Universidad Camilo José Cela

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat na UCJC?

Na Camilo José Cela University Nabízíme jiné vzdělání. Aktivní vzdělávání, které nabízí možnost žít vaši univerzitu, žije v plném rozsahu, a to jak uvnitř, tak mimo třídu, abyste se stali profesionály, kterých se snažíte být.

Naše akademická nabídka spočívá na třech principech, které jsou zakotveny v naší DNA:

INTERDISCIPLINARITA

Kombinace poznatků, kultur a disciplín vám nabízí možnost sdílet přednáškové sály se studenty jiných stupňů, získávat znalosti mimo vaši specializaci a připravit vás na řešení komplexních výzev 21. století.

INOVACE

Vystupujeme z jiných vysokých škol díky našemu otevřenému vzdělávacímu modelu a přístupu, který je mnohem relevantnější k době, ve které žijeme.

MEZINÁRODNÍ VÝHLED

Naším cílem je připravit autonomní jedince, kteří jsou schopni v průběhu svého života řídit svou vlastní profesionální kariéru nezávisle a podporujícím způsobem v celosvětovém kontextu.

JSME INTERDISCIPLINARY

Na UCJC vzděláváme profesionály, kteří jsou schopni dělat si cestu v hybridním prostředí a čelit složitým pracovním úkolům.

Abychom toho dosáhli, nabízíme mnohostrannou metodu výuky.

Jednoduchý způsob rozvoje více dovedností a znalostí, které vám pomohou vystupovat na trhu práce.

SPORT

Sportovní klub UCJC je součástí naší identity.

Unikátní koncept ve vysokoškolských sportovních klubech se sídlem v kampusu Madrid-Villafranca se specializovanými školami a instruktory.

Využijte co nejvíce 40 000 metrů čtverečních zařízení obklopených zelení a přírodou.

Jsme inovace

Ve vzdělávací skupině SEK máme trvalý závazek k inovacím v oblasti vzdělávání a špičkovým trendům.

Jsme si vědomi toho, že vzděláváme profesionály budoucnosti, odpovědnost, která nás nutí neustále rozvíjet zkušenosti studentů v učení.

Přijmeme výzvu, abychom inovovali svůj učební plán a znovu definovali podobu vysokoškolského vzdělávání, pokud jde o překonání tradičních modelů a jejich synchronizaci s novou výchovnou paradigmou zaměřenou na studenty a jejich učení.

JSME MEZINÁRODNÍ

  • 120+ DOHODY S UNIVERZITAMI ZE SVĚTA
  • 164 VÝMĚNA ŠTUDENTŮ Sdílení prostorů pro učení na kempu
  • 51 RŮZNÉ NÁRODNOSTI SPOLUJÍCÍ NA KAMPUS
  • 9 HLAVNÍ JAZYKY HLASOVANÉ V NAŠICH HLADINÁCH

Využijte co nejvíce příležitostí sdílet svůj profil s některými z nejlepších univerzit z celého světa.

Zvyšujeme mobilitu s mezinárodními výměnnými programy. Zkušenosti na univerzitách, jako jsou Harvard a Stanford. Všichni studenti UCJC, kteří si zvolili mobilitu, jsou v současné době na výměně. Naši mezinárodní pedagogičtí pracovníci posílí vaše vzdělání tím, že vám poskytne globálnější odborný výhled.

VILLAFRANCA KAMPUS

Campus Madrid-Villafranca zahrnuje více než 100 000 metrů čtverečních zařízení, obklopené přírodou a pouhých 20 minut od centra Madridu. Areál je vybaven nejmodernější technikou a praktickými pracovními prostory z každého stupně a školy, volnočasové prostory, zasedací místnosti pro skupinovou práci a špičkové sportovní zařízení.

ALMAGRO URBAN CAMPUS

UCJC Graduate School se nachází v historické budově z počátku 20. století v centru Madridu, na Calle Almagro. Obklopen širokou škálou služeb a možností dopravy pro pohodlí našich studentů, je ubytován na více než 3500 metrů čtverce kolem 20 přednáškových sálů a velký krytý dvůr pro pořádání různých akcí a aktivit.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
C/ Castillo de Alarcón, 49
Madrid, Madridské společenství, Španělsko