Přečtěte si oficiální popis

O nás

Nezisková instituce s historií a prestiží.

RCU Escorial-Mª Cristina byla založena v roce 1892 královnou královnou Marií Cristinou de Hasburgo y Lorena, kterou od svého založení provozuje augustiniánský náboženský řád. To je horní vzdělávací centrum spojené s Complutense univerzitou Madridu.

Učíme oficiální studijní programy bakalářského práva a bakalářského oboru Business Administration, magisterské právo a soukromý titul v Chiropractic.

Královské univerzitní centrum Escorial - María Cristina se nachází v mimořádném prostředí a v nádherném prostředí. Univerzitní kampus je součástí úžasného monumentálního architektonického komplexu královského kláštera El Escorial, který založil král Phillip II v 16. století. To vše poskytuje mimořádně příznivou atmosféru pro studium a mezilidské vztahy.

Budovy jsou opravdovými skvosty architektury, s kompletně modernizovaným zázemím: Studentská rezidence, Knihovna, sportovní areál, přednáškové sály vybavené projekční technikou, výpočetní místnosti atd.

Celkové vzdělávání jednotlivců je primárním cílem vzdělávacího programu, který nabízí Královské univerzitní centrum Escorial - María Cristina, a to prostřednictvím rozvoje jejich kognitivního, fyzického, sociokulturního potenciálu, který je dovede k hranicím jejich možných znalostí. Podněcujeme tvořivost a vědecký výzkum prostřednictvím akademického vzdělávání, zprostředkování znalostí a kultury.

Vedení Centra dohlíží na kvalitu a vzdělávací excelenci v průběžném a plynulém dialogu mezi lektory a studenty, daleko od sterilního byrokratického formálního vzdělávání.

Přednášející pracovníci, převážně z Univerzity Complutense v Madridu a podnikatelského světa, se osobně a profesionálně podílejí na vzdělávacích a vzdělávacích aktivitách ve svých oborech.

Jste zájmem zájmu a cílem naší plné institucionální akademické práce. Z tohoto důvodu má každý student lektora / lektora, který ho vede a doprovází v jeho profesním a akademickém vzdělávání.

„Jděte se mnou, pokud máte stejné pravdy. Prozkoumejte se mnou, pokud máte stejné pochybnosti. Kde poznáš svou chybu, pojď se mnou. Kde poznáš mé, vezmi mě s sebou. “(St. Augustine).

Z kontextu tohoto neporovnatelného architektonického prostředí, symbolu univerzality a bratrství, žádáme, aby se naši studenti / kromě zdatných profesionálů stávali muži a ženy s občanskými hodnotami, citliví a oddaní rozvoji a respektující lidskou důstojnost.

Otevříme své dveře každému, aniž bychom rozlišovali rasu, víru nebo pozici, což usnadňuje vzájemnou formu školení a informací s ostatními univerzitními centry.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Royal University Center Maria Cristina

Královská vysoká škola Maria Cristina byla založena královnou regentkou Maria Cristina de Habsburgo y Lorena v roce 1892 jako instituce vysokoškolského vzdělávání. Od jeh ... [+]

Titul Business Administration je oficiálním čtyřletým studijním programem.

Je vhodný pro studenty, kteří mají profesní cíle zahrnující různé aspekty managementu, ekonomiky, účetnictví nebo financí. Stupeň poskytuje všeobecné vzdělání zaměřené na zaměstnanost ve špičkových společnostech nebo na podnikatelské úsilí.

Studenti budou seznámeni s teoretickými i praktickými aplikacemi podnikatelských konceptů. Dalším bodem, který je třeba zmínit, je snížený počet studentů na třídu, což usnadňuje proces učení a komunikace.

Stáže

Na RCU najdete stáže v blízkosti kampusu a v nedalekém Madridu.... [-]

Španělsko Madrid
Royal University Center Maria Cristina

Oficiální titul z Complutense University v Madridu. Personalizovaná výuka zaměřená na přípravu právního odborníka, který naše společnost vyžaduje. ... [+]

Oficiální titul z Complutense University v Madridu. Personalizovaná výuka zaměřená na přípravu právního odborníka, který naše společnost vyžaduje.

Požadavky na trasy a přístupAplikace v centru (od 15. dubna).Schopnost selektivity nebo FP II.Dodání letáku přijímacím střediskem.Předběžná registrace na UCM.Počet nabízených míst: 20Lhůty pro předběžnou registraciUzávěrka přihlášek do střediska začíná 15. dubna.V měsíci září, pokud jsou volná místa, centrum otevře novou lhůtu pro podávání žádostí.Pro předběžnou registraci v UCM budou dodržovány termíny uvedené samotným UCM.

Období a požadavky na formalizaci zápisu: jakmile je student přijat, zaregistrují se během prvních říjnových dnů na sekretariátu Centra.... [-]

Španělsko Madrid