The University of Nottingham Ningbo China

Úvod

Read the Official Description

University of Nottingham Ningbo Čína (UNNC) byla první čínsko-zahraniční univerzita otevřít své dveře v Číně. Založena v roce 2004, s plným souhlasem čínského ministerstva školství, řídí se University of Nottingham se spoluprací z Zhejiang Wanli Education Group, klíčovým hráčem v sektoru vzdělávání v Číně.

Rychlá fakta o univerzitě

 • University of Nottingham Ningbo Čína (UNNC) byla první čínsko-zahraniční univerzita otevřít dveře v Číně v roce 2004.
 • V UNNC máme více než 6 500 studentů a asi 750 zahraničních studentů
 • Máme více než 700 zaměstnanců, rozdělených na akademické a profesionální služby.
 • Naši zaměstnanci a studenti pocházejí z více než 70 zemí a regionů po celém světě.
 • Univerzita se nachází v areálu 144 akrů (584,666 m²) v Ningbo, provincii Zhejiang.
 • Máme tři fakulty: podnikání, vědu a inženýrství, humanitní a společenské vědy.
 • Nabízíme 28 vysokoškolských kurzů a 22 postgraduálních kurzů.
 • Univerzita má deset výzkumných středisek a institucí.
 • V prosinci 2008 jsme získali licenci na udělení doktorského titulu a máme kolem 300 doktorských studentů.
 • Máme první uhlíkově neutrální budovu v Číně, která je domovem našeho Centra pro udržitelné energetické technologie (CSET).

Výroční zpráva

"Rok 2016 je přechodným rokem s mnoha vzrušujícími iniciativami a úspěchy. Je dobrým začátkem našeho poslání do roku 2020 a UNNC se postavil do silnější pozice pro budoucnost"

 • profesor Chris Rudd Výroční zpráva University of Nottingham Ningbo 2016 je nyní k dispozici. Tato zpráva shrnula a zdůraznila klíčové pokroky a úspěchy univerzity v uplynulém akademickém roce. Sdílela některé z nejvýznamnějších úspěchů a radostných momentů univerzity ve svém počátečním roce realizace Strategie 2020. Ve zprávě jsou uvedeny čtyři důležité oblasti:
 • Výuka a vzdělávání
 • Budování výzkumu a disciplíny
 • Reformy a restrukturalizace
 • Sociální odpovědnost a angažovanost ve společnosti

Absolventi v poptávce

Máme více než 6 000 studentů a každý rok přibližně 1 500 absolventů s vynikajícími akademickými kvalifikacemi, přenosnými dovednostmi, tvůrčím výhledem a novou perspektivou. Jsou požadovány od zaměstnavatelů po celém světě, kteří si uvědomují výhody zaměstnávání talentů s mezinárodní perspektivou.

Naše politika internacionalizace znamená, že naši studenti mohou studovat na University of Nottingham ve Velké Británii nebo jít jako výměnu nebo studium v ​​zahraničí studentům na jiných univerzitách po celém světě.

Mezinárodní studenti pocházejí z více než 60 zemí celého světa a čínští vysokoškolští studenti jsou vybráni z většiny provincií na základě přijímacích zkoušek na vysoké škole.

Konkurence pro vstup je tuhá a studenti jsou povinni mít minimální úroveň angličtiny pro přijetí do našich studijních programů. Jsme obeznámeni s řadou zámořských kvalifikací. Další informace o kvalifikaci potřebné ke studiu zde zasílejte náš tým pro přijímací zkoušky.

Výzkum s vysokým dopadem

Na výzkum UNNC se rozprostírají všechny fakulty a disciplíny a máme několik center a institutů, které vytvářejí výzkum s velkým dopadem.

Jsme odhodláni poskytovat špičkové odborné znalosti v oblasti výzkumu, které jsou relevantní pro zájmy a potřeby Číny.

Naši postgraduální studenti hrají důležitou roli v naší výzkumné komunitě a my chceme podporovat výzkumný talent budoucnosti.

Vysoce kvalitní personál

Máme více než 600 pracovníků v oblasti výuky, výzkumu a odborných služeb v UNNC, kteří jsou rekrutováni z nejvyšších univerzit, výzkumných ústavů a ​​společností z nejméně 40 zemí světa.

Veškeré výuky na akademické půdě probíhají v angličtině zaměstnanci, kteří byli vysláni z Nottinghamu nebo byli jmenováni na standardy univerzity v Nottinghamu.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Ba (hons) finance, účetnictví a management

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2019 Čína Ningbo

Tento kurz poskytuje komplexní vysokoškolské vzdělání v oblasti financí a účetnictví spolu s plně integrovaným pochopením teorie a praxe řízení v různých organizacích. [+]

BA (Hons) Finance, účetnictví a management

Tento kurz poskytuje komplexní vysokoškolské vzdělání v oblasti financí a účetnictví spolu s plně integrovaným pochopením teorie a praxe řízení v různých organizacích. Zejména stupeň poskytuje silné interdisciplinární jádro materiálu v účetnictví a finanční teorii a praxi, se zaměřením na moderní firmu a jeho finanční prostředí.

Jako absolvent bude mít pevný základ pro úspěšnou kariéru v řadě obchodních oblastí nebo pro další studium a výzkum. Budete mít podrobné znalosti o finančních, účetních a manažerských koncepcích a dovednostech, které se budou samostatně aplikovat na obchodní záležitosti.... [-]


BA English Language and Applied Linguistics

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2019 Čína Ningbo

[+]

[-]

Evropských studií

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2019 Čína Ningbo

První rok se skládá speciální program Angličtina pro akademické účely navrženy velmi zkušený zaměstnanců z uznávaného Centra anglického jazykového vzdělávání (Cele) na University of Nottingham. [+]

ba Evropská studia Struktura kurzu

Rok 1 (předběžný rok)

Tento rok není povinný pro studenty s odpovídající kvalifikací pro rok 2. ročník První ročník obsahuje speciální program angličtiny pro akademické účely navržený vysoce zkušenými pracovníky z uznávaného Centra výuky anglického jazyka (CELE) na University of Nottingham. To je pečlivě integrováno se studijními programy nabízenými každou akademickou školou tak, aby se studenti plně připravovali na roky 2-4.

Rok 2 (Kvalifikační rok)

V tomto prvním ročníku specializačního studia si můžete vybrat z modulů pokrývajících historické, společenské a kulturní základy moderní Evropy. Tyto moduly jsou strukturovány kolem studenta-střed přístup učení s rozsáhlými čtením, jak si procvičit studijní dovednosti, které budete potřebovat pro více nezávislý výzkum později v míře. Využijte také jazykové vzdělávání, které je navrženo tak, aby podporovalo mnohojazyčné komunikační dovednosti potřebné k tomu, aby byly úspěšné na mezinárodní scéně dnes.... [-]


BSc

BSc (Hons) Computer Science

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2019 Čína Ningbo

[+]

[-]

Bakalář

BEng (Hons) Chemical Engineering

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2019 Čína Ningbo

[+]

[-]

Videos

The University of Nottingham Ningbo China

Mavic Pro Drone Tour of The University of Nottingham Ningbo China