Přečtěte si oficiální popis

O společnosti Educoway

Doprovázíme vás od začátku až do konce

Odborné poradenství k dosažení budoucnosti, o které jste vždycky snili

111214_rsz_adobestock_100209996.jpg

Proč s Educoway ?

Chcete začít svou profesionální kariéru v Evropě, ale nevíte, kde začít? Dostali jste se na správné místo. Na Educoway naším hlavním cílem nabídnout Vám kvalitní školení v nejlepších univerzitách v Evropě, abyste mohli začít svou cestu k úspěchu od dnešního dne. Vedeme vás akademicky, abyste našli univerzitní titul, který nejlépe vyhovuje vašemu profilu a my se staráme o globální řízení procesů, abyste se o nic nestarali. Kromě toho jsou všechny vysokoškolské stupně schváleny Evropským systémem pro převod kreditů (ECTS).

  • Jsme odborní poradci: V rámci své vlastní zkušenosti vcítíme a motivujeme studenty individualizovaným způsobem, orientujeme je profesně a pomáháme jim vybrat si vysokoškolský titul, který nejlépe vyhovuje jejich schopnostem a schopnostem. Naše metodika práce je založena na povzbuzení kritického myšlení studenta ke zlepšení jejich rozhodovacích schopností a jejich adaptaci v různých prostředích.
  • Doprovodíme vás na vaší cestě: Naše práce je založena na úzkém vztahu, můžete nás najít kdykoliv budete potřebovat a budeme s vámi od chvíle, kdy se rozhodnete, až se ocitnete na nových univerzitách a nainstalujete je ve svém novém městě. , Budeme také k dispozici během let studia, pokud máte jakýkoliv problém, který vám pomůže vyřešit to, nebo se spojit s vedoucím vaší univerzity, kteří to dokáží. I po ukončení studia a pokud budete chtít, budeme rádi, když budete blízko, abyste se s námi mohli podělit o všechny své profesionální úspěchy.
  • 360 Service: Nabízíme vám globální poradenství v celém procesu. Akademické odborné poradenství a zpracování vašich zápisů v různých ročnících, univerzitách a zemích. Řídíme a kontrolujeme vaše dokumenty a řešíme incidenty. Provádíme odpovídající přísahy. Pomůžeme vám s úplným řízením Vašeho ubytování a poskytneme vám příslušné informace o cílovém městě. Budeme vás také kontaktovat s dalšími studenty, kteří jsou přijati do stejného cíle. Můžete nás kontaktovat, jak dáváte přednost: pozornost v naší kanceláři, setkání přes Skype, WhatsApp a telefon.
  • Zkušenosti a uznání: Jsme odborní poradci již více než 4 roky, uznávaní jako mezinárodní agenti s pečetí ICEF a nejprestižnějších škol ve Španělsku, se kterými spolupracujeme. Naše vlastní zkušenosti nám navíc umožňují mít v první osobě globální znalosti o tom, jak mohou být zkušenosti s nástupem na univerzitní kariéru v Evropě. Doposud se nám podařilo zaregistrovat více než 200 studentů na různých evropských univerzitách.
  • Akademická vysoká Educoway : Ve společnosti Educoway máme pouze destinace, které splňují nejlepší akademické standardy. Zde si můžete prohlédnout pozice ve světovém žebříčku U21 ve vysokoškolském vzdělávání 2017: 4ºSuecia, 5ºDinamarca, 6º Finsko a 7ºHolanda zaujímají první místa v oblasti kvality vzdělávání. Prakticky všechny univerzity jsou veřejné, takže mají stejný systém a kvalitu vzdělávání.
  • Inovativní metodologie: Zapomeňte na učení srdcem! Univerzitní vzdělávací systémy pracují s inovativními metodikami založenými na skupinové práci aplikované na řešení reálných problémů, spolupráce, stáží, studijních cest a konferencí odborníků. Kromě toho test selektivity není nutný, protože požadavky na přístup jsou založeny spíše na znalostech, dovednostech a motivaci, a to nejen na mezní poznámce.111215_rsz_adobestock_80501595.jpg

Řekněme vám, jak všechno začíná

Stejně jako mnoho jiných studentů, i rozhodnutí bylo studovat vyšší FP místo kariéry. Když jsme dokončili studium a viděli, že to nebylo možné, je třeba tuto společnost, která je třeba investovat ještě čtyři roky, aby získala vysokoškolské vzdělání, vytvořit naši firmu pod názvem FGRADE. Již bylo mnoho studentů, kteří také dosáhli svých snů, rozrostli jsme počet validací, vysokoškolských titulů, dohod s univerzitami a zeměmi ... A je na čase podniknout další krok; Vyvinuli jsme se jako Educoway , odborníci na profesní poradenství. Také jsme se setkali s nejistotou, když jsme si vybrali univerzitní titul nebo na které univerzitě nebo zemi. Proto jsme se specializovali na tuto oblast a přinesli jsme neuvěřitelné mezinárodní studijní příležitosti, o kterých ve většině případů studenti nevědí. Pro studenta vždy hledáme největší přínos a přizpůsobujeme se jejich potřebám personalizovaným způsobem. Nadále se specializujeme na rozšiřování našich vzdělávacích nabídek a destinací v Evropě. Pokaždé, když existuje více škol, které žádají naše služby, aby poskytly svým studentům to nejlepší. Za to všechno jsme byli oceněni jako finalista v soutěži Young Young Business Awards 2017.

Programy se vyučují na:
španělština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Educoway

Studium AP v oboru marketingového managementu je dvouleté prezenční studium, jehož výuka probíhá v angličtině. Během programu získáte dovednosti a kompetence k plnění úko ... [+]

Jste vášnivý o oblasti Marketing? Chcete vědět, jaké strategie na trhu převažují?

Popis programu

Studium AP v oboru marketingového managementu je dvouleté prezenční studium, jehož výuka probíhá v angličtině. Během programu získáte dovednosti a kompetence k plnění úkolů plánování, organizace a implementace v oblasti marketingu v dánských i mezinárodních společnostech.

Získáte hluboké znalosti o různých faktorech, které ovlivňují prodej, a pochopíte, jak vytvořit nejlepší podmínky v podnikání, se zákazníky a dodavateli, stejně jako interně.

Naučíte se plánovat marketing a prodej, což vám umožní přispět k obecné a mezinárodní strategii společnosti.... [-]

Dánsko Copenhagen
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Nové technologie mění svět rychle. Internet věcí, makro dat, robotika, strojové učení, umělá inteligence a mnoho dalších technologických trendů nutí společnosti měnit své ... [+]

Máte zájem o vliv nových technologií na mezinárodní obchod? Chcete rozvíjet povolání směrem k mezinárodním společnostem? Pak je tento program pro vás!

Popis programu

Nové technologie mění svět rychle. Internet věcí, makro dat, robotika, strojové učení, umělá inteligence a mnoho dalších technologických trendů nutí společnosti měnit své obchodní modely a stát se chytrými podniky. Tradiční obchodní modely zmizí a nové modely a podniky změní svět.

Chcete hrát zásadní roli při dosahování těchto změn? Chcete pochopit dopad a tvůrčí možnosti technologické revoluce, která se v této chvíli odehrává? Technologie a inovace by pak mohly být vaší specializací.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Studijní obor Aplikovaná výpočetní technika v Nizozemsku zahrnuje vše, co souvisí s integrovanými technologickými systémy. Naučíte se například navrhovat a programovat sy ... [+]

Dokážete si představit vývoj technologie pro autonomní auto, nebo navrhnout dron pro řízení dopravy?

Popis programu

Studijní obor Aplikovaná výpočetní technika v Nizozemsku zahrnuje vše, co souvisí s integrovanými technologickými systémy. Naučíte se například navrhovat a programovat systémy, které obsahují komplexní interní procesory. Dozvíte se také o elektronice a mechatronice, která je důležitou součástí každého integrovaného systému.

Představte si nová zařízení, jako jsou roboty a autonomní drony, termostaty a inteligentní chladicí systémy nebo monitorovací monitory pro kojence a zdravotnické pacienty se všemi druhy schopností. Se znalostmi a dovednostmi, které získáte v tomto stupni, budete mít schopnost vyvíjet inovace a nové nástroje pro stávající zařízení, která budou omezena pouze vaší představivostí a schopností.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Titul v oboru Global Business Engineering v Dánsku je zaměřen na aplikované vědy a technologie a je kombinován s odborným vzděláváním v oblasti ekonomiky, marketingu a ja ... [+]

Chcete získat dvojí titul v oboru strojírenství a podnikání prostřednictvím jediného programu?

Popis programu

Titul v oboru Global Business Engineering v Dánsku je zaměřen na aplikované vědy a technologie a je kombinován s odborným vzděláváním v oblasti ekonomiky, marketingu a jazyků, které z něj činí jedinečný program.

Všechny třídy jsou vyučovány v angličtině, což dává tomuto programu mezinárodní charakter.

Prostřednictvím programu se naučíte pracovat samostatně v jakémkoliv projektu nebo inženýrském úkolu a budete schopni aplikovat technické, ekonomické a marketingové znalosti získané během školení.

Budete také schopni interpretovat výsledky vědeckého a technického výzkumu a využívat komerční znalosti k jejich praktickému uplatnění při vývoji produktů a projektů. Můžete řešit jakýkoliv technický nebo komerční problém, se kterým se setkáváte během svého profesního života.... [-]

Dánsko Copenhagen
August 2019
Denní studium
9 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Pokud je vaše odpověď ano a raději přemýšlíte o řešení místo problémů, neváhejte a studujte titul v oboru informačních technologií (IT) v Nizozemsku. ... [+]

Zajímá vás technologie? Máte rádi hry a počítače? Chcete pochopit, jak fungují různé programy, které nás obklopují?

Popis programu

Pokud je vaše odpověď ano a raději přemýšlíte o řešení místo problémů, neváhejte a studujte titul v oboru informačních technologií (IT) v Nizozemsku.

Budete mít velké pracovní příležitosti v jakékoliv zemi na světěBudete součástí mezinárodního společenství tvořeného studenty a profesory působícími v tomto odvětví.Naučíte se z širokého výběru předmětů a modulů svobodné volby.Budete mít přístup k praktickému vzdělávání prostřednictvím "úkolů" a skupinových projektů.Využijte možnosti práce s nejnovějšími technologiemi, včetně 3D tiskáren, robotiky atd.... [-]
Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Titul v mezinárodních vztazích a evropských studiích v Nizozemsku se zaměřuje na širokou škálu témat souvisejících s Evropou, jako je komunikace, právo, kultura, politika ... [+]

Zajímáte se o kulturní, historické, politické a sociální aspekty Evropy? Chcete plynule komunikovat v několika evropských jazycích?

Popis programu

Titul v mezinárodních vztazích a evropských studiích v Nizozemsku se zaměřuje na širokou škálu témat souvisejících s Evropou, jako je komunikace, právo, kultura, politika, marketing a cizí jazyky.

Vzhledem k tomu, že se evropské hranice stávají nejasnými, roste poptávka na mezinárodním trhu práce pro odborníky, kteří z vlastní zkušenosti vědí, co to znamená studovat a pracovat v mezinárodním prostředí. Lidé, pro které politické a ekonomické struktury v Evropě nemají žádné tajemství; odborníci, kteří dokáží zvládnout kulturní rozdíly a kteří mohou být flexibilní díky svým rozsáhlým znalostem ve strategické komunikaci ve veřejném nebo soukromém prostředí. Odborníci, kteří mohou také plynule komunikovat v několika evropských jazycích. I když se může zdát těžké uvěřit, že toto vše je obsaženo v jediném studijním programu, ve skutečnosti se to děje na magisterském stupni mezinárodních vztahů a evropských studií.... [-]

Nizozemsko Maastricht
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Titul v oboru průmyslové inženýrství a správa v Nizozemsku má délku 4 roky a mezinárodní zaměření, takže všechny třídy jsou vyučovány v angličtině. Dozvíte se o širokém s ... [+]

Chcete být manažerem technologické společnosti? Nebo si můžete vytvořit své nové technologie zákazníkům po celém světě?

Popis programu

Titul v oboru průmyslové inženýrství a správa v Nizozemsku má délku 4 roky a mezinárodní zaměření, takže všechny třídy jsou vyučovány v angličtině. Dozvíte se o širokém spektru témat od technologie až po ekonomiku, strategii a lidské zdroje. Cílem je připravit vás na manažerskou pozici v technologické společnosti. To může být společnost, která vyvíjí a vyrábí produkty špičkové technologie. Ale také společnosti s hlavním zaměřením na výrobu nebo logistiku.

Areál se nachází v nádherném prostředí ke studiu inženýrství, protože v této kategorii se nacházejí stovky firem do 50 kilometrů od univerzity. To je důležité, protože budete studovat hodně, v některých z těchto společností, ve své profesní praxi a ve výzkumných projektech.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Titul v oboru sportovní management v Nizozemsku vytváří vyškolené sportovní profesionály, kteří vytvářejí změnu a dělají rozdíl na sociální a individuální úrovni. ... [+]

Jste vášnivý sport a chcete být inovátorem v oboru? Pak tento jedinečný program je to, co jste hledali! Inspirace a síla sportu vám dávají velké příležitosti, jak změnit

Popis programu

Titul v oboru sportovní management v Nizozemsku vytváří vyškolené sportovní profesionály, kteří vytvářejí změnu a dělají rozdíl na sociální a individuální úrovni.

Program se rozvíjí kolem tří základních hodnot sportu a fyzické aktivity:

Oba jsou nezbytné pro zdravý životní styl.Sport vytváří komerční hodnotu.Sport je společenská síla komunit a národů.

Existuje mnoho důvodů ke studiu v Nizozemsku , ale budoucí profesionálové ve sportu si vybírají tento program kvůli svým charakteristickým vlastnostem:... [-]

Nizozemsko Eindhoven
September 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Jen málo programů dovoluje uvolnit kreativitu jako titul v oboru grafického designu v Holandsku. Se všemi nástroji, tradičními a současnými technikami, teoretickými znalo ... [+]

Považujete se za kreativní, komunikativní a vášnivou osobu? Chcete, aby vaše hobby svou práci? Studujte grafický design a přineste svou vizi světu.

Popis programu

Jen málo programů dovoluje uvolnit kreativitu jako titul v oboru grafického designu v Holandsku. Se všemi nástroji, tradičními a současnými technikami, teoretickými znalostmi a spoustou praktických činností budete mít svobodu stát se nejlepší verzí sebe sama: kreativou bez omezení.

Můžete propojit svou fantazii se svými klienty, jinými designéry nebo širokou veřejností. Můžete komunikovat: tvarovat slova, vyprávět příběhy prostřednictvím obrázků, dát identitu značce nebo sobě jako umělci. Kde potřebujete komunikovat koncept, můžete být s vaším jiným stylem pro všechny.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Obchodní svět je globální, proto vyžaduje zaměstnance se silným obchodním smyslem a mezikulturními dovednostmi. V tomto kurzu se naučíte uzavírat mezeru mezi kulturami a ... [+]

Zajímá vás svět podnikání v různých kulturách? Chtěli byste vědět, jak fungují mezinárodní společnosti a jak můžete být jejich součástí?

Popis programu

Obchodní svět je globální, proto vyžaduje zaměstnance se silným obchodním smyslem a mezikulturními dovednostmi. V tomto kurzu se naučíte uzavírat mezeru mezi kulturami a vytvářet mezinárodní obchod mezi společnostmi. Společnosti po celém světě budou dychtivé najmout vás s tímto souborem dovedností, kterých dosáhnete. Zúčastníte se mezinárodních veletrhů, například WOW Berlin a Student Trade Mission.

• Využijte rozsáhlé mezinárodní sítě sdružených univerzit (aplikovaných věd). • Studium v mezinárodním prostředí. • Získejte ještě více zkušeností se spoluprací VHL University of Applied Sciences. • Učte se se společnostmi v reálném světě: uveďte své znalosti do praxe. • Dostávat osobní pozornost v malých studijních skupinách.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Hra virtuální reality pro Oculus Rift, interaktivní video na YouTube, funkce rozšířené reality v Pokemon GO, mají více společného, než si myslíte. Všechny tyto produkty j ... [+]

Jste vášnivý virtuální realita nebo digitální umění? Chcete se stát návrhářem videoher?

Popis programu

Hra virtuální reality pro Oculus Rift, interaktivní video na YouTube, funkce rozšířené reality v Pokemon GO, mají více společného, než si myslíte. Všechny tyto produkty jsou tvořeny týmy, které kombinují kreativitu a technologii a neustále rozšiřují hranice technologií. Program magisterského studia v oboru designu a výroby videoher a kreativních médií v Nizozemsku Vám nabízí právě tuto magickou kombinaci.

Průmysl videoher je obrovský a stále rychle roste. Hry dosáhly obrovské úrovně realismu a možnosti a nové tvůrčí trendy se stále zvyšují. Smartphony, virtuální realita, zachycení pohybu, všechny nové technologie vytvářejí příležitosti, které jsou pro vás připraveny k prozkoumání.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Zajímáte se o teorie původu vesmíru nebo o nejmenší částice hmoty? Chcete vědět, jak fyzici staví reaktory, aby vyléčili rakovinu nebo projekt kvantových počítačů? Pak je ... [+]

Zajímáte se o teorie původu vesmíru nebo o nejmenší částice hmoty? Chcete vědět, jak fyzici staví reaktory, aby vyléčili rakovinu nebo projekt kvantových počítačů? Pak je tento program pro vás

Popis programu

Jak funguje svět? Jaké aplikace mají zákony fyziky? Program Titul fyziky v Nizozemsku bude počátkem hledání těchto odpovědí. Fyzika je považována za "tvrdou vědu": jedná se o přesná a čistá měření. Ale to je krása vesmíru (nebo vesmíru!) To popisuje co přiměje muže a ženy skrz generace, aby se věnoval studiu a aplikaci těchto zákonů.

Někteří studenti si volí titul ve fyzice v Holandsku, protože chtějí udělat první kroky v teoretické fyzice nebo ve výzkumu. Ostatní se zajímají o budoucí aplikace kvantové fyziky nebo o vývoj nových technologií či energetických systémů. Některé z důvodů, proč můžete tento program dávat přednost před ostatními, mohou být:... [-]

Nizozemsko Eindhoven
September 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Chemie se snaží zkoumat, experimentovat a analyzovat. Budete se snažit zajistit, aby nemoci neohrožovaly zdraví, ani řešit případy vraždy založené na analýze DNA. Jste př ... [+]

Chcete pracovat jako chemický inženýr ve společnosti nebo v neziskové organizaci? Studiem oboru chemického inženýrství se stanete analytickým a precizním výzkumným pracovníkem.

Popis programu

Chemie se snaží zkoumat, experimentovat a analyzovat. Budete se snažit zajistit, aby nemoci neohrožovaly zdraví, ani řešit případy vraždy založené na analýze DNA. Jste připraveni pomoci světu kupředu? Řešením je pak studium oboru chemického inženýrství v Nizozemsku.

Budete zkoumat složení látek a produktů a budete je moci analyzovat až do poslední molekuly. Od složení léčiv a plastů po případy aplikované jako ověření kvality vody, která pochází z podzemních vrtů. Kromě toho se naučíte a bavíte se vynalézáním a experimentováním v nejnovějších zařízeních. Program trvá 4 roky a všechny třídy jsou vyučovány v angličtině.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

S titulem z elektrotechniky a elektroniky v Nizozemsku se stanete inženýrem vývoje elektronických výrobků. Nejen, že budete mít multidisciplinární znalosti pro design, al ... [+]

Chcete navrhnout high-tech zařízení? Chcete experimentovat s technologiemi světla a zvuku? Nebo jste vášnivý v mobilních komunikacích a internetu věcí?

Popis programu

S titulem z elektrotechniky a elektroniky v Nizozemsku se stanete inženýrem vývoje elektronických výrobků. Nejen, že budete mít multidisciplinární znalosti pro design, ale také projektové řízení a marketingové dovednosti.

Elektroničtí inženýři navrhují a vyvíjejí spotřební zboží a také systémy používané stroji a zařízeními v průmyslu, od mobilních komunikací a počítačových zařízení až po letecký průmysl.

Učení probíhá prostřednictvím specifických kurzů, většinou však založených na projektech, známých na této univerzitě jako EXPO a IPD .... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Titul v oboru leteckého inženýrství v Nizozemsku se zabývá výzkumem, návrhem, vývojem, konstrukcí, testováním, vědou a technikou letadel. V posledních letech se letecká t ... [+]

Jste fascinováni technologií za letadly, kosmickými loděmi, drony nebo závodními vozy? Pak je tento program určen pro vás.

Popis programu

Jste připraveni létat vysoko?

Titul v oboru leteckého inženýrství v Nizozemsku se zabývá výzkumem, návrhem, vývojem, konstrukcí, testováním, vědou a technikou letadel. V posledních letech se letecká technika stala jednou z hlavních oblastí překrývajících se letectví a kosmonautiky.

Již 4 roky se zaměříte na konstrukci letadel a jejich komponent, na nové zdroje energie a na technologie přizpůsobitelné jiným průmyslovým odvětvím, jako jsou drony nebo závodní vozy.

Tento program se vymyká ostatním podobným tématům, protože:... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

V následujících letech se bude vyrábět stále více a více zařízení, která nám pomohou učinit těžkou práci lehčí nebo dokonce odložit ruce (robotika). Stále více mechatroni ... [+]

Chcete se naučit automatizovat stroje, vytvářet inteligentní produkty a pracovat ve světě robotiky? Chcete být protagonistou v průmyslu budoucnosti?

Popis programu

V následujících letech se bude vyrábět stále více a více zařízení, která nám pomohou učinit těžkou práci lehčí nebo dokonce odložit ruce (robotika). Stále více mechatronických zařízení bude určovat náš každodenní život. Spotřebiče se stávají chytrými, elektronika se stává snadnější a oslovuje všechny sektory. Všechna tato zařízení by bez Mechatronic Engineering neexistovala nebo by byla mnohem dražší. Mechatronika bude také hrát důležitou roli ve vývoji zařízení umožňujících vzdálenou lékařskou péči o seniory (zdraví a kvalita života).... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Současný svět je složitý a mění se. Nové technologie, globalizace, digitalizace dávají tvar scénáři interakce lidí. Ve studijním programu Management mezinárodní komunikac ... [+]

Chcete rozvíjet svou profesionální kariéru v komunikaci? Formujte se s globální, interkulturní a udržitelnou perspektivou.

Popis programu

Současný svět je složitý a mění se. Nové technologie, globalizace, digitalizace dávají tvar scénáři interakce lidí. Ve studijním programu Management mezinárodní komunikace v Holandsku máte pocit, že inovační energie se zaměřuje na takovou složitost.

Jako odborník na komunikaci se naučíte vynikat v hluku a formovat vaši zprávu. Program trvá 4 roky a vyučuje se výhradně v angličtině až po velmi různorodou studentskou skupinu ze všech koutů světa. Budete mít velké příležitosti pro mezinárodní výměny a Titul je vynikající odrazový můstek pro kariéru v mezinárodní komunikaci a souvisejících oblastech.... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

V oboru strojírenství v Nizozemsku se budete připravovat na kariéru ve velmi velkém prostoru, s mnoha pracovními příležitostmi: od námořních vrtných plošin až po plastiká ... [+]

Chtěli byste navrhovat a řídit výrobní závody a všechny vaše strojní a průmyslové procesy? Chtěli byste se seznámit s nejnovějšími technologickými pokroky a strojními zařízeními všeho druhu?

Popis programu

V oboru strojírenství v Nizozemsku se budete připravovat na kariéru ve velmi velkém prostoru, s mnoha pracovními příležitostmi: od námořních vrtných plošin až po plastikářský průmysl, ale také v high-tech stavebních společnostech. Od komplexních zábavních parků až po zařízení a průmyslová zařízení, to jsou oblasti, kde můžete své znalosti aplikovat.

V programu budete mít připraveny terény. Dozvíte se, jak navrhovat ve 3D a uvádět do provozu průmyslové procesy. Můžete si vybrat cestu, kterou vaše kariéra v budoucnu zaujme. Strojní inženýři se zaměřují na projektování, výrobu a uvádění zařízení, instalací a strojů na trh. Dělají věci „lépe“. Chcete například vytvořit energeticky úspornější stroj? Nebo zajistěte, aby výrobní proces produkoval méně odpadu?... [-]

Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Educoway

Pokud máte rádi práci a výuku dětí, zápis do studijního programu ve výuce pro mezinárodní primární vzdělávání v Nizozemsku může být nejchytřejší volbou kariéry ve vašem ž ... [+]

Baví vás práce s dětmi? Máte rádi příklad a přispíváte k výchově dětí? Líbí se vám nápad pracovat s dětmi různých národností a zažívat jiné kultury?

Popis programu

Pokud máte rádi práci a výuku dětí, zápis do studijního programu ve výuce pro mezinárodní primární vzdělávání v Nizozemsku může být nejchytřejší volbou kariéry ve vašem životě.

Vynikající vyhlídky na zaměstnání s vysokou poptávkou po učitelích základních škol v mezinárodních školách po celém světě, které se od roku 2016 zvýšily.Budete připraveni vyučovat v mezinárodních školách po celém světě.Budete mít třídy s vysokou úrovní osobní pozornosti.Dokonale připravený na konkurenční trh práce.Učitelé s rozsáhlými pedagogickými zkušenostmi v Nizozemsku, Evropě i mimo ni.Náklady... [-]
Nizozemsko Eindhoven
August 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Entrevista José Abedín | Foro de oportunidades 2018