BACORG University

Úvod

Read the Official Description

Jsme poskytovatelé vysokých škol, hnací síla, která motivuje každého, kdo je kvalifikovaný, získat další akademickou kariéru, která vyvolává vysoký podnikatelský duch a dovednosti, akademický výzkum a inovace.

Nabízíme další vzdělávání k udělení doktorského titulu, postgraduálního diplomu, magisterských titulů, bakalářských titulů, pokročilých certifikátů a certifikátů.

Univerzita Bacorg oceňuje hodnotu, stará se o své studenty a uznává jejich úspěchy v oblasti původního výzkumu, znalostí a inovací, které se přidávají k existujícím znalostem.

Vize

Kvalita, růst, bohatství a hodnota. Inovujeme a iterujeme, vyvozujeme a rozvíjíme, hodnotíme a rozšiřujeme, analyzujeme a dosahujeme, vedeme se světlem v úsilí o osvědčené postupy benchmarkingu v oblasti strategického managementu.

Cíle

Univerzita Bacorg nabídne akreditované akademické programy [Pokročilé osvědčení, bakalářské, magisterské, doktorské a PGDIP].

Lokality školení by mohly být místní nebo mezinárodní, kdykoli je to vhodné pro dosažení cílů školení.

Certifikační kurzy pro krátké kurzy budou trvat 2 až 4 týdny k dokončení a pokročilým certifikátům až do 1 roku tréninku.

Bakalářský program [např. BBA, BSc., Atd.] Trvá až 3 roky a dokončení magisterského studia [např. MBA, MSc., Atd.] Trvá přibližně dva roky.

Bacorgská univerzita [BU] nabídne vysoce konkurenčnímu stipendiu na prezenční doktorské studium. studenti na 4 roky.

Starší studenti s jakýmkoli magisterským studijním programem, kteří jsou schopni financovat vlastní vzdělání, mají vysokou výhodu pro přijetí do doktorského studia. program, GPA nebo třída nezáleží na tom, ale předpokladem je alespoň průchod.

BU nabídne online doktorské, magisterské, bakalářské a jsou založeny na výzkumu bez ohledu na pole a jsou rovnocenné doktorským studiím v kampusu.

Univerzita Bacorg vás vybaví teorií a umožní vám začít výzkumný program včetně nahlédnutí do potřebných pokročilých analytických nástrojů (např. Advanced Excel, Lindo, Lingo, MatLab, Solvers, Adv. Matematika, & Adv. Statistiky atd.].

Každý program vyžaduje dokončení "zápisu", tj. Disertační práce bez ohledu na úroveň, dokonce i pokročilé programy Certifikátu.

Kombinace on-line virtuálních učeben a tříd v on-campusu bude součástí strategií, které budou použity k posílení studentských akademických cvičení a školení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact

Adresa, 1. řádek Blatenská 2183/19, Praha 4
148 00 Praha, Česká republika