CETA Escola Universitària de Turisme - Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

veteran Centro_de_estudios

La School of Tourism CETA je mezinárodně uznávané centrum a průkopník v oblasti vzdělávání cestovního ruchu s více než 40 let zkušeností. Zkušenosti získané v průběhu let práce v vzdělávání a výzkum v oblasti cestovního ruchu To nám umožňuje poskytnout odpovědi a řešení potřeb podniků cestovního ruchu ve stále dynamičtějším, otevřeném a konkurenčním prostředí.

CETA Nabízí a dodává high-level školení cestovního ruchuPersonalizované, specializované a univerzální využití moderních vyučovacích metod zaměřených na osobní a profesní rozvoj našich studentů, propagaci dovednosti a komunikační schopnosti, vztahy a týmovou práci a tvořivost, představivost a iniciativu.

Úzce spolupracujeme s více než 500 turistiky firmy po celém světěKteré podepsaly dohody s naší škole nabídnout pácticas pracovních míst v různých oblastech odvětví cestovního ruchu s důležitou práci komise pro naše studenty a absolventy.

Reagovat na potřeby dynamického a neustále se vyvíjející odvětví, CETA povzbuzuje své studenty a absolventy na průběžné vzdělávání s nabídkou mistrů a postgraduálních kurzů a uznávaný v oblasti cestovního ruchu na národní i mezinárodní úrovni.

CETA Power rozhodně výzkum, jazyková příprava a spojený se sítí škol UNESCO centra, Úcta k kulturního a přírodního dědictví. Tyto faktory využít School of Tourism CETA průkopníkem v oblasti výzkumu a centra cestovního ruchu vynikající projekci na národní i mezinárodní úrovni.

Proč CETA?

Dáváme 15 důvodů pro volbu CETA jako univerzitní centrum, kde vzít auto:

 1. Plánovat flexibilní, personalizované a aktualizované studie, která zlepšuje komunikaci, týmovou spolupráci, tvořivost a představivost žáků.
 2. Praxe se učí v různých oblastech odbornosti má reálný dopad na společnost.
 3. CETA je součástí sítě škol spojených s UNESCO, která byla vytvořena v roce 1953 s cílem podpořit mezinárodní spolupráci a míru.
 4. CETA se podílí na výzkumných projektech týkajících se cestovního ruchu a dalších oborů, jako je kulturní památkové péče, sociologie, životního prostředí, ekonomiky, marketingu a komunikace.
 5. Upřednostňování malých skupin, konzultace výztuže a využití nových technologií.
 6. My upevnit jazykovou výuku mezinárodních výměnných programů.
 7. Četné výměnné programy, které umožňují našim studentům , aby dokončit část studia v zahraničí.
 8. Job a Internship vysoká míra umístění a zaměřené na všechny sektory a sub - sektorech cestovního ruchu a zábavní průmysl.
 9. Závazný příslib internacionalizace a multikulturalismu: koexistovat v našem centru studentů různých národností a prostředí .
 10. Naše vzdělávací projekty zahrnují hodnoty vztahující se k obraně a ochraně přírodního a kulturního dědictví, hodnoty, které bychom uvažovat o klíčový aspekt při školení odborníků v oblasti cestovního ruchu.
 11. Vedení a mentoring jsou plně přizpůsobené.
 12. Náš závazek ke školení, které studenti obdrží na ruku ze špičkových odborníků prostřednictvím týdenních konferencí.
 13. Náš závazek, že studenti jsou v neustálém kontaktu se díky cestovního ruchu na „CETA výstupy“.
 14. CETA se podílí na různých mezinárodních projektech, jako je členem Hospodářské komory Barcelony.
 15. Naší snahou je, aby naši studenti osobní studium profesního rozvoje zlepšit své schopnosti a jak je přispěvatel do cestovního ruchu subjektu Barcelona, Komise Latinské Ameriky v Institutu zahraničního obchodu a Operations Center of Commerce Katalánska ve vysokoškolské vzdělávání oblasti cestovního ruchu a volného času.

Tu a CETA

CO JE akvárium?

L'Agencia de Qualität ze systému Universitari de Catalunya, akvárium Catalunya, je hlavním nástrojem propagace a hodnocení kvality ve vysokoškolském systému katalánského. Akvárium Katalánsko si klade za cíl hodnocení, akreditace a certifikace kvality v oblasti vysokých škol Katalánska (výzkum, výuka a servisní středisko).

Akvárium Catalunya je zakladatelem a postavení Evropské asociace pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ENQA) člena, a byl jedním ze tří největších agentur v Evropské quaility referenčního rámce pro zajišťování vysokého školství (EQAR). Je členem Mezinárodní sítě agentur pro zajišťování kvality ve vysokém školství (INQAAHE) španělské sítě univerzitních agentur kvality (REACU) a Evropského konsorcia pro Acreditarion (ECA). To bylo první evropská kvalita agentura certifikována dle normy ISO.

Akvárium Catalonia má svůj původ v konsorciu Agentury pro kvalitu univerzitního systému v Katalánsku, která začleněna 29. října 1996, byl první kvalitní agentura, která vznikla ve Španělsku. Se souhlasem Llei d'Universitäts de Catalunya 2003 konsorcium stala aktuální Agency.

Podepsání dohody o spolupráci mezi CETA, UDG a akvárium byla podepsána v roce 2013. Program hodnocení by akvárium v ​​CETA se konala v roce 2009.

Podle nejnovějších dat akvárium o podpoře CETA 2007 a jeho současný pracovní poměr, získáme tyto zajímavé skutečnosti, které odrážejí CETA dobrá filozofie a kvalita jejich výuky:

infografia_AQU-01

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Carrer de Sabino Arana, 42-44
08028 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium