Sun Yat-Sen University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sun Yat-sen University, Původně známý jako Guangdong University, Byla založena v roce 1924 Dr. Sun Yat-sen (také volal Sun Zhongshan), velkého demokratického revolučního vůdce 20. století. Univerzita se nachází ve městě Provincie Guangdong, Což je oblast sousedící Hongkongu a Macaa, který stojí v čele reformy Číny a otevírání. Jako jedna z předních univerzit v Čínská lidová republika, Sun Yat-sen University je komplexní multidisciplinární univerzita, včetně humanitních, společenských věd, přírodní vědy, technické vědy, lékařské vědy, farmakologie, a věd řízení.

To má asi 82.384 studentů studujících na čtyřech kampusech v a Zhuhai, Těží z jeho umístění v blízkosti Hong Kong a Macao a regionální výhoda otevření a ekonomického rozvoje, univerzita se stala důležitým základem pro výcvik na vysoké úrovni talenty, vědecký výzkum, poskytování služeb pro společnost a dědit kulturní tradice.

Univerzita se také úspěšně vytvořena mezinárodní spolupráce a výměny vztahy s mnoha špičkových univerzit na světě. Podle Times Higher Education World University Ranking pro období 2010-2011, Sun Yat-sen University byl zařazen do top 200 na světě. V současnosti, Sun Yat-sen University se rozkládá na celkové ploše 5.972 čtverečních kilometrů a má 4 školní areály: Guangzhou Jižní Campus, Guangzhou North Campus, Guangzhou East Campus, A Zhuhai Campus.

Místa

Guangzhou

Adresa, 1. řádek
Guangzhou South Campus,
No. 135, Xingang Xi Road

510275 Guangzhou, Guangdong, Čína

Guangzhou

Adresa, 1. řádek
Guangzhou North Campus,
No. 74, Zhongshan Er Road

510085 Guangzhou, Guangdong, Čína

Zhuhai

Adresa, 1. řádek
Zhuhai Campus,
Tang Jia Wan

519082 Zhuhai, Guangdong, Čína

Guangzhou

Adresa, 1. řádek
Guangzhou East Campus,
Xiaoguwei Island, Panyu District

510006 Guangzhou, Guangdong, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium