Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

La Valencie International University (VIU) To je soukromá univerzita s mezinárodní on-line uznávané Ministerstvem školství, kultury a sportu Španělska.

Naše nabídka výuka se skládá z oficiálních stupňů a mistrů, která rozšiřuje každý rok poskytnout studentům úplné a aktualizován na základě vzdělávacích potřeb na trhu vzdělávání.

Hlavním rysem je, že VIF je online univerzita, jejíž činnost je rozvíjena prostřednictvím virtuální kampus. Jakékoliv zařízení s připojením na internet studenty z celého světa an, obdrží v reálném čase třídy prostřednictvím interaktivních videokonference, které poskytují nejlepší mezinárodní odborníci. Během 2014-2015 International University of Valencia pokračuje znovu potvrdit svou mezinárodní povolání a má více než 2100 studentů z 35 zemí.

UVI Online

začátek

Posláním Valencie mezinárodní univerzita je nabídnout studentům možnost zdokonalit své vzdělání bez ohledu na jejich konkrétní okolnosti, zcela eliminuje bariéry vzdálenosti, umístění nebo plány, díky využívání nových technologií a jejich způsobu unikátní a inovativní výuku.

Náš vzdělávací model, si klade za cíl reprodukovat všechny znaky skutečné třídy a eliminovat jakoukoliv bariéru mezi studentem a učitelem, poskytuje interaktivní vzdělání, kde si studenti mohou zúčastnit ve třídě, jako by byl fyzicky přítomen.

Zásady, které se pohybují Valencie International University jsou:

  • Závazek ke vzdělávání a úspěch studentů.
  • Nabídka stupňů, dvou stupňů a magisterské tituly, které splňují požadavky na odbornou přípravu v současné době vyžaduje trh.
  • Neustálé inovace ve výuce a učení metod.
  • Poskytují aktuální obsah a kvalita výukových materiálů studentů.
  • Podpora zaměstnanosti.
  • Naše nabídka učení se skládá ze stupňů, dvojitých diplomů a mistrů, která rozšiřuje každý rok, aby studentům kompletní a aktualizován na základě vzdělávacích potřeb na trhu vzdělávání.

KVALITA

International University of Valencia podporuje zapojení učitelů, školení pro jedenadvacátého století, postupy zaměřené na jakost a programy mobility, průběžné hodnocení studentů a analýza zaměstnávání absolventů / AS.

Jako vzdělávací instituce, dává jasný závazek na kvalitu a inovace, a využívá nejnovější technologie, s konečným cílem je zajistit celkovou kvalitu a výjimečnost nabízených cenných papírů, což znamená zavedení strategie systematické, strukturované a průběžné řízení v souladu s tímto závazkem.

Vnitřní Quality Assurance Systém VIF je navržen s ohledem na zásady stanovené v souladu s auditem programu Národní agentura pro hodnocení kvality a akreditaci (ANECA).

Kromě toho Bakalářské a magisterské nabídl byly navrženy s ohledem na zásady stanovené v Zkontrolujte programu ANECA stejně jako doporučení a zásad stanovených Evropskou asociací pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ENQA).

A konečně, Valencia Region d'Avaluació i prospectiva (AVAP) je zodpovědný za sledování a akreditaci programů nabízených VIF.

Místa

Španělsko online

Adresa, 1. řádek
Calle Gorgos, nº 5 y 7
46021 Valencia (España)

Španělsko online, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: