Přečtěte si oficiální popis

Jsme partnerství mezi Zhejiang University a University of Illinois v Urbana-Champaign. Poskytujeme mimořádné vzdělávací zkušenosti s neomezenými možnostmi. Zaměřujeme se na vzdělávání inovátorů ve strojírenství a vedoucích zítřka.

ZJU-UIUC INSTITUTE

Univerzita Illinois v Zhejiang v Institutu Urbana-Champaign (Institut ZJU-UIUC nebo ZJUI) je nová kooperativně řízená inženýrská škola. Zavedením celosvětově uznávaných inženýrských učebních plánů a zdrojů od UIUC, doplněných o příspěvky od kolektivů a oddělení ZJU, poskytne Institut ZJU-UIUC inženýrské vzdělání světové úrovně.

  • Zhejiang univerzita

Společnost Zhejiang byla založena v roce 1897 a je jednou z nejstarších a nejprestižnějších institucí vyššího vzdělávání v Číně. Přihlášené přímo ministerstvu školství, univerzita Zhejiang je univerzitou "211 Projekt" a "985 Projekt" s výraznou podporou centrálních, provinčních a místních vlád. Je členem Ligy C9 a Asociace Pacifik Rim Universities. Inženýrské programy univerzity Zhejiang se umístily na 4. místě ve světových nejlepších globálních univerzitních žebříčcích publikovaných americkou novinkou

  • University of Illinois v Urbana-Champaign

Společnost byla založena v roce 1867. Univerzita Illinois v Urbana-Champaign (UIUC) je univerzita s vysokým stupněm výzkumu ve Spojených státech. Je zakládajícím členem Konference velkých desítek a členem Asociace amerických univerzit. Univerzita je považována za instituci "veřejného Ivy". UIUC se umístil na 4. místě v akademickém žebříčku světových univerzit v oblasti strojírenství / technologie a vědy, publikoval v roce 2015.

Výzkum

Institut ZJU-UIUC rozkládá hranice mezi tradičními strojírenskými obory a nemá v úmyslu zřídit odbory nebo ústavy založené na disciplínách. Místo toho vytváří interdisciplinární týmy a aktivity a podporuje multidisciplinární sbližování znalostí a vzájemnou spolupráci. V souladu s tímto interdisciplinárním důrazem jsou pro pokročilé studenty zorganizovány experimentální třídy, které zahrnují inženýrství a systémovou vědu, informační systémy a digitální vědu, a energetické a environmentální inženýrství. Kurzy, které kladou důraz na podnikání a kreativní řešení problémů, jsou začleněny do učebních osnov. Kurzy designu zahrnují studenty z několika studijních programů, kteří pracují společně. Tyto aktivity kultivují inovativní talenty s průřezovými a multidisciplinárními znalostmi.

Fakultní bazén

  • Vynikající učenci založení ve svých oborech
  • Profesoři mezinárodního postavení
  • Členové plánu národních tisíců mladých talentů

Zdroj fakulty

  • University of Illinois v Urbana-Champaign
  • Talenty získané z nejvyšších mezinárodních univerzit, které zahrnují MIT, UC Berkeley, UIUC, Caltech, ZJU, Tsinghua, Cambridge atd.
  • Zhejiang univerzita

Mezinárodní kampus

Institut ZJU-UIUC je založen na mezinárodním kampusu Univerzity Zhejiang. Prozkoumat nové modely vysokoškolského vzdělávání, které kombinují osvědčené postupy na východě a na západě, čerpají z pokročilých vzdělávacích zkušeností po celém světě a kultivují inovativní nadání s mezinárodní vize. Univerzita Zhejiang zahájila vývoj mezinárodního kampusu v únoru 2013. Plán byl schválený ministerstvem školství v říjnu 2015 a první studenti zapsáni v září 2016. Mezinárodní kampus zdůrazňuje rezidenční kolejový model. Každá rezidenční škola poskytuje přátelské a podpůrné učení a životní prostředí. Každý student má soukromou ložnici, společnou koupelnu a společný obývací prostor. Každá vysoká škola nabízí knižní prostory, studovny, diskusní a interaktivní prostory, prádelna, prostory a fitness.


Umístění

Mezinárodní kampus se nachází v Haining v severovýchodní provincii Zhejiang. Haining leží v srdci ekonomické zóny Yangtze River Delta, Hangzhou na západě, Suzhou na severu a Šanghaji jen 120 kilometrů na východ. Tam je pět vnitrostátních a mezinárodních letišť během 2 hodin jízdy, vysoká rychlost železnice Šanghaj-Hangzhou prochází městem. Několik rychlostních silnic v okolí města se připojuje k Hangzhou, Suzhou, Šanghaji, Ningbo a zbytku Číny.

Stipendia

1) Mezinárodní stipendia excelence

Nejvyšší kvalifikovaní žadatelé získají mezinárodní dokonalé stipendium, které zahrnuje:

· Celková výuka: 200 000 CNY ročně

· Ubytování na areálu Haining: 8 000 CNY ročně

· Mezinárodní studentské zdravotní pojištění: 800 CNY ročně. (Příslušné položky zdravotního pojištění naleznete na adrese www.lxbx.net).

· Příspěvek na živobytí: 1400 CNY za měsíc

Každý učitel bude každoročně revidován a obnoven až do čtyř akademických let za podmínek, které student splňuje požadavky na uspokojivý pokrok směrem ke studiu a dodržuje pravidla Zhejiang University a University of Illinois v Urbana-Champaign.

2) Podpora stipendií

V roce 2018 každý mezinárodní student přijal, ale nedostal mezinárodní dokonalostní stipendium, bude mu poskytnuto podpůrné stipendium, které zahrnuje:

· Částečné osvobození od školného: 80 000 CNY ročně

· Mezinárodní studentské zdravotní pojištění: 800 CNY ročně. (Příslušné položky zdravotního pojištění naleznete na adrese www.lxbx.net).

Obnovitelné až do 4 akademických let, s obdobným ročním hodnocením jako u mezinárodního stipendia excelence.

Aplikujte prosím prostřednictvím https://my.zjui.illinois.edu/submit/login.asp

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute nabízí občanský a environmentální inženýrský program. Tento program vytváří civilní a environment ... [+]

PŘEHLED PROGRAMU

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute nabízí občanský a environmentální inženýrský program. Tento program vytváří civilní a environmentální inženýry, kteří jsou odpovědní za navrhování a výstavbu občanské a námořní infrastruktury státu (budovy, mosty a pobřežní stavby, dálniční systémy, letiště a systémy přepravy energie, přehrady, zámky, hráze a kanály; všechny systémy úpravy a distribuce vody a všechny aspekty řízení životního prostředí a prevence a sanace znečištění.

KARIÉRNÍ VYHLÍDKY

Absolventi pracují v oblastech jako:

konstrukce a řízení projektůznečištění a ekologiekvalitě a zpracování vodyhydrologiebiohazardy a kontaminacepodzemní dynamika a omezování odpadupřepravaplánování a řízení městadálnice a dopravní inženýrstvístrukturální chování, analýza a návrhinteligentní města a inteligentní infrastrukturapředcházení katastrofám a jejich zmírňování... [-]
Čína Hangzhou
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute nabízí program Elektroinženýrství. Elektrotechnika je mnohostranná disciplína a způsobila ohromuj ... [+]

PŘEHLED PROGRAMU

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute nabízí program Elektroinženýrství. Elektrotechnika je mnohostranná disciplína a způsobila ohromující pokrok technologických inovací, které formovaly prakticky všechny aspekty moderního života. Jedná se o rychle se rozvíjející disciplínu založenou na aplikacích matematiky, fyziky a výpočtů, která řeší potřeby naší síťové informační společnosti.

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program a splnili požadavky obou vysokých škol, obdrží dva bakalářské tituly ve svých hlavních oborech:

-Bachelor of Science z Illinoisské univerzity

-Bachelor Engineering z univerzity Zhejiang... [-]

Čína Hangzhou
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute nabízí výpočetní techniku. Počítačové inženýrství rozvíjí porozumění studentům o počítačovém syst ... [+]

PŘEHLED PROGRAMU

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute nabízí výpočetní techniku. Počítačové inženýrství rozvíjí porozumění studentům o počítačovém systému od shora dolů - od aplikačního softwaru až po operační systémy až po hardware a obvody. Připravuje studenty, aby vytvořili širokou škálu výpočetních systémů a zařízení, které všichni používáme a každý den závisí.

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program a splnili požadavky obou vysokých škol, obdrží dva bakalářské tituly ve svých hlavních oborech:

-Bachelor of Science z Illinoisské univerzity

-Bachelor Engineering z univerzity Zhejiang... [-]

Čína Hangzhou
Září 2020
Angličtina
4 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute nabízí program Strojírenství. Strojírenství je jedním z nejrozmanitějších programů v oblasti stro ... [+]

PŘEHLED PROGRAMU

Strojírenství je jedním z nejrozmanitějších programů v oblasti strojírenství. Ovlivňuje téměř všechny aspekty našeho života a zahrnuje mnoho oblastí specializace: automobilové systémy; bioinženýrství; spalování a pohon; metodologie návrhu a tribologie; dynamické systémy a ovládací prvky; energetické systémy a termodynamika; mechanika tekutin; přenos tepla; výroba a výroba; chování a zpracování materiálů; a mikroekonomické a nano-měřítko jevy a systémy.

KARIÉRNÍ VYHLÍDKY

Absolventi budou pracovat na technických vedoucích a manažerských pozicích v oblastech jako:

Výroba, energie a doprava.Letecký a kosmický průmyslObrana a bezpečnostPočítačový software a elektronikaAutomobilový průmyslživotní prostředíZdraví a biologické inženýrstvíVýzkum a vývojRobotikaTepelné systémyPrůmyslová automatizaceDISTINCTIVNÍ CHARAKTERISTIKA... [-]
Čína Hangzhou
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině