C3S Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Castelldefels School of Social Sciences (C3S) je soukromá obchodní škola založená v roce 2014 a registrovaná pod španělským ministerstvem školství. Centrum je akreditováno pro poskytování akademických kurzů včetně diplomů a jazykových programů vyvinutých ve spolupráci s předními univerzitami.

Pokud hledáte nejlepší obchodní školu v Barceloně ve Španělsku, C3S je ta pravá . Nabízíme různé programy MBA ve Španělsku. Můžete se přihlásit do jednoho z našich programů MBA podle vašich požadavků.

C3S je mezinárodní obchodní škola v Barceloně a nabízíme celou řadu programů kromě MBA, jako jsou diplomy, firemní programy a jazykové kurzy. Získání MBA Barcelona z naší školy může zlepšit váš životopis a také vám může pomoci zlepšit vaše vyhlídky. Budete rádi, že jste udělali MBA z naší vysoké školy, protože se chystáte rozvíjet nové dovednosti kromě získání titulu, který máte rádi.

Naším studentům, kteří se přihlašují z celého světa, usilujeme o akademickou excelenci, abychom v našem kampusu v centru Barcelony sledovali inovativní vysokoškolské tituly. Poskytujeme řadu výhod a příležitostí pro růst a rozvoj v dynamickém mezinárodním prostředí, kde studenti mohou oslavovat interkulturní rozmanitost a inovativní styly výuky.125788_C3S02.jpg

C3S je školicí středisko Soft, zaměstnatelnosti dovedností a je to pravé místo, kde můžete dělat diplomy nebo se učit jazyk, protože máme prvotřídní fakulty. Studenti mají přístup k e-zdrojům C3S, které jim pomohou zlepšit jejich znalosti a dovednosti.

Vydělávejte, zatímco se učíte. Až budete studovat na naší univerzitě, budete připraveni na práci. Pomáháme také našim studentům s placenými stážemi. Aby to bylo možné, spolupracuje s námi 50 partnerských partnerů. UK titul. Hodnocení zdarma!

S průmyslovými návštěvami a studijními cestami se studenti stanou chytrými, aby porozuměli konceptům, které se naučí ve třídě az knih.125789_C3S01.jpg

Proč C3S

1. Akademici

Mezi hlavní metody výuky a učení na C3S patří přednášky, semináře a návody ve třídě, praktické učení, exkurze, projekty a učení prostřednictvím výzkumu.
Naši členové fakulty nejsou jen inovativními mysliteli a zkušenými pedagogy, ale také jsou tvůrci změn ve svém oboru. Naše operace jsou řízeny vysoce kvalifikovanými a specializovanými akademickými a administrativními pracovníky.

2. Podpora studentů

C3S poskytuje studentům a budoucím studentům pokyny, zdroje a podporu při řešení různých ubytovacích, imigračních a akademických záležitostí.
Naše studentské asistenční služby jsou proaktivní tým, který vás provede všemi kroky vaší kariéry.

3. Globální zkušenosti

C3S je špičková obchodní škola s globální perspektivou. Naši studenti se učí z našich akademických nabídek a zároveň se dobře baví s našimi aktivitami v oblasti kulturní averze.
Tato dokonalá směs inspiruje dokonalé sebevědomí, zvyšuje kritické myšlení a podporuje sociální účast. Zde na C3S připravujeme naše studenty, aby se stali hlavními hráči na světové scéně.

4. Mezinárodní akreditace

Chápeme význam nejen mezinárodní akreditace, ale také budování partnerství s jinými podobně smýšlejícími organizacemi z celého světa.
Tyto vztahy nám umožňují poskytovat další rozmanitost v naší nabídce a pochopit, co znamená „skutečný svět“ ve všech koutech světa.

Naším posláním je učinit z C3S Business School inkluzivní, rozmanitou, inovativní a konkurenceschopnou obchodní školu.

Připojte se k nám na C3S Business School !

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Carrer de Balmes, 7
First Floor

08007 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Programy

Tato škola dále nabízí: