Javier Barroeta Alta Costura

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vaše škola módy a Haute Couture v Bilbau

Specializujte se na svět módy, textilního designu a Haute Couture.

121821_121804_JavierBarroetaenclase.jpg

Naučte se vytvářet si vlastní šaty a vše, co chcete vědět o světě haute couture se školou Javier Barroeta.

Javier Barroeta s více než 40 lety ve světě Haute Couture zjistil nedostatek praktického výcviku mladých designérů a v roce 2015 otevírá dveře své Haute Couture School, průkopníka v Baskicku.

Za účelem zajištění kontinuity jejich odkazu, vášnivých módy a mladých návrhářů z celého světa se učí každý kurz své jedinečné techniky pod svým tvůrčím vedením, specializují se na svět Haute Couture s rozsáhlou nabídkou školení.

121824_121802_Anthony-Molina-8web.jpg

Proč trénovat v módním průmyslu se školou Javier Barroeta?

 • Více než 2,5% HDP: sektor v neustálém růstu
 • Více než 19 000 společností: strategický sektor ve Španělsku v módním průmyslu
 • Stáže v nejprestižnějších společnostech na národní i mezinárodní úrovni
 • Mezinárodní uznání jedné z referencí Haute Couture ve Španělsku a profesorů, kteří pracovali pro hlavní módní značky

Hodnoty školy

 • 100% praktický výcvik
 • Modelování na Couture Manekquin
 • Malé skupiny
 • Vlastní školení
 • Profesionálové z oblasti Haute Couture a Design
 • Naučte se historii a metodologii školy
 • 100% ruční šití, unikátní trénink.

Naši spolupracovníci

Dohody s významnými společnostmi o provádění stáží.

121819_collaboration.png

Historie Haute Couture School

Javier Barroeta se narodil v Lemoa (Bizkaia, Baskicko), kde ho jeho rané povolání couturiera vedlo k tomu, aby byl žákem toho nejlepšího ve své době, mistrem haute couture Pedro Rodríguez. V rámci svého týmu v Madridu se Javier Barroeta čtyři roky učí, že jako první ve Španělsku vytvořil přehlídky na pódiích s figuríny. Velmi zajímavý couturier a zásadní kousek k pochopení historie španělské módy. Dnes je Javier pokračovatelem odkazu, který si vytvořil, rozvíjením své vlastní techniky zdokonalené a obohacené o své zkušenosti couture mistra během těchto 40 let.

V roce 1989 založil svůj současný haute couture house v Bilbau. Právě ve své dílně dělá, prezentuje své sbírky a potrápí své klienty. V průběhu let rozšiřuje svůj vesmír vytvořením svatebních šatů, kmotrů a hostinských šatů, které byly navrženy výhradně jeden po druhém. Na druhé straně vytváří svou vlastní řadu předběžného vrátného, semi-couture a vysoké zpracování kůže „důkladnou a emocionální práci, kde pracuji s pocity,“ vysvětluje Javier. Vynikající kolekce pro speciální ženy.

Javier Barroeta zjistil nedostatek praktického výcviku mladých návrhářů a v roce 2015 otevírá dveře své Haute Couture School, průkopníka v Baskicku. Za účelem zajištění kontinuity jejich odkazu, vášnivých módy a mladých návrhářů z celého světa se učí každý kurz své jedinečné techniky pod svým tvůrčím vedením, specializují se na svět Haute Couture s rozsáhlou nabídkou školení.

121825_121810_JavierBarroetamodelaje2.jpg

filozofie

Tato škola je založena na uměleckém díle, kde se schází ruční práce a nové technologie, aby se vyškolili budoucí módní návrháři.

Filozofií Javier Barroeta Bilbao School je předávat veškeré znalosti získané během jeho kariéry, aby mladí designéři měli mistrovství v oboru, aby mohli vést nebo být součástí velkých týmů nebo workshopů.

Oficiální slovo pochází z pojmu obchod, Javier Barroeta pevně věří, že obchod společnosti Haute Couture musí být přenášen tak, aby kvalita a design zůstaly charakteristickým znakem budoucích módních návrhářů.

121822_121805_JavierBarroetadisenoycreatividad.jpg

metodologie

Javier Barroeta School of Fashion a Haute Couture navrhuje seminář školení, kde je nezbytné šití a modelování na figuríny.

Vědomí toho, že umělecké a designérské školení je nezbytné i pro školení budoucích kreativních škol, škola Javier Barroeta Bilbao Haute Couture School je založena na 3 pilířích:

 • Modelování na figuríně
 • Ruční šití
 • Tvořivost a design

Všechny předměty se doplňují a spojují, takže student má průběžné školení a dynamiku dodne každou sekci.

cíle

Škola Javier Barroeta Bilbao Haute Couture School je založena s cílem nabídnout 100% praktický výcvik, kde se studenti učí technikám nezbytným k provádění různých disciplín ve světě módy.121827_121801_JavierBarroeta.jpg

Místa

Bilbao

Adresa, 1. řádek
Concha Jeneralaren Kalea, 6, Bilbao, Spain
48008 Bilbao, Baskicko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: