ICBS Business College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ICBS 40 let úspěšného provozu a akademické konzistence

ICBS Business College byla založena v roce 1977 v Soluni týmem vědců, kteří uspokojují potřebu Business Education. Došlo k rozšíření akcí v jiných městech. Od jeho prvního okamžiku byla jeho filozofie založena na:

  • Vzdělávání podle nejúčinnějších evropských a mezinárodních norem.
  • Studijní programy přizpůsobené potřebám trhu a budoucímu vývoji v globalizovaném prostředí.
  • Akademický personál, který kombinuje akademickou infrastrukturu s praktickými zkušenostmi.
  • Antropocentrický přístup k rozvoji bezprostřednosti, vztahů v plodném vzdělávacím prostředí usnadňujícím učení.
  • Zaměstnanost v podnikání tak, aby vznikly inovativní a nové myšlenky a především se vyvinuly v podnikání.

Ve spolupráci se zavedenými britskými státními univerzitami (Ulster, Kingston, Winchester) a akreditacemi mezinárodních akademických organizací (AMBA, QAA, NARIC, PRME) nabízejí a nabízejí vysokoškolské a postgraduální programy

  • Obchodní administrativa
  • Marketing
  • Finanční řízení a účetnictví
  • Ekonomika

Významně přispívá k vytvoření tisíců vysoce kvalifikovaných absolventů, kteří úspěšně provozují firmy a organizace, a to jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

ICBS Business College , která působí a nabízí své programy v Soluni a Aténách, nadále podporuje a vede studenty a absolventy i širší podnikatelskou komunitu při dosahování svých cílů.

ICBS Thessaloniki Campus

Pouhých 10 kilometrů od centra Soluně leží Galenský areál v Oreokastro, který je příkladem 14 000 metrů čtverečních soukromých zařízení, které jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly úsilí učitelů a studentů v úsilí o dokonalost.
ICBS Galene Campus zahrnuje: Třídy vybavené audiovizuálními médii a interaktivními projektory, konferenční sál s kapacitou 240 osob, počítačové laboratoře, knihovna a čítárna, administrativní kanceláře, kanceláře pedagogických pracovníků, konferenční místnosti, sekretářské kanceláře, kanceláře absolventů, sportovní hřiště

ICBS Athens City

ICBS Athens International College sídlí v budově gréckeho managementu (EEDE), která sídlí v aténském regionu Kato Patisia. V komplexu je k dispozici konferenční centrum s kapacitou 390 lidí, učebny, seminářovny, knihovny a laboratoře, což je ideální prostředí, které podporuje učení v akademickém prostředí.
Další informace o škole: www.icbs.gr
Další informace o University of Winchester: www.winchester.ac.uk

Žijící v Soluni

Thessaloniki je druhé největší město v Řecku s více než 1 milionem obyvatel ve své metropolitní oblasti a hlavním městem Makedonie.
Město Thessaloniki bylo založeno v roce 315 př.nl Cassanderem Macedonem. Důležitou metropolí římského období, Thessaloniki bylo druhé největší a nejbohatější město byzantské říše. To bylo dobyté osmany v 1430 a prošel od Osmanské říše k Řecku 8. listopadu 1912.
Thessaloniki je druhým hlavním hospodářským, průmyslovým, obchodním a politickým centrem Řecka; to je hlavní dopravní uzel pro Řecko a jihovýchodní Evropu, zejména přes přístav Soluně. Město je proslulé svými slavnostmi, událostmi a živým kulturním životem a je považováno za kulturní město v Řecku.
Události, jako například Mezinárodní veletrh v Soluni a Mezinárodní filmový festival v Soluni se konají každoročně. Thessaloniki bylo Evropským hlavním městem mládeže v roce 2014. V Soluni sídlí řada pozoruhodných byzantských památek, včetně paleokřesťanských a byzantských památek v Soluni, seznamu světového dědictví UNESCO, jakož i řady římských, osmanských a sefardských židovských staveb. Hlavní univerzitní univerzita, Aristotelova univerzita, je největší v Řecku a na Balkáně.
Thessaloniki je vyhledávanou turistickou destinací v Řecku. V roce 2013 obsahoval časopis National Geographic časopis Solomon v nejlepších turistických destinacích po celém světě, zatímco časopis Financial Times FDI (přímá zahraniční investice) v roce 2014 vyhlásil Soluň za nejlepší středně velké evropské město budoucnosti pro lidský kapitál a životní styl. Mezi pouličními fotografy se centrum Soluně také považuje za nejpopulárnější místo pro pouliční fotografie v Řecku.

Žije v Aténách

Athény je hlavní město a největší město Řecka. Atény dominuje regionu Attika a je jedním z nejstarších měst na světě, jehož zaznamenaná historie trvala více než 3 400 let a nejstarší lidská přítomnost začíná někde mezi 11. a 7. tisíciletím BCE. Klasické Atény byly silným městským státem, který vznikl ve spojení s námořním vývojem přístavu Pireus, který byl odlišným městem před vstupem do Atén v 5. století BCE. Středisko umění, učení a filozofie, domov Platonovy akademie a Aristotelovy lýce, je obecně označováno jako kolébka západní civilizace a místo narození demokracie. V moderní době jsou Athény velkou kosmopolitní metropolí a jsou centrem ekonomického, finančního, průmyslového, námořního, politického a kulturního života v Řecku. Atény jsou domovem dvou památek UNESCO, Akropolis v Aténách a středověkého kláštera Daphni. Atény jsou také domovem několika muzeí a kulturních institucí, jako je Národní archeologické muzeum, kde je největší sbírka starověkých řeckých starožitností na světě, Muzeum akropole, Muzeum cyklamického umění, Muzeum Benaki a Byzantské a křesťanské muzeum.
Řecko je jednou z nejlevnějších zemí v Evropě pro cizince, jak pro turisty, tak pro zahraniční studenty. V průměru byste potřebovali zhruba 450-700 EUR / měsíc pro všechny výdaje, včetně ubytování, což je přiměřené ve srovnání s jinými evropskými destinacemi (Španělsko, Německo nebo Itálie), kde průměrné měsíční náklady na bydlení činí 800 až 1000 EUR.

Místa

Athény

ICBS ATHENS INTERNATIONAL COLLEGE

Athény

Adresa, 1. řádek
3, Rethimnou Str.
10682 Athény, Centrální Atény, Řecko

Soluň

Adresa, 1. řádek
Thessaloniki 108, Oreokastro 570 13
Soluň, Soluň, Řecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium