CIS Endicott International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CIS - Vysoká škola mezinárodních studií byla založena v roce 1981, americká univerzita, se nachází v samém srdci Madridu v jedné z nejkrásnějších částí města. Naše budova je snadno přístupná a ve velmi bezpečném prostoru. Jsme hrdí na to, že nabízíme evropským studentům americké vysokoškolské vzdělání blíže k domovu, stejně jako my nabízíme Američanům přesně to, na co jsou zvyklí, pouze tady ve Španělsku.

CIS-Endicott Je to neobyčejně těsná komunita učení, která je často označována jako „jako velká rodina“. Správci a profesoři dělají vše, co je v jejich silách, aby zajistili, že naši studenti jsou pohodlní, když je provádíme tím, co bude nakonec jedním z těch největších událostí svého života v mimořádně mezinárodním prostředí - v mnoha případech v cizí zemi. Každý člen našeho personálu a fakulty v CIS-Endicott žil a studoval v zahraničí, takže rozumíme potřebám našich ne-španělských studentů, kteří dělají Madrid jejich dočasným domovem, stejně jako potřebám našich španělských studentů, kteří nakonec dokončí své studium. Bakalářský titul jinde.

Výhody amerického systému

Americký systém vysokoškolského vzdělávání byl realizován po celém světě v některých z nejlepších a nejúspěšnějších institucí na planetě.

Hlavní výhody „amerického systému“ jsou následující:

 • Nižší riziko akademického selhání. Vzhledem k tomu, že mladí lidé zřídkakdy vědí se 100% jistotou, co chtějí dělat deset let od teď, studenti nemusí být v některých případech uzamčeni do oblasti studia, v některých případech již ve druhém ročníku střední školy. Ve skutečnosti, studenti nejsou ani povinni s konečnou platností rozhodnout na začátku vysoké školy. Studenti jsou vybízeni k tomu, aby si vybrali fokus nebo hlavní, ale rozhodně ne penalizováni, pokud změní názor v prvních dvou letech studia, které většinou zahrnují požadavky na všeobecné vzdělávání, které jsou téměř univerzální pro všechny studijní programy. Do třetího roku jsou studenti povinni se rozhodnout, ale studenti ve třetím ročníku jsou obvykle v lepším postavení, aby tak učinili.
 • Je velmi snadné změnit studijní programy, protože obecné kurzy, které jsou vyžadovány ve všech velkých společnostech nabízených v CIS-Endicott, zůstávají konzistentní, ať už student studuje podnikání nebo žurnalistiku. Podobně, pokud by se student změnil z podnikání na žurnalistiku, obchodní kurzy uspokojí volitelné předměty zahrnuté do všeobecných kurzů. To je opravdu nejflexibilnější systém na světě a my věříme, že mladí studenti potřebují čas a svobodu, aby zjistili, kdo jsou namísto toho, aby byli akademicky uzamčeni do něčeho, čeho by mohli jednoho dne litovat a nesnášet.
 • Kreditní systém je konzistentní mezi americkými vysokými školami a univerzitami po celém světě, takže přenos je také poměrně jednoduchý.
 • Studenti organizují a navrhují svůj vlastní rozvrh kurzu pod vedením a vedením našich zkušených děkanů.
 • Je založen spíše na praktické aplikaci konceptů než teorie. Jsme hluboce přesvědčeni, že se studenti učí lépe tím, že dělají to, co studují, než tím, že se prostě snaží zapamatovat si data. Data jsou důležitá, ale musí být méně abstraktní způsob, jak o nich přemýšlet, abyste se ujistili, že informace jsou skutečně naučné.
 • Tam jsou týdenní úkoly, takže studium se provádí denně, na rozdíl od napěchování na konci semestru pro zkoušky. Rozvoj studijních dovedností se tak stává celoživotním přínosem.
 • Průběžné hodnocení zvýhodňuje soudržnost a vybízí studenty k tomu, aby dělali to nejlepší, i když na zkoušce nebo projektu vykonávají horší výsledky, než se očekávalo, protože mají velké množství příležitostí k prokázání svých znalostí a schopností.
 • Studenti jsou motivováni mnoha krátkodobými cíli, stejně jako velkou zodpovědností za svůj vlastní studijní plán a pracovní zátěž.112954_Optimized-_47B9808.jpg

Akademický partner: Endicott College

Od roku 1995, CIS - vysoká škola pro mezinárodní studia úzce spolupracovala s naším akademickým partnerem, Endicott College , partnerství, které umožňuje studentům zapsaným v CIS získat Endicott College kredity. Každoročně 40% našich studentů, kteří hledají vysokoškolské vzdělání, přechází do kampusu Endicott College v krásném městě Beverly, Massachusetts, aby dokončili poslední dva roky svého bakalářského studia.

Po dokončení prvních dvou let studia v CIS-Endicott Madrid je studentům nabídnuta možnost požádat o převod na jakoukoli americkou univerzitu na světě, aby dokončili své studium, zůstali s námi na vybraných programech, nebo se přesunuli přímo na Endicott College v Massachusetts , jak mnoho našich studentů logicky dělá.

Zajímavosti o Endicott:

 • Společnost byla založena v roce 1939.
 • Nachází se přibližně 30 minut od Bostonu, Massachusetts.
 • Každý rok se zúčastní více než 2400 studentů.
 • Velký americký kampus s vlastními plážemi, kavárnami, posilovnami, studovnami, jídelnami, studentskými rezidencemi, sportovními hřišti, obchody a všechno, co by student mohl kdy potřebovat přímo na akademické půdě. Je to srovnatelné s životem v malém městě.
 • Atmosféra americké univerzity.
 • Velmi bezpečný kampus pro zahraniční a národní studenty.

Jeden z top 25 regionálních univerzit North (nárůst z # 34 v roce 2018)

Převážná většina (95%) studentů CIS, kteří nakonec vystudovali Endicott College v Massachusetts, nám sdělují, že zkušenosti byly jak akademicky, tak osobně obohacující a že Endicott College velmi doporučují.

Akreditace

V roce 1995, vysoká škola pro mezinárodní studia a vysoká škola Endicott uzavřela dohodu o přidružení, v níž studenti CIS, kteří jsou zapsáni v akademických programech Endicott College, obdrží Endicott College Credit, který může být převeden na jakoukoli americkou vysokou školu nebo univerzitu.

Vysoká škola Endicott (Massachusetts, USA) je akreditována New England Association of Schools and Colleges (NEASC).

CIS je povoleno Madridským společenstvím jako zahraniční univerzita ve Španělsku (BOCM 6. dubna 1998).

Místa

Madridské společenství

Adresa, 1. řádek
Calle de Velázquez,140
28006 Madridské společenství, Španělsko

Beverly

Adresa, 1. řádek
Hale Street 376
01915 Beverly, Massachusetts, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium