Palacky University

Úvod

Read the Official Description

Proč Univerzita Palackého v Olomouci?

Je to univerzita, spolu s řadou dalších vzdělávacích institucí, která dělá Olomouc horní studentské město v České republice - kde každý pátý člověk ve městě je student! Olomouc, s jeho seznamu UNESCO centru města, je domovem více než 23.000 studentů z celého světa, kteří prokáží každý den, proč se nazývá Olomouc Česká Oxford. Studenti jsou doslova všude, což jen podtrhuje přátelské a dokonce i rodinná atmosféra města, jedno budete zamilovat se na první pohled.

studijní programy

Univerzita Palackého nabízí studijní programy vyučované v několika jazycích ve třech úrovních - bakalářské, magisterské a doktorské. Můžete si vybrat z studijních programů vyučovaných na fakultách umění (filologie, Euroculture, sociologie, atd), medicíně (všeobecného lékařství, stomatologie, atd), Science (mezinárodních rozvojových studií, Ph.D. v geografie, chemie, biologie , atd.), tělesné kultury (Kinantropologie), vzdělávání (Speciální výchova, Speciální potřeby poradenství, atd.) a právo (evropské a mezinárodní právo).

Univerzita Palackého - víc než jen studovat ...

Osm fakulty Univerzity Palackého v Olomouci nabízí přes tři sta studijních programů a možných kombinací, s mnoha dostupných kursů v cizím jazyce. Téměř každý disciplína lze nalézt, a to od Theology, Učitelství, právo, tělesné výchovy a sportu, a to prostřednictvím humanitních, společenských věd a dějin umění, vědě, lékařství a zdravotnických věd. Studenti mohou studovat v plný úvazek a částečný úvazek programů, soustředit se na jeden nebo více velkých společností ve stejnou dobu, a to i mezi různými fakultami. Vše záleží na vás, jak můžete začlenit předměty z jiných oborů do svého plánu. Univerzita Palackého v Olomouci klade důraz na individuální přístup a výuku cizích jazyků, Studium v ​​zahraničí programů a praktický výcvik s odborníky v oboru. Na vrcholu tohoto, studenti mají dostatečný prostor pro mimoškolní aktivity, ať už v univerzitních sportovních zařízení (přístup k řece, fitness, sportovní polí), kultury (filmových klubech, studentských divadel, časopisy, rádio) nebo například v kontextu sociálního události (Student může "Majáles" festival, maškarní plesy, oddělení strany). Tam je vždy něco pro každého!

Univerzitní město Olomouc

Město Olomouc s jeho kulturní, vojenské a církevní tradicí je nyní hlavně městem vzdělávání. Dvacet tři tisíce studentů vysokých škol, velké tělo učitelů a výzkumných pracovníků, a stovky žáků středních škol ve vztahu k počtu obyvatel sto tisíc, aby Olomouc město intelektuální inspirace. Se můžete setkat studenty všude, v Ústřední univerzitní knihovny, vědecké knihovny a Městská knihovna v nádherných parků pod středověkých hradeb obklopujících historické město, v divadle, muzeí, na koncerty Moravské filharmonie av EU galerie umění. Budete s nimi setkat v kolejích v oblasti Envelopa, plné studentských aktivit, sportovišť, a lodě na řece Moravě.

Tato jedinečná atmosféra přitahuje zahraniční studenty do Olomouce. Studují na plný úvazek nebo navštěvovat speciální kurzy na univerzitě. Olomouc je ideálním místem pro mezinárodní vědeckých konferencích; zahraniční návštěvníci již pojmenovali město za "moravský Oxford".

Prezentace Univerzity Palackého v Olomouci v masterstudies.com se opírá o projektu Studium na Moravě / České republice.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • čeština

Vidět Bakalář » Vidět Health M.D. » Vidět Health PhDs » Vidět Health Magistr » Vidět Summer courses » Vidět Law PhD » Vidět MA » Vidět PhD » Vidět Law LLM » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalářský v čínské filologie

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Česká republika Olomouc

Program obsah Čínská konverzace čínský fonologie Geography of China [+]

Program obsah: čínská konverzace Čínský fonologie Geografie Číny Gramatika činštiny Čínský Grammatology Naslouchání Moderní dějiny Číny Čínský Prosody Čínský Reading Sémiotika čínské kultury Teorie čínského jazyka Moderní čínská literatura překlad Lexikografie Číňanů Obecná lingvistika Program termíny:

Září - červen, 3 roky

Uzávěrka přihlášek:

28.února

Postup pro podání přihlášky: přihláška SPF - Zkouška Scholastic Aptitude na Filozofické fakultě Univerzity Palackého se zvláštním důrazem na kulturu, humanitních oborů a společenských věd Jazykové požadavky: ... [-]

Bakalářský v židovských a izraelských studií

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Česká republika Olomouc

Program obsah: Ashkenazi židovské kultury hebrejské zdroje moravské židovské historie islámské a židovské Intelektuálové ve středověku [+]

Program obsah: Ashkenazi židovská kultura Hebrejské Zdroje moravské židovské historie Islámští a židovští intelektuálové ve středověku Holokaust: rabínští Zdroje Jesus Christ Superstar: Druhý chrám judaismus v zrcadle Hollywood Židovské ženy ve střední Evropě od 17. do 20. století Kašrut na Moravě: Halakha a potravinářská výroba od 16. do 19. století Izraelská Film - Rozmanitost izraelské společnosti Arabsko-izraelský konflikt v izraelských filmů Holokaust: Genocida a současné společnosti Hebrejština-latinské setkání ve středověké Evropě: Interdisciplinární seminář Dějiny a literatura židovského osvícenství (Haskalah) ve střední Evropě Historie Židů (seminární 1-8) Židovská filozofie (seminární 1-8) Izraelská studie (1-4) Od jidiš filmy jidiš ve filmech moderní hebrejština Biblická hebrejština jidiš Arabština, atd. Program termíny: ... [-]

Bakalář v angličtině filologii

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Česká republika Olomouc

Studie tři roky zahrnuje literární studia (Úvod do literární teorie, britské literatuře 19. a 20. století, americká literatura od počátků až do 1. poloviny 20. století); [+]

Program obsah:

Studie tři roky zahrnuje literární studia (Úvod do literární teorie, britské literatuře 19. a 20. století, americká literatura od počátků až do 1. poloviny 20. století); Kulturní studia; Lingvistika (fonetika, morfologie, syntax, lexikologie); a praktické kurzy angličtiny jazykové dovednosti. Nezbytnou součástí programu se skládá z volitelných předmětů, které umožňují studentům specializovat (struktura programu a nabídce volitelných předmětů viz naše webové stránky).

Program termíny:

Září - červen, 3 roky

Uzávěrka přihlášek:

28.února

Postup pro podání přihlášky: přihláška ověřená kopie maturitní žadatele Osvědčení / diplom nevratný poplatek za zpracování ve výši 25 EUR (bez jakýchkoli bankovních poplatků) ... [-]

Contact

Palacký University Olomouc

Adresa, 1. řádek Palacký University Olomouc Křížkovského 8
771 47 Olomouc, Olomouc Region, Česká republika
Website http://www.upol.cz/
Telefonní číslo +420 585 631 111