HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Úvod

Read the Official Description

Obchod, cestovní ruch a pohostinnost jsou nejvyššími zaměstnanci, ale také vyžadují kvalitní pracovní sílu. S ohledem na tuto skutečnost nabízí HTL International School of Hospitality, Tourism and Languages ​​řadu studijních programů v oblasti obchodu, cestovního ruchu a pohostinství.

Mezi cíle školy patří:

  • Vyprodukovat vysoce kvalitní výzkum, který zdůrazňuje společenské i průmyslové potřeby.
  • Rozvíjet a nabízet programy postgraduálního, bakalářského, diplomového a certifikovaného studia nezávisle a ve spolupráci s národními a mezinárodními institucemi / organizacemi / průmyslem.
  • Nabízet vzdělávací programy pro vytváření kapacit, vzdělávací programy na pracovišti, programy podnikového rozvoje a programy rozvoje řízení na různých úrovních, a to nezávisle a ve spolupráci s národními a mezinárodními institucemi / organizacemi / průmyslem.

Všechny jejich programy byly vypracovány po konzultaci s odborníky z odvětví cestovního ruchu, průmyslových sdružení a akademiků. Všichni členové fakulty školy jsou plně kvalifikovaní a zkušení v několika oblastech podnikání, marketingu a cestovního ruchu, jako je obchodní administrativa, digitální marketing, hotelový management, F

HTL má za cíl vytvořit perfektní kombinaci znalostí, praktických zkušeností a významu, aby své studenty vybavila důvěrou a dovednostmi, které potřebují, aby se dostali do světa práce. Nejen, že jsou obsaženy všechny dovednosti pro zaměstnatelnost, ale sektorová definice "budoucí" služby zaměřené na kariéru a zaměstnatelnost nabízejí pomoc a rady, kurzy a pracovní zkušenosti, které pomohou životopisům studentů vyniknout z balíčku.

ZAŘÍZENÍ

Škola má dva areály: jedna je umístěna v centru Barcelony, další v regionu Costa Brava, nejoblíbenější turistickou destinaci pro mládež a rodinnou turistiku. Škola se nachází v centru města Lloret de Mar, přímo u pláže. Areál Madrid a Valencie bude zahájen počátkem roku 2018.

AKREDITACE / PARTNERSTVÍ

HTL Mezinárodní škola pohostinství, cestovního ruchu a jazyků je soukromá vzdělávací instituce akreditovaná městskými radami v Barceloně a Lloretu de Mar. Úzce spolupracují s univerzitou Girona, Evropskou univerzitou Miguel de Cervantes, Artesis Plantijn Antwerpen School. Jsou spolupracující vzdělávací institucí s hotelovými cechy z Lloret de Mar, Blanes, Tossa.

Škola je akreditována Institutem Cervantes, státní institucí španělského jazyka pro cizince jako zkušební centrum pro zkoušky DELE a SIELE. Studijní plány zahrnují modul pro přípravu španělského jazyka pro zkoušku DELE a SIELE na kteroukoli z nabízených 5 úrovní od A1 do C1.

UČITELÉ

Učitelé, instruktoři, specialisté a asistenti společnosti HTL sledují základní hodnoty svých institucí.

Učení: podporují úspěch studentů, přístup ke vzdělání, vhodné využívání technologií, rozvoj gramotnosti, komunikaci a výměnu názorů mezi různými disciplínami a lokalitami, zkoumání a uplatňování nového myšlení a úsilí o celoživotní učení.

Discovery: prostřednictvím snahy o svobodné šetření propagují trvalou učící se komunitu.

Zapojení: oceňují pokračující spolupráci se svými partnery ve vzdělávání, s komunitami ve svém regionu as kolegy z celého světa.

Dosažení: věří v potenciál svých žáků a jsou odhodláni podporovat vynikající výsledky a úspěch svých studentů, schopností, pracovníků a absolventů.

Rozmanitost: oceňují lidskou rozmanitost ve všech jejích rozměrech a jsou odhodláni udržovat učební a pracovní prostředí, které je spravedlivé, rozmanité a inkluzivní.

Oslava: slaví úspěchy svých studentů, fakulty, zaměstnanců, absolventů a komunit, kterým slouží.

Udržitelnost: podporují zdravé udržitelné prostředí prostřednictvím progresivních provozních postupů a podpory environmentálního povědomí.

BARCELONA ŠKOLNÍ FACILITY

Město Barcelona je rozloženo ve velkém stylu a je ideálním místem pro studium. Díky své privilegované poloze mezi středomořským pobřežím a zasněženými horami a bezkonkurenčními zařízeními pro turistiku, sportovní a venkovní aktivity není divu, že se tak mnoho studentů rozhodlo přesunout do Barcelony. Umístění v centru města umožnilo HTL International School nabídnout širokou škálu vynikajících zařízení pro vytvoření vzdělávacího procesu zaměřeného na personalizované odborné učení.

Na mezinárodní škole HTL mají čtyři velké kampusy: Madrid, Barcelona, ​​Valencie a Lloret de Mar. Ve škole mohou studenti využívat velké učebny v areálu, bezplatný přístup k internetu, online vzdělávací zařízení, počítačové laboratoře pro zkoušky, knihovny a komunikační dovednosti. Barcelonská škola je kromě toho obklopena množstvím pamětihodností, restaurací, sportovních zařízení, dopravní sítě, městských pláží, muzeí, divadel a nákupních ulic.

LLORET DE MAR ŠKOLNÍ FACILITY

Lloret de Mar se nachází v blízkosti dvou hlavních katalánských měst, 70 km od Barcelony a 40 km od města Girona. Toto všechno změní městečko na skvělé místo pro život.

Škola se nachází v centru města, dva kroky od hlavní pláže jednosměrně a dva kroky od nočních klubů a barů na druhé straně. Lloret de Mar je hotspot pro mladé lidi z celého světa. Poskytuje vám možnost spojit studium s tím, že získáte mezinárodní komunikační zkušenost tím, že se každý den setkáte s novými lidmi. Toto městečko je jedním z hlavních turistických destinací, které vytváří velké možnosti pro ty, kteří hledají pracovní zkušenosti v oblasti cestovního ruchu.

VALENCIA ŠKOLNÍ ZAŘÍZENÍ

Valencie stojí za to žít nejen kvůli paella. Toto je třetí velké město ve Španělsku a hlavní destinace kulturního a rekreačního cestovního ruchu. Náš areál se nachází v prostém centru města, takže můžete kombinovat všechny typy cestovního ruchu se studiem.

Na HTL International School máme čtyři velké areály: Madrid, Barcelona, ​​Valencie a Lloret de Mar. Ve škole mohou studenti využívat naše velké učebny, bezplatný přístup k internetu, online vzdělávací zařízení, počítačové laboratoře pro praxi zkoušek, knihovny a komunikační dovednosti pokoj, místnost. Díky své poloze může kampus Valencie poskytnout mnoho příležitostí. Od kulturních atrakcí až po líné dny na pláži, do kterých se dostanete přímým autobusem ze školy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • španělština

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Videos

HTL International School. Barcelona Facilities