstoupily do top 1% disciplín ESI na světě a zařadily se na 84. místo mezi rozšířenými edicemi ESI Highly Cited Papers. Škola zahájila zřízení „NOOC Aliance místních vysokých škol a vysokých škol“ se 130 vysokými školami a univerzitami, 359 kurzů on-line, 119 vybraných škol, 61 akreditovaných škol a více než 600 000 kurzů. V roce 2018 získali vysokoškoláci 614 ocenění na různých úrovních, včetně 131 mezinárodních, 269 národních a 205 provinčních a ministerských.

Struktura fakulty je průběžně optimalizována a zavádění a pěstování talentů na vysoké úrovni je plodné. Tam je 3,616 členů fakulty (kromě přidružených středních škol), včetně 2,274 učitelů na plný úvazek (517 profesorů, 643 docentů), 560 techniků a 782 manažerů. V naší škole je 1068 postdoktorandů, 440 výzkumníků na plný úvazek a 164 hostujících profesorů. Tam je 15 akademiků čínské akademie věd a čínské akademie inženýrství (včetně 4 krátkodobých kandidátů), 2 akademici americké akademie lékařského a biologického inženýrství, 4 akademici americké akademie věd, akademie inženýrství, a akademie lékařských věd (krátkodobý), 1 akademik královské akademie inženýrství, a člen kanadské akademie inženýrství. 2 osoby, 1 akademik Evropské akademie věd (krátkodobý), 1 akademik Singapurské akademie věd (krátkodobý), 3 akademici Eurasijské akademie věd, 1 Nobelova cena (fyzická a zdravotní), krátkodobá. Existuje 5 hlavních vědců z Národního programu "973", 27 badatelů Changjiang (včetně 21 krátkodobých kandidátů), 32 národních vědeckých fondů pro významné mladé vědce (včetně 14 krátkodobých zaměstnanců) a 14 národních výborů pro mladé mladé vědce ( Včetně jednoho krátkodobého pronájmu, ministerstva školství "nové století vynikající talent" 7 lidí.

Škola průběžně prohlubovala reformu systému vědeckého výzkumu a výzkumné projekty a financování významně vzrostly. V roce 2018 přesáhly celkové finanční prostředky na výzkum 1,1 miliardy juanů, přidalo se 302 nových projektů v oblasti přírodovědných fondů, které obsadily 23. místo v zemi a druhé na univerzitách v Guangdongu, bylo přidáno 33 nových projektů v oblasti společenských věd, které se umístily na 36. místě v zemi. Čtvrté místo na univerzitách v Guangdongu. SCI zahrnoval 3 293 papírů a SSCI zahrnovalo 238 papírů. Získal 2 846 ocenění vědeckého výzkumu. Bylo uděleno 425 patentů, včetně 229 patentů. Časopis Journal of Science and Technology získal v roce 2018 titul „Top 100 čínských vědeckých a technologických časopisů čínských univerzit“, příspěvky z humanitních a společenských věd v časopisech se umístily na 13. místě v národních časopisech.

Škola aktivně podporuje „mezinárodní talentový výcvik, mezinárodní vědeckovýzkumnou spolupráci, mezinárodní výstavbu učitelů a mezinárodní kulturní výměny.“ Nyní navázala kontakty s 256 zahraničními univerzitami a realizovala různé formy mezinárodní spolupráce, jako je výměna studentů, vzdělávání učitelů a kooperativní vzdělávání. Zlepšit kvalitu a úroveň mezinárodní komunikace všestranným způsobem.

深圳大学 bude i nadále se sídlem v Shenzhen, spoléhat se na hospodářský a sociální rozvoj Guangdong, Hong Kong a Macao Dawan okres, čelí mezinárodní, v duchu reformy a inovací, pěstovat vysoce kvalitní inovativní a podnikatelské talenty, dodržovat kulturní vedení, posílit inovace řídit, dosáhnout rozvoje konotací, a budovat nové Usilujte o to, aby vysoké školy SAR byly s lidmi spokojeny.

(Data na této stránce byla aktualizována v dubnu 2019)116633_116612_QQthG20190614090430.jpg

Místa

Shenzhen

Adresa, 1. řádek
Shenzhen University, 3688 Nanhai Boulevard
518060 Shenzhen, Guangdong, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium