Vatel Hotel & Tourism Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studujte hotelnictví na škole Vatel v čínské Suzhou

Vatel Suzhou, jedinečný v Číně, nabízí kombinaci teoretických kurzů a postupů v hotelech, restauracích, letoviscích a dalších partnerských institucích

Vatel Suzhou nabízí dva tituly (bakalář za tři roky a MBA za dva roky) a krátkodobé programy šité na míru manažerům a manažerům. Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině, aby naši studenti měli mezinárodní expozici, kterou potřebují k provedení v stále náročnějším odvětví pohostinství. Vatel Suzhou přinese do Číny jedno z nejmodernějších umění pohostinství, francouzské „art de Vivre“. Vatel Suzhou spolupracuje se třemi pětihvězdičkovými hotely méně než 30 minut od kampusu, aby uspořádal odborné postupy, během kterých budou studenti alternativně pracovat v kuchyni, F

Učitelé hrají velmi důležitou roli ve vašem budoucím úspěchu. Ve Vatelu předávají učitelé své know-how a svou vášeň. Díky interaktivním tréninkovým metodám, které jsou blízké realitě oboru pohostinství. Poskytují vám nástroje pro rozvoj vašich technických, koncepčních a analytických dovedností jako budoucí manažeři. K vašemu úspěchu přispívá dlouhodobý závazek pedagogických pracovníků společnosti Vatel, ať už se jedná o univerzitní učitele nebo hostující lektory vybrané pro svou excelenci v dané oblasti.

Zvolte Vatel Suzhou

Díky svému profesionálnímu a osobnímu školení

V globální a vysoce konkurenceschopné ekonomice nestačí už jen získání titulu. Nedávní absolventi Vatel jsou preferováni před ostatními svými lidskými a profesními vlastnostmi.

Kvůli svým hodnotám odpovědnosti a solidarity

Vatel Spirit má své kořeny v hodnotách sdílených učitelským týmem a studenty: Ve společnosti Vatel má každý práva, ale také odpovědnost, ale všichni jsou oprávněni podílet se na profesním úspěchu budoucího absolventa Vatel.

Z důvodu výměnného programu Marco Polo

Kandidáti, zatímco pokračují ve studiu na Vatelu, jsou ponořeni do jiné kultury, jiný jazyk, otevřenější vůči ostatním, jsou lépe připraveni na mezinárodní kariéru.

Kvůli jeho inovacím

V každoroční mezinárodní úmluvě se všichni ředitelé škol Vatelů mohou setkat, aby diskutovali o inovacích ve výuce na svých školách. To nejlepší z těchto inovací je pak integrováno do výukových programů Vatel.

Díky 35 000 absolventů, na které se můžete spolehnout

Každý ze 7 000 studentů, ať už je jeho hostitelská škola kdekoli, se může spolehnout na každého ve skupině Vatel a na 35 000 absolventů, kteří pracují v nejkrásnějších hotelech na světě. Tato síť je silnější než kterákoli jiná, která vám pomohou najít práci, která odpovídá vašim snám a ambicím.

Z důvodu podpory s hotely JHM

V rámci skupiny JHM Group existuje celá řada hotelů, které poskytují studentům a absolventům stáže a formální zaměstnání. JHM pomáhá studentům vyrůst v úspěšnou kariéru v pohostinství.

126351_JHM.png

Join.ln Hospitality Management Co., Ltd. (JHM) nabízí vysokou úroveň firemní kultury a přísný systém řízení podniku s perspektivou globálního řízení mezinárodních standardů. Mezinárodní tým složený z nejlepších talentů pro správu pohostinství je na místě, aby každý host, který navštíví naše nemovitosti, mohl využívat nejkvalitnější zážitek.

Portfolio značky JHM se skládá z kvalitních hotelů Tonino Lamborghini Hotels

Pro podporu rychlé expanze a zajištění dostatečné dostupnosti talentu pro jeho rostoucí počet nemovitostí, Vatel Hotel

Pohostinská škola nabízející nejmodernější zařízení

zbrusu nový kampus o rozloze 3 500 metrů čtverečních | 14 moderně vybavených učeben s videoprojektorem a wifi | Kavárna Vatel procvičte si koktejly a baristaské dovednosti falešný hotelový pokoj, kde si můžete procvičit své dovednosti v oblasti čištění a nastavení.

Praxe a stáže jsou k dispozici v nejlepších hotelech v Suzhou a Číně

Našim studentům je k dispozici celkem 2376 pokojů v 7 hotelech pro odbornou praxi a stáže:

 • Suzhou Crowne Plaza: 354 pokojů
 • Suzhou Tonino Lamborghini: 91 pokojů
 • Suzhou Kempinski: 458 pokojů
 • Suzhou Hyatt: 355 pokojů
 • Suzhou Nikko: 469 pokojů
 • Kunshan Tonino Lamborghini: 289 pokojů
 • Huangshi Tonino Lamborghini: 360 pokojů

Vatel Cafe a Vatel Restaurant jsou k dispozici pro naše studenty, aby si mohli procvičovat své dovednosti

 • Nachází se na akademické půdě, Vatel Cafe nabízí našim studentům nejlepší příležitost pro praxi správy kaváren.
 • Restaurace Vatel se nachází v hotelu Suzhou Tonino Lamborghini a nabízí autentickou francouzskou kuchyni místním zákazníkům; Mezitím poskytuje našim studentům špičkové vzdělávací zařízení.

125682_125677_1Fduogongnengquxueshenggonggonghuodongquyufu.jpg

Užijte si Suzhou životní styl, tradice se setkal s moderním

Díky slavným kanálům a jezerům po celém městě byl Suzhou nazýván Benátkami východu. Je to jedno z nejstarších měst v Číně s více než 2 500 lety, které se nachází v deltě řeky Yangtze.

Marco Polo navštívila Suzhou a byla ohromena její různorodou kulturou a prosperujícím průmyslem.

Jako turistické město je Su-čou známá svou historií, turistickými atrakcemi a také svým hospodářským rozvojem.

Ráj v nebi, Suzhou na zemi

Zařazeno jako nejlepší žijící město v Číně, je Suzhou pojmenováno „země ryb a rýže“ přírodních zdrojů a jemných řemesel. Mezi slavné speciality patří hedvábí Suzhou, výšivka Suzhou, fony, tradiční čínské hudební nástroje, lucerny, nábytek, jade carving, hedvábné tapiserie, čaj Biluochun, krabi jezerní atd.

Středisko dopravy

Průmyslový park Suzhou je nejdynamičtějším a nejdůležitějším průmyslovým parkem v Číně, kde se nachází více než 3 000 podniků, desítky špičkových hotelů a letovisek a největší nákupní centrum v Asijském centru Suzhou. Suzhou se nachází na nejvýznamnějším dopravním uzlu, 30 minut jízdy do Šanghaje vysokorychlostním vlakem.

Historický a kulturní klenot

Toto město má více než 60 zachovalých klasických zahrad, které jsou uvedeny jako světové kulturní dědictví, jako je Humble Administrator Garden, Lingering Garden. Kromě toho jsou slavné Kunqu Opera a Pingtan (baladové zpěv v Suzhou vytáčené). Ulice a uličky ve staré části města jsou ve stylu dynastie Song. Udělejte si čas a potkejte nejtradičnější kulturu zde v Suzhou.

Vater, globální síť škol pohostinství a absolventů

Vatel má 50 škol pohostinství umístěných v Evropě, v Americe, v Asii a v Africe. Sdílejí stejné poslání: připravovat mladší generace na budování své profesionální budoucnosti v mezinárodním odvětví pohostinství a cestovního ruchu.

Vatel se rozhodl:

 • Učte techniky řízení založené na dvou století historie v pohostinství, založené na vysoce kvalitních službách a spokojenosti zákazníků. To zahrnuje všechny kulturní aspekty klientů, od země, kde se hotel nachází, až po personál pracující v něm.
 • Projděte francouzské umění pohostinnosti, které je po celém světě uznáváno jako známka kvality, dobrého vkusu a excelence.
 • Vyučujte francouzštinu ve všech nefrancúzsky mluvících zemích, kde naše skupina působí.

Nyní máme 35 000 absolventů, kteří pracují po celém světě a jsou hrdí na to, že si říkají Vateliens a pracují v nejkrásnějších hotelech na světě.

Vatel je mezinárodní

Na počátku 21. století, 20 let po otevření první školy Vatel ve Francii, byly připraveny všechny faktory mezinárodního rozvoje: byl prokázán náš vzdělávací koncept založený na progresivní a kontrolované směsi teorie a profesních zkušeností; je udržitelný a připravený k rozšíření v zahraničí. Od té doby se v Evropě, Asii, Americe a Africe otevřely nové kampusy.

Síť škol Vatel, která se nachází na čtyřech kontinentech, tvoří 1. skupinu světových obchodních škol v oblasti pohostinství a cestovního ruchu, kterou odborníci zvolili jako nejlepší školu správy pohostinství.

Duch Vatel, celoživotní hodnoty

Vatelův úspěch je založen na pěti pilířích. Na celém světě se naši členové fakulty naučili:

 • mají úzké vazby se svými studenty.
 • vytvářet dynamické podmínky učení.
 • zprostředkovat své know-how a znalosti.
 • zavést koncept řádného chování ve všech situacích.
 • mají úzké vztahy s profesionály pracujícími na manažerských pozicích v hotelech a cestovním ruchu.

Učební týmy skupiny Vatel jsou stejně složeny z profesorů z univerzit a profesionálů, kteří si ve svých oborech vytvořili jméno.

Místa

Suzhou

Adresa, 1. řádek
No 1. Renai Road Suzhou Industrial Park
Suzhou, Jiangsu, Čína

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium