IE University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

předefinování jedinečnost

Transformační zkušenost, která posílí vaši jedinečnou hodnotu a umožní vám hrát vedoucí úlohu při formování svět.

IE University je určen pro studenty, kteří learning jako způsob života, a kteří jsou otevřeni světu a transformační role vysokého školství. Zajišťujeme podpůrné komunity, kde studenti a schopnost komunikovat spolu v procesu učení.

Unikátní vzdělávací prostředí na univerzitě IE je postaven na sdružování osobním, student-centric komunity, v otevřeném prostředí, která zahrnuje bohatou rozmanitost jednotlivců, nápadů a přístupů. Každý rok více než 100 národností jsou zastoupeny ve svých areálech v Segovii a Madridu, s více než 65% studentů pochází z vnější strany Španělska.

IE University je uznáván pro svou kvalitu výuky a vzdělávání, která se počítá mezi nejlepší univerzity na světě. Kromě toho, její programy vysokoškoláka jsou uznávány nejprestižnějších sdružení ve svých oborech.

S humanistického přístupu, podnikatelského ducha, inovativní vize a zaměření na akademické přísnosti, IE University se zavázala k vzdělávání odborníků a expertů, kteří budou mít význam ve společnosti. Náš přístup praxe založených na vzdělávání začíná ve třídě a pokračuje v různých částech světa, aby plně připravit IE studenty vysokých škol, aby se stal mezinárodní profesionálové.

Chcete-li inspirující a náročný vzdělání, které budou formovat, kdo jste a kdo jste se stane, IE University bude rozšířit své obzory, připojit do světa, a provádí vás na jedinečné cestě potřebnou k dosažení svých cílů.

Deset důvodů, proč studovat na univerzitě IE Unikátní výukové prostředí

IE University nabízí jedinečnou vzdělávací prostředí, které je dnes předefinování vysokoškolské vzdělání pro profesionály. Budeme vás připraví na úspěch tím, že umožňuje vytvořit si vlastní názor a objevte svůj plný potenciál. IE University je uznáván pro svou kvalitu výuky a vzdělávání, která se počítá mezi nejlepší univerzity na světě.

Přístup student-střed

IE University vezme osobní a studentské zaměřeného přístupu ke vzdělání, kde profesoři a studenti se aktivně podílejí na zkušenosti s učením. Můžete se připojí podpůrné komunitu, která si cení svoji jedinečnost a ukázat vám, jak si utvářet svou vlastní cestou.

Bezkonkurenční mezinárodní zkušenosti

Naše bohatá rozmanitost poskytuje prostředí, které vám umožní mezinárodní rozhled potřebný k úspěchu v globálním světě. S více než 65% našich studentů ze zahraničí, což představuje více než 100 zemích, budete studovat se skutečně různorodé společenství. Výměnné studie s našimi prestižními partnery na celém světě a stáží po celém světě nabízejí bezkonkurenční mezinárodní zkušenosti.

Různorodá fakulty, která je přístupná pro vás

IE University různorodé fakulty se skládá z obou vynikajících akademiků a zkušené odborníky s mezinárodními zkušenostmi a úzkými vazbami na obchodním světě. A co víc, naše profesoři jsou přístupné pro vás. Budete mít každodenní interakci se svými profesory, kteří vás podporují s pravidelnou zpětnou vazbu a zavezou vás do světa práce.

Vyvedu nekonvenční ve vás

Zajišťujeme prostředí, kde si můžete být otevřen novým způsobům myšlení, uvolnit svou kreativitu a pustit do prohlídky.

Vyberte si vlastní cestu k úspěchu

Naše inovativní studijní programy jsou uznány nejprestižnějších asociací ve svých oborech, a integrovat různé přístupy k výuce a možnosti, které vám umožní utvářet svůj vlastní vzdělání podle svých profesních aspirací.

Dát své učení do praxe

Spojujeme teorii s praxí od okamžiku, kdy začnete své studium. Budete mít co jste se naučili ve třídě a aplikovat je na konkrétních případech životě a při správě své vlastní projekty. Každý rok studenti si mohou vybrat celou řadu možností stáží, pracující na akademické půdě, ve Španělsku a po celém světě, a získat impozantní soubor dovedností a profesních zkušeností, které je činí velmi žádané jsou po absolvování.

Učení pro zítřek

IE University byl zařazen mezi deset nejlepších univerzit na celém světě inovacemi v oblasti technologií a výuku. Dodáváme praktické a relevantní vzdělání, které vás připraví, aby splňovaly odborným výzvám, které budete čelit v budoucnu.

Žít svůj studentský život naplno

Se napojíte energický a různorodý studentský komunity, kteří žijí svůj univerzitní život naplno. Nyní žijící ve Španělsku, cestování, a účastní se všech mimoškolních příležitostí, budete mít tj univerzitě.

Vaše cesta k vaší budoucnosti

Pomáháme našim absolventům zahájit svou kariéru ve všech odvětvích a po celém světě. Zaměstnavatelé předním světovým firmám v úvahu IE University patří mezi nejlepší univerzity, kde chtějí zaměstnat vybírat. A co víc, budete patřit ke společenství více než 45.000 IE absolventů po celém světě, aby přátele na celý život, a užít si aktivní absolventů síť, ke které se můžete vždy spolehnout po celou dobu své profesní cesty.

Místa

Madrid

IE University

Adresa, 1. řádek
Calle María de Molina 31
28006 Madrid, Madridské společenství, Španělsko
Telefonní číslo
34 921 412 410

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited