La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

132947_ScreenShot2020-03-17at9.16.52PM.png

La Salle Campus Barcelona - URL je mezinárodní univerzitní centrum s více než stoletou historií, věnované integrální formaci lidí. Zakládáme členy Ramon Llull University, první soukromé neziskové univerzity v Katalánsku.

Strukturováno kolem pěti oblastí znalostí, ICT inženýrství a technologie, informatiky, architektury a stavebnictví, managementu a umění, designu a technologie, pracujeme s posláním školení profesionálů s hodnotou, schopných pozitivně přispívat k rozvoji spravedlivějších a udržitelný.

Náš kampus je integrálním prostorem definovaným jeho školicím a výzkumným jádrem, v němž se také nachází La Salle Technova Barcelona, ​​obchodní inkubační park, který usnadňuje vztah mezi akademickým a obchodním světem, a řada zařízení, která propagují univerzitní život, jako je obytná hala, sportovní zařízení, laboratoře a prostory pro rozvoj různých aktivit propagovaných samotnými studenty.

V tomto prostředí spojujeme celou vzdělávací komunitu. Jsme mezinárodní univerzitní kampus, záruka a reference, uznávané pro školení lidí, kteří se sčítají. Jsme hrdí na naši mezinárodní síť absolventů, kteří jsou vždy uznáváni pro profesionální dokonalost i pro jejich silné sociální povolání.

Přeji vám, aby vám navigace na tomto webu umožnila objevit vše, co hledáte. Dveře našeho kampusu jsou vždy otevřené.

Vítejte v La Salle Campus Barcelona - URL.

Josep M. Santos

Generální ředitel

Seznamte se s námi

La Salle je instituce s více než 300 letou historií a širokou mezinárodní přítomností. Byli jsme průkopníky v nabídce studií, které jsou neustále přizpůsobeny potřebám trhu a společnosti. Zavázali jsme se k kvalitnímu školení a hodnotám pro mládež budoucnosti, protože lidé jsou nad vším.

132945_masters_i_postgraus_600_per_600.jpg

Poslání a hodnoty

Jsme mezinárodní, mezikulturní a mezináboženský, záruční a referenční univerzitní kampus, uznávaný pro školení lidí, kteří se sčítají. Našim studentům poskytujeme hluboké vyšetřovací kapacity a nezbytné základy pro řešení různých a nejmodernějších technologií.

Profesionálové pro společnosti a pro společnost

Nejdůležitější věcí jsou lidé. Kombinujeme etiku, hodnoty a technické školení, abychom čelili výzvám budoucnosti.

Posláním La Salle Campus Barcelona je nabízet vysoce kvalitní a vysoce kvalitní školení v globálním rámci. Naším cílem je vybavit studenty znalostmi, dovednostmi a zkušenostmi nezbytnými k tomu, aby byli vysoce efektivní při rozvoji své profesní dráhy.

V La Salle Campus Barcelona školíme profesionály s vysokým etickým závazkem as hodnotami nezbytnými pro inovativnost, umíme se přizpůsobit změnám a vést transformace společnosti v neustálý rozvoj. Všechny naše aktivity v oblasti výuky, výzkumu a přenosu znalostí jsou propojeny a vytvářejí solidní a komplexní životní projekt.

Hlavní cíle našeho univerzitního centra jsou:

  • Přenos znalostí studentům, kteří se připojí k našim vzdělávacím programům.
  • Přeneste lidský kapitál do společnosti prostřednictvím začlenění našich absolventů do organizací.
  • Přeneste nejnovější pokroky v technologii a vytvořte hodnotu tam, kde jsou užitečné a nezbytné.
  • Transferové společnosti vytvořené v Technologickém a podnikatelském inovačním parku, aby přispěly k rozvoji obchodní struktury.

La Salle v číslech

Přihlášeno bylo více než 4 000 studentů. 25% studentů mezinárodního původu. 75 100 m2 infrastruktury pro výuku využití, služeb a venkovních ploch.

  • 77 zemí
  • +1 000 škol
  • 60 univerzitních center
  • +85 000 učitelů
  • +1 000 000 studentů

Místa

Barcelona

La Salle Campus Barcelona

Adresa, 1. řádek
Llucanes,41
08022 Barcelona, Katalánsko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 93 29 02 416

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium