MBS College of Crete

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

College of Crete MBS byla založena v roce 1979 a během dalších let došlo ke změnám, zlepšení a neustálému růstu. O 34 let později jsme hrdí na spolupráci s průmyslovými a jinými vzdělávacími institucemi, na naše různorodé portfolio vysokoškolských programů a na naše nepřetržité investice do rozvoje moderních výukových a vzdělávacích zařízení.Students learning together Alexis Brown / Unsplash

naše filozofie

College of Crete MBS nabízí struktury a důležitou spolupráci s mezinárodním uznáním za účelem poskytování současného univerzitního vzdělání. Vzhledem k požadavkům na specializované znalosti a schopnosti, které představují mezinárodní trhy, musí být současní studenti vysoce vybaveni, aby zajistili úspěšnou kariéru na konkurenčním trhu práce.

Naše vize

Vize MBS je stát se přední soukromou vysokoškolskou institucí v širším regionu Středozemního moře.

Za účelem dosažení této vize se MBS zaměřuje na neustálé poskytování vysoce kvalitního vzdělávání, rozšiřování jeho činnosti a přitahování potenciálních studentů po Středozemním moři.

Naše strategie

Hlavním strategickým cílem MBS je umožnit svým studentům zažít stejné vzdělávací prostředí se studenty studujícími na hlavním místě univerzitní základny. Strategie MBS pro poskytování programů se zaměřuje na malé třídy (do 25 studentů) na rozdíl od řeckých veřejných univerzit, kde je velikost třídy velká (více než 250 studentů). Udržování malých tříd je základní součástí procesu účinného sledování pokroku každého studenta a poskytování nejvyšší možné podpory. Sledování výkonu a pokroku každého jednotlivého studenta přispívá k celkové zkušenosti s výukou a učením a kvalitě programu (programů).

Proč studovat s námi

  • Kvalitní britské univerzitní vzdělání na jednom z nejkrásnějších míst v Evropě.
  • Absolventi získali potřebné znalosti, dovednosti a schopnosti, aby vynikli a změnili trh práce.
  • Absolvent se stejným titulem, jaký získal studentům, kteří studovali na UK University a přiznávají stejná profesní práva.
  • Mezinárodní uznání získaného titulu a významných kariérních vyhlídek v Řecku i v zahraničí.

Místa

Heraklion

Adresa, 1. řádek
Olimpionikon,84
713 04 Heraklion, Řecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium