Přečtěte si oficiální popis

Profesionálové pro inovativní a domácí městském prostředí.

Madrid, vitální, jasný a epicentrum kultury, zábavy a umění.

IED Madrid je Soukromá vyšší výtvarná výchova Centrum patřící do IED Design Group, mezinárodní sítě vzdělávání v oblasti designu a managementu narodil v Itálii v roce 1966 a dnes má třináct poboček šíří mezi Itálii, Španělsku a Brazílii.

V roce 2014 oslavila 20. výročí; zážitek, který vyústil v širokém rozsahu výcviku s inovativní, jedinečný a rozeznatelný akademického modelu, který je schopen přizpůsobit se potřebám měnící se společnosti, což vedlo k velkému počtu žáků oceněny v rámci národních i mezinárodních prestižních soutěžích , pochodování v nejlepších molech a reálných projektů v úzké spolupráci s firmami.

IED Madrid nabízí vyšší stupeň v designu, což odpovídá platové třídy vysoké školy, odborné vzdělávání Vyšší úroveň kvalifikací ve vysokoškolském technik ve výtvarném umění a designu, Diplomová IED, jednoroční kurzy, Masters, intenzivní Masters, Masters designu a inovace, kurzy specializační kurzy a kurzy Letní Junior.

Od svého otevření, IED Madrid trénoval více než 30.000 studentů každý rok a má 1500 nové studenty.

design

IED design odpovídá plně požadavkům trhu a předpokládaných obsahů, jazyků, expresivní a funkčních kódů v nejrůznějších odvětvích.

Produktový design, Design interiéru, městský mobiliář, design módní doplňky, automobily jsou některá pole, kde je hodnota designu v posledních letech zvýšil. V tomto smyslu, které navrhují, jako inovátor forem a funkcí, poskytuje trendy a funkční požadavky okamžiku a předpokládá její vývoj a realizaci.

IED Kursy designu rozvíjet tyto dovednosti, které studenti získají technické dovednosti prostřednictvím účasti na seminářích a spolupráce s předními společnostmi v daném odvětví.

móda

Spolupráce s podniky a módními odborníky je zásadní a je odhodlána významných mezinárodních designérů.

Ve škole učí, jak žít a cítit módu ve všech jeho aspektech práce s profesionalitou a inovovat s novými výtvory.

Tyto kurzy cvičit budoucí odborníky v různých oblastech, kreativní strategické, organizační reklamě, marketingu až obrazových související a komunikačních aktivit.

vizuální komunikace

IED Vizuální komunikace je tvůrčí laboratoří, kde jsou nástroje naučili, komunikativní a expresivní jazyk, nové techniky a dovednosti rozvíjet projekty jazyka komunikačních technologií.

Žijeme ve světě, kde audiovizuální prvky jsou součástí našeho každodenního života a jsou hlavním nositelem hodnot a významů, které vyjadřují myšlenky a produktivní realitu, včetně jak různorodý jako módy, designu, různá průmyslová výroba, reklamní ale také kultura, politika a sociální otázky.

Existence koncepce nebo projektu, zdaleka není pouhým doplňkem, přispívá rozhodujícím způsobem k úspěchu komunikaci zprávy.

Pohybující se s profesionalitou a kompetencí v této oblasti znamená mít eklektický, mezikulturní, založený na důkladné znalosti jedné straně socio-kulturním kontextu, ve kterém pracují, a na straně druhé, nových informačních technologií neustále měnit papír obrazů a zvuků v komunikaci.

V současné době je navržen a vyráběn v systému multimédií; ale multimediální vždy interpretovány ve dvou hledisek: dravým a neustálém vývoji digitálních technologií a zároveň soužití různých audiovizuálních médií, které vyžadují jiný druh odbornosti a kreativity.

IED komunikace kurzy Vizuální jsou prvkem bohatství, které činí tato škola jedinečné výcvikové středisko v italském panorama. Neustálé aktualizace dostupné technologie pro studenty dělat, díky dlouhé tradici, ve výzkumné laboratoři, ve které má zkušenosti rozvíjet kreativitu obsahu či jazyky, což umožňuje školit a kvalifikovat své žáky, aby mohly vstoupit na trh práce dnes.

Management & Komunikace

Výcvik návrh IED řízení reaguje na neustálou potřebou nových odborníků v extrémně dynamické a rozvíjejících oblastí: reklama, public relations, marketingu a lidských zdrojů.

Fakulta má rozsáhlé zkušenosti a výcvik a je schopen přizpůsobit obsah kurzů pro nepřetržitou výrobu a technologické proměny.

Filozofie školy je doplněn o přímý vztah s profesionály, studium potřebám trhu, jejich zařazení do studijních skupinách a analýzy pro výzkum a rozvoj projektů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Oficiální bakalářský titul v módním designu, který odpovídá vysokoškolskému diplomu, školí studenty v procesu módního systému: identita a obchodní značka, návrh a výroba ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Oficiální bakalářský titul v módním designu , který odpovídá vysokoškolskému vzdělání, vyškolení studenty v procesu módního systému: identita a obchodní značka, návrh a výroba sběru, komunikační strategie, distribuce a výroba.

Studenti se naučí používat konceptuální, metodologické a projektové nástroje potřebné pro návrh a vývoj sbírek v různých oborech: muži a ženy Prêt-à-porter, dětské, sportovní oblečení, spodní prádlo, plavky atd.

Profesní příležitosti: Módní návrhář. Asistent designu. Illustrator. Chladný lovec. Prototypový manažer. Produktový manažer. Výrobní ředitel... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Oficiální bakalářský titul v interiérovém designu cvičí studenty s pevným základem v základních oblastech navrhování prostorů a definováním vnímavých, fyzikálních a funkč ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Oficiální bakalářský titul v interiérovém designu cvičí studenty s pevným základem v základních oblastech navrhování prostorů a definováním vnímavých, fyzikálních a funkčních charakteristik prostředí.

Program je založen na projektovém procesu, kde se kreativita setkává s technikou, aby se efektivně vyřešily různé situace, s ohledem na vztah uživatele s vesmírem na emoční a fyzické úrovni, stejně jako sociální prvky, které ovlivňují životní prostředí, využívají dostupnost a udržitelnost jako návrhové nástroje.

Návrh interiéru: koncepce a návrh vnitřních a venkovních prostorů, přijímaní hodnot, jako je funkčnost, pohodlí, estetika, přístupnost a udržitelnost.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Oficiální bakalářský studijní program v oblasti výcviku výrobků vyškolených studentů, aby byli tvůrčími profesionály s technologickými a projektovými znalostmi, které jim ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Oficiální bakalářský studijní program v oblasti výcviku výrobků vyškolených studentů, aby byli tvůrčími profesionály s technologickými a projektovými znalostmi, které jim umožní vyvíjet výrobky a služby pro spotřebitele, přičemž je třeba mít na paměti jejich zásah do životního prostředí. Design všech druhů objektů, vyrobených průmyslově nebo řemeslně, aby byly pro uživatele atraktivní a užitečné. Návrháři výrobků předvídají požadavky a potřeby trhu, odpovědně rozvíjejí projekty, pracují na výzkumu a zavádění nových metod, materiálů a výrobních procesů.

Profesionální profily: Návrhář městského a domácího nábytku; Návrhář produktu; Výrobky pro domácnost, koupelnové a bytové doplňky návrhář, osvětlení, hračky, předměty, obaly, šperky atd.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Oficiální bakalářský titul v oblasti grafického designu vede studenty k tomu, aby byli tvůrčími profesionály s technickými a inovačními znalostmi, aby mohli vyvíjet úspěš ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Oficiální bakalářský titul v oblasti grafického designu vede studenty k tomu, aby byli tvůrčími profesionály s technickými a inovačními znalostmi, aby mohli vyvíjet úspěšné projekty na současném trhu. Během posledních dvou let programu budou studenti vyškoleni v budoucí profesi, která se specializuje na oblast, kterou si zvolí, s metodikou, která je specifická pro toto povolání. Po úspěšném absolvování programu obdrží studenti oficiální titul.

Grafika: Studenti získají solidní technickou a humanistickou základnu, která jim umožní hluboce porozumět grafickému designu a vedoucím projektům vizuální analýzy a identity, typografického designu, balení a značení a redakční tvorbě pro tištěné a digitální média.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Adresa, 1. řádek
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Madridské společenství, Španělsko
Website
Telefonní číslo
+34 914 48 04 44