ESART Campus Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti ESART

ESART Campus Barcelona je mezinárodní centrum vyšších studií, které vyučuje BA (Hons) tituly v oblasti tlumočení, hudebního divadla, tance, hudby: tvorby a produkce, uměleckého managementu a výroby, všechny akreditované Bath Spa University (Spojené království). Jak na španělské, tak na mezinárodní úrovni, všechny stupně mají oficiální uznání zaručené Bolonskou smlouvou v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání.

ESART Campus Barcelona je součástí Grup Montcau. Tato skupina, založená v roce 1965, se skládá z několika vzdělávacích center.

Grup Montcau spolupracuje s prestižními institucemi ve Spojeném království více než deset let. ESART začíná svou činnost v roce 2013, naše sídlo v Sant Cugat del Vallès nazývá Centrum studií ESART a v roce 2015, kdy ESART Campus Barcelona začíná svou činnost v Barceloně.

Nabízíme vysokoškolské studium akreditované Pearson International a Bath Spa University of United Kingdom:

  • BA (Hons) v herectví (tlumočení a hudební divadlo)
  • BA (Hons) v tanci (tanec)
  • BA (Hons) v komerční hudbě (hudba: tvorba a produkce)
  • BA (Hons) v managementu (Umělecký management a výroba) \ t

Pedagogická filosofie ESART se zaměřuje na:

  • Centrální místo studenta a jeho osobní učení.
  • Rovnováha mezi teorií a praxí, která zdůrazňuje důležitost praxe v učení.
  • Výukový doprovod studenta v procesu učení.
  • Rozvoj osobní autonomie a vlastní odpovědnosti v procesu učení.
  • Podpora týmu složeného z učitelů a mezinárodních odborníků z akademických a profesních oborů každého stupně.

Naše stupně

Díky smlouvám o akreditaci a schválení podepsaným s Pearson (UK) a Bath Spa University (UK) programy ESART vedou k udělení série britských vysokoškolských titulů.

Jak je obvyklé ve Spojeném království, vysokoškolské studium (BA Hons) je tři roky dlouhé a skládá se ze 180 kreditů ECTS. Programy ESART pokrývají první dva roky (120 kreditů ECTS / 240 britských kreditů) prostřednictvím Pearsonova titulu známého jako BTEC Higher National Diploma (HND).

Během procesu homologace, Bath Spa University potvrzuje BTEC HND titul jako rovnocenný s jeho první dva roky a studenti ESART navštěvují poslední rok programu v Barceloně podle stejných předmětů a obsahů označených programy lázní univerzity. ,

Stručně řečeno: Bakalářské tituly - HND a BA (Hons) - vyučované společností ESART a udělené Pearsonovou a Bath Spa University jsou oficiální a mezinárodně uznávané podle norem stanovených jak rámcovým rámcem „Evropský rámec kvality“ (EQF), tak i mezinárodními normami. Bologna a Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání.

Pearson:

Značka Pearson má 150 let zkušeností a v současné době nabízí více než 200 stupňů ve 20 různých oblastech studia. Je předním poskytovatelem vzdělávacích služeb na světě, který nabízí mezinárodně uznávané tituly, jakož i služby akreditace a hodnocení kvality pro školy a instituce vyššího vzdělávání v 75 zemích po celém světě. Mezinárodně více než 1 milion studentů studuje akreditovaných Pearson.

Univerzita lázní Bath:

Bath Spa University, založená v roce 1852, je jednou z nejprestižnějších institucí vysokoškolského vzdělávání ve Spojeném království. V žebříčku (2015) patřil mezi 5 nejlepších univerzit pro inovace a mezi top 10 pro kvalitu jejich výuky. Bath Spa nabízí svým 7000 studentům bakalářský titul ve více než 230 oborech.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Carrer Còrsega, 409
08037 Barcelona, Katalánsko, Španělsko