Přečtěte si oficiální popis

O nás

Nezisková instituce s historií a prestiží.

RCU Escorial-Mª Cristina byla založena v roce 1892 královnou královnou Marií Cristinou de Hasburgo y Lorena, kterou od svého založení provozuje augustiniánský náboženský řád. To je horní vzdělávací centrum spojené s Complutense univerzitou Madridu.

Učíme oficiální studijní programy bakalářského práva a bakalářského oboru Business Administration, magisterské právo a soukromý titul v Chiropractic.

Královské univerzitní centrum Escorial - María Cristina se nachází v mimořádném prostředí a v nádherném prostředí. Univerzitní kampus je součástí úžasného monumentálního architektonického komplexu královského kláštera El Escorial, který založil král Phillip II v 16. století. To vše poskytuje mimořádně příznivou atmosféru pro studium a mezilidské vztahy.

Budovy jsou opravdovými skvosty architektury, s kompletně modernizovaným zázemím: Studentská rezidence, Knihovna, sportovní areál, přednáškové sály vybavené projekční technikou, výpočetní místnosti atd.

Celkové vzdělávání jednotlivců je primárním cílem vzdělávacího programu, který nabízí Královské univerzitní centrum Escorial - María Cristina, a to prostřednictvím rozvoje jejich kognitivního, fyzického, sociokulturního potenciálu, který je dovede k hranicím jejich možných znalostí. Podněcujeme tvořivost a vědecký výzkum prostřednictvím akademického vzdělávání, zprostředkování znalostí a kultury.

Vedení Centra dohlíží na kvalitu a vzdělávací excelenci v průběžném a plynulém dialogu mezi lektory a studenty, daleko od sterilního byrokratického formálního vzdělávání.

Přednášející pracovníci, převážně z Univerzity Complutense v Madridu a podnikatelského světa, se osobně a profesionálně podílejí na vzdělávacích a vzdělávacích aktivitách ve svých oborech.

Jste zájmem zájmu a cílem naší plné institucionální akademické práce. Z tohoto důvodu má každý student lektora / lektora, který ho vede a doprovází v jeho profesním a akademickém vzdělávání.

„Jděte se mnou, pokud máte stejné pravdy. Prozkoumejte se mnou, pokud máte stejné pochybnosti. Kde poznáš svou chybu, pojď se mnou. Kde poznáš mé, vezmi mě s sebou. “(St. Augustine).

Z kontextu tohoto neporovnatelného architektonického prostředí, symbolu univerzality a bratrství, žádáme, aby se naši studenti / kromě zdatných profesionálů stávali muži a ženy s občanskými hodnotami, citliví a oddaní rozvoji a respektující lidskou důstojnost.

Otevříme své dveře každému, aniž bychom rozlišovali rasu, víru nebo pozici, což usnadňuje vzájemnou formu školení a informací s ostatními univerzitními centry.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Royal University Center Maria Cristina

Oficiální titul z Complutense University. Studium Business Administration a managementu je vyučováno na RCU Escorial-Mª Cristina od roku 1972. Tato kvalifikace umožňuje s ... [+]

Oficiální titul z Complutense University. Studium Business Administration a managementu je vyučováno na RCU Escorial-Mª Cristina od roku 1972. Tato kvalifikace umožňuje studentům obsadit kvalifikovaná pracovní místa požadovaná španělskými a mezinárodními společnostmi i orgány veřejné správy.

Požadavky na trasy a přístupAplikace v centru (od 15. dubna).Schopnost selektivity nebo FP II.Dodání letáku přijímacím střediskem.Předběžná registrace na UCM.

Počet nabízených míst: 20

Lhůty pro předběžnou registraci

Uzávěrka přihlášek do střediska začíná 15. dubna.

V měsíci září, pokud jsou volná místa, centrum otevře novou lhůtu pro podávání žádostí.... [-]

Španělsko Madrid
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Royal University Center Maria Cristina

Oficiální titul z Complutense University v Madridu. Personalizovaná výuka zaměřená na přípravu právního odborníka, který naše společnost vyžaduje. ... [+]

Oficiální titul z Complutense University v Madridu. Personalizovaná výuka zaměřená na přípravu právního odborníka, který naše společnost vyžaduje.

Požadavky na trasy a přístupAplikace v centru (od 15. dubna).Schopnost selektivity nebo FP II.Dodání letáku přijímacím střediskem.Předběžná registrace na UCM.Počet nabízených míst: 20Lhůty pro předběžnou registraciUzávěrka přihlášek do střediska začíná 15. dubna.V měsíci září, pokud jsou volná místa, centrum otevře novou lhůtu pro podávání žádostí.Pro předběžnou registraci v UCM budou dodržovány termíny uvedené samotným UCM.

Období a požadavky na formalizaci zápisu: jakmile je student přijat, zaregistrují se během prvních říjnových dnů na sekretariátu Centra.... [-]

Španělsko Madrid
September 2019
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině