Přečtěte si oficiální popis

Ve svých třech stoletích existence, La Salle má jediný účel stálého a aktualizovaného vzdělání na všech úrovních. Tento závazek byl zachován v průběhu nepřetržitě na pěti kontinentech času. Počet studentů přesahuje jeden milion, distribuovaný v 1.600.- centrech, která poskytuje odbornou přípravu více než 70.000 učitelů.

Ve Španělsku, který byl představen před asi 125 lety, La Salle vyvinula studie přizpůsobené potřebám a požadavkům každého historický okamžik a byla schopna tisknout své osobní pečeť kvality vzdělávání, ve kterém celkový rozměr osoby převládal přes čistě akvizice kvantitativní znalosti.

V Katalánsku, La Salle má celkem 30 center a 23.000 studentů av Madridu má 17 škol s celkem 11,300 studentů.

IALU - Mezinárodní asociace univerzit Lasallian se skládá z 73 univerzit. Ve Spojených státech: La Salle University of Philadelphia, Manhattan College v New Yorku, Saint Mary College of California; La Salle College of Santa Fe, Lewi University of Chicago, Memphis College of Christian Brother. Na Filipínách; De La Salle University of Manila, University of La Salle z Bacolod City. V Izraeli: Bethleem univerzity. V Latinské Americe: La Salle University v Bogotě, Higher Education Center Canoe-Brazílie, Mexiko instituty terciárního a Obregon, Centrální Institute of Guatemale; IUTEMAR La Salle Caracasu, IUTEAGRO z Cojedes; IUTEIN de Guayana. Vysoké školy v Evropě zdůrazňují význam IInstitut Supérieur Agricole o Bauvais, ISAIP d'Angers, l'ECAM Lyon, Saint Lu School of Architecture Belgie, mimo jiné; ke kterému je třeba přičíst center v Africe a Asii.

Skrz historii a po celém světě, La Salle došlo k lidem po celou dobu jejich profesního života stejně; s organizacemi v jejich technologického rozvoje. Tento závazek je vyjádřen v sadě vzdělávání, poskytování informací, zprostředkování, přenosu a komunikace, které dělají La Salle schůzi Technology and Business World.

Ve Španělsku se školními areály v Barceloně a Madridu, La Salle nabízí kromě vyučovaných univerzitních kurzů, z následujících programů:

  • doktorský studijní program
  • Masters Program
  • Program světových pódiích
  • Professional Development Program (PDP)
  • specializační kurzy
  • Firemní školení

El Masters Program to reaguje na potřeby společnosti a jejích odborníků s praktickou vizi a cíl rychlého uplatnění znalostí obdržel. Toto rozšíření znalostí o oblasti odborné specializace či jiného sektoru, přispívá k osobnímu rozvoji a zlepšování přizpůsobivosti odborníků k neustálému vývoji ve světě práce a technologického prostředí.

El Masters Program Je zaměřen na odborníky s vysokoškolským vzděláním a odbornými zkušenostmi, kteří chtějí zlepšit své odborné dovednosti (v různých sektorech a oblastech pokrytých mistrů, které tvoří program), a kteří potřebují pochopit obchodní složitost a jak se přizpůsobit novým výzvám; zdokonalit své profesionální dovednosti; rozvíjet a posilovat schopnosti analýzy, syntézy, komunikace, integrace a týmové spolupráce.

Programy se vyučují na:
Angličtina
španělština
Katalánština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

laSalle Barcelona

Naše čtyři roky firma míra reaguje na požadavky špici neustále se měnícím mezinárodním podnikatelském prostředí. ... [+]

Naše čtyři roky firma míra reaguje na požadavky špici neustále se měnícím mezinárodním podnikatelském prostředí.

Studujeme řízení, finance, marketing, operace, role obchodní činnosti ve společnosti a jejích etických důsledků, a zaměřit se na technologie a inovace jako hnací síly pro změnu v organizacích.

Přes dynamický mix teorie a praxe kontinuální naši studenti získat skutečnou životní podnikatelské zkušenosti, které jim Připravte se na mezinárodní manažeři a podnikatelé budoucnosti.

Stupeň lze studovat výhradně v angličtině nebo jako součást dvojjazyčného Španělský-anglické skupiny.

Můžete mu umožněn vstup do tohoto absolvování bakalářského studijního programu: Od střední školy, pokud jste složili zkoušku University Access. (PAU pro název ve španělštině) Z cyklu školení Superior Level. (CFGS pro název ve španělštině) Pokud jste začali bakalářský titul a chcete pokračovat ve studiu ji na La Salle (účelné přenosu): Pokud jste studovali stupeň, který není úředník ve Španělsku, je třeba ověřit alespoň 30 kreditů, nebo získat rovnocennost na vlastní akademické pověření a dělat zkoušku University Access (PAU) na UNED, nebo akreditaci své studium podle UNED, pokud přijíždíte z Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání. Jste-li držiteli vysokoškolského diplomu. Pokud jste provedli zkoušku University Access pro 25 leté nebo 45 let věku. Pokud jste student z Evropské unie nebo z jakékoliv země, která má mezinárodní dohodu, který může požádat, aby tuto situaci: musíte splnit akademické požadavky na přístup k univerzitě, že vzdělávací systém v zemi, který studuje v požadavcích a akredituje zkouška University Access (PAU) v la UNED (www.uned.es). Ti, bakalářské studenty s částečným nebo dokončených studií ze zahraniční vysoké škole, musí přinést... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Dále jen "Průběh dalšího vzdělávání pro absolventy technické architektury pro získání titulu v oboru stavitelství" zaručuje úrovně přesnosti a kvalitě přípravy vyžadující ... [+]

El "Doplňující vzdělávací kurz pro absolventy technické architektury pro získání titulu v oboru inženýrství stavební"Garantuje úroveň přesnosti a kvality vzdělávání vyžadující La Salle - univerzity Ramon Llull a jsou zaměřeny na technické architektů s minimálně 2 roky mezi získat oba tituly s cílem usnadnit jejich přístup k novým postgraduální titul v oboru inženýrství stavebniny.

Obsah kurzu byly stanoveny na základě zprávy o novém stupni inženýrství stavební oficiálně schválené ANECA, univerzitní rady a generálním ředitelstvím univerzit.

Určeno

Technické architekti s minimálně 2 roky mezi získat oba tituly, aby se tak usnadnila jejich přístup k novým certifikátem v stavitelství.... [-]

Španělsko Barcelona
May 2019
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Samozřejmě Doplňující školení pro absolventy v počítačové techniky pro správu systémů a pro získání titulu v oboru výpočetní techniky na technické inženýři počítačových s ... [+]

El Doplňkový výcvikový kurz pro absolventy v počítačových systémech technického inženýrství nebo management pro získání titulu v oboru výpočetní techniky na techničtí inženýři počítačových systémech nebo Vedení řeší více než 2 roky zkušeností (ode dne obdržení diplomu), aby se usnadnila jejich přístup k novým Graduado / A ve výpočetní techniky.

Obsah kurzu byly stanoveny na základě paměti nové titul v oboru inženýrství stavební oficiálně schválené ANECA, univerzitní rady a generálním ředitelstvím univerzit.

AUDIENCE

"Přístup ke kurzu je nutné držet titul technického inženýrství a managementu s minimálně 2 roky přede dnem zápisu do něj.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Poskytuje nástroje, které poskytly Electronic Design prestiž dosáhla dnes rozvíjí znalosti analogové a digitální elektroniky, mikroprocesorů, elektrotechnika, řídící syst ... [+]

La Salle Campus Barcelona vám nabízí 5 dvoulůžkových stupňů v oblasti informačních a komunikačních technologií Engineering. Dvojité stupňů umožňují studentům dokončit vysokou školu v 5 akademických letech, se dvěma úředními stupně.

Konstrukce těchto double degree umožňuje studentům studovat dva tituly, které jsou komplementární, a proto poskytnout studentovi s komplexní a interdisciplinární přístup, který otevírá mnoho pracovních příležitostí: charakteristik každého z cursados ​​stupňů a speciálních profilů se směsným znalostí těchto dvou oblastí.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Konstrukce těchto double degree umožňuje studentům studovat dva tituly, které jsou komplementární, a proto poskytnout studentovi s komplexní a interdisciplinární přístup, ... [+]

La Salle Campus Barcelona vám nabízí 5 dvoulůžkových stupňů v oblasti informačních a komunikačních technologií Engineering. Dvojité stupňů umožňují studentům dokončit vysokou školu v 5 akademických letech, se dvěma úředními stupně.

Konstrukce těchto double degree umožňuje studentům studovat dva tituly, které jsou komplementární, a proto poskytnout studentovi s komplexní a interdisciplinární přístup, který otevírá mnoho pracovních příležitostí: charakteristik každého z cursados ​​stupňů a speciálních profilů se směsným znalostí těchto dvou oblastí.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Prestiž a tradice. La Salle byl první Telecommunications škola vytvořila v Katalánsku a 1. začít Engineering obrazu a zvuku, před více než 25 lety. Ve výpočetní techniky ... [+]

La Salle Campus Barcelona vám nabízí 5 dvoulůžkových stupňů v oblasti strojírenství a komunikačních technologií. Dvojité stupňů umožňují studentům dokončit vysokou školu v 5 akademických letech, se dvěma úředními studijních oborů.

Konstrukce těchto double degree umožňuje studentům studovat dva tituly, které jsou komplementární, a proto poskytnout studentovi s globálním a interdisciplinárního přístupu, které se otevře mnoho pracovních příležitostí: charakteristik každého z kurzů přijmout, stupně a speciality profily, které mají smíšené znalosti obou oblastí.

Výpočetní techniky a jsou přítomny ve všech obchodních aktivit a ve všech sektorech. Tato technika má vliv na všechny aspekty řízení a konfiguraci počítačových systémů, jakož i vývoj aplikací a propojení různých platforem, posílení obsah týkající se správy a architektury počítačových systémů a informací. Navíc, tento dvojí stupeň absolventi od odborné přípravy v multimediální technice jsou vynikající technologie, které jsou schopné integrátory rozhodnout, že způsoby, jak mají přijmout technologii být opravdu efektivní ve své roli zprostředkovatele při komunikativní a tvůrčího procesu.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Rozvíjet profesní kariéru v plánování, projektování, výroba, montáž, provoz a údržbu služeb nebo elektronickým telekomunikačním zařízením, zajišťující výrobu, přenos a př ... [+]

La Salle Campus Barcelona vám nabízí 5 dvoulůžkových stupňů v oblasti informačních a komunikačních technologií Engineering. Dvojité stupňů umožňují studentům dokončit vysokou školu v 5 akademických letech, se dvěma úředními stupně.

Konstrukce těchto double degree umožňuje studentům studovat dva tituly, které jsou komplementární, a proto poskytnout studentovi s komplexní a interdisciplinární přístup, který otevírá mnoho pracovních příležitostí: charakteristik každého z cursados ​​stupňů a speciálních profilů se směsným znalostí těchto dvou oblastí.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Vlak inženýři se schopností pochopit různé obchodní oblasti, situaci na trhu a pochopit všechny strany interakce v procesu řeší efektivně, skutečné potřeby podnikatelskéh ... [+]

La Salle Campus Barcelona vám nabízí 5 dvoulůžkových stupňů v oblasti informačních a komunikačních technologií Engineering. Dvojité stupňů umožňují studentům dokončit vysokou školu v 5 akademických letech, se dvěma úředními stupně.

Konstrukce těchto double degree umožňuje studentům studovat dva tituly, které jsou komplementární, a proto poskytnout studentovi s komplexní a interdisciplinární přístup, který otevírá mnoho pracovních příležitostí: charakteristik každého z cursados ​​stupňů a speciálních profilů se směsným znalostí těchto dvou oblastí.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

La Salle Campus Barcelona nabízí dvojí titul z oblasti TCI inženýrství a oblasti podnikového managementu. Tento dvojí stupeň kvalifikace umožňuje studentům dokončit vysok ... [+]

La Salle Campus Barcelona nabízí dvojí titul z oblasti TCI inženýrství a oblasti podnikového managementu. Tento dvojí stupeň kvalifikace umožňuje studentům dokončit vysokou školu, v 5 letech a půl akademické, se dvěma úředními stupně.

Konstrukce tohoto double degree umožňuje studentům studovat dva tituly, které jsou vyplněny, a proto poskytnout studentovi s globálním přístupem a interdisciplinarioque jim otevírá mnoho pracovních příležitostí: charakteristik každého z kurzů přijmout, stupně a speciálních profilů nebo ve směsi se znalostí těchto dvou oblastí.

Dvojité stupňů požadovat, aby studenti vyšší předvádění student za 4 roky (240 ECTS kreditů) kurzech a míra přesahuje jeden úsilí. Proto jdou pro studenty s vysokou studijní výsledky z vědecko-technické vysoké školy, která v průběhu přijímacího řízení, musí prokázat svou studijní výsledky z posledních kurzů.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
11 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

La Salle byl první univerzita ve Španělsku nabízet vysokoškolské studium v ​​multimediálních inženýrství (1996) a nabídnout první a jediný oficiální titul v multimediální ... [+]

La Salle byl první univerzita ve Španělsku nabízet vysokoškolské studium v ​​multimediálních inženýrství (1996) a nabídnout první a jediný oficiální titul v multimediální technice celého státu (2008). Máme více než 12 let vzniku a šíření našich absolventů / das po celé Evropě.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují k dílčí studie stupeň (nebo dokončeno) cursados ​​mimo španělského státu, musí přinést potvrzení od své domovské vysoké školy, protože jejich míra je platný v jeho zemi. Pokud splňujete... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Bakalář technologických firem je program, který poskytuje studentům solidní základ znalostí a dovedností relevantních pro obchodní dnešním světě, globální a technologicky ... [+]

Požadavky XXI století vyžadují porozumět charakteristiky dnešního světa a ocenit povinnosti a odpovědnosti implicitní v dynamickém a multikulturním světě.

Naše metodika aplikuje teorii do praxe a dává studentům možnost učit se nové technologie.

Také zvyšuje povědomí o vlastní v obchodním světě měnícím se etické úvahy. Tyto úvahy jsou nezbytné pro úspěch v podnikatelském prostředí a společenských vztahů.

Stupeň lze naučit výhradně v angličtině nebo dvojjazyčně v kastilštiny a angličtině.

Určeno

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují k dílčí... [-]
Španělsko Barcelona
May 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Titul ve strojírenství Stavba La Salle je první stupeň této speciality, který byl schválen v Katalánsku, podle nového evropského rámce pro vysokoškolské vzdělávání, a jed ... [+]

El Titul ve strojírenství Stavba La Salle Jedná se o první stupeň této speciality, který byl schválen v Katalánsku, podle nového evropského rámce pro vysokoškolské vzdělávání, a jeden z prvních ve Španělsku. Do roku 2014, bude tento stupeň nahradí kariéru technické architektury ve všech vysokých škol.

Přiměřenost programů odborné přípravy reagovat na skutečné potřeby trhu, která otevřela řadu možností zaměstnání pro stavební inženýry všem účastníkům stavebního procesu.

Zvláštní důraz je provedeno na všech předmětů, technologie jako nástroj, přísnost, profesionalitu, etiky a poctivosti, které jsou nezbytné, pokud chceme zlepšit sektor, který vyžaduje nový způsob, jak dělat usilovat o dokonalost.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Stupeň v elektroniky telekomunikacích je orámován v prostředí informačních a komunikačních technologií a má svou technologickou základnu a jasně definované a odborné dove ... [+]

"Elektronika hraje klíčovou roli v rozvoji a technologického pokroku společnosti. Technologie je hlavní podpora oblastech komunikace, řízení a zpracování dat.

Stupeň v elektroniky telekomunikacích je orámován v prostředí informačních a komunikačních technologií a má svou technologickou základnu a jasně definované a odborné dovednosti ve vysoké poptávce.

Tím, že studuje zmínku v robotice, budete studovat do světa robotiky aplikovaných na více odvětví, mezi něž patří sociální, vzdělávací, terapeutické a kompenzační robotika, vytváří technologie, které se transformují obchody a zlepšit každodenní život, vytvářet hmotný majetek naživu umělý, odvětví se silným růstem a velkou budoucností. "... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Multimediální inženýrský titul se specializací na hře umožňuje studentům vyvíjet aplikace pro všechny platformy: web, mobilní zařízení, TV, sociálních sítí, herní konzole ... [+]

Multimediální inženýrský titul se specializací na hře umožňuje studentům vyvíjet aplikace pro všechny platformy: web, mobilní zařízení, TV, sociálních sítí, herní konzole, atd A pro různá odvětví, jako jsou videohry, 2D a 3D animace, interakce kina a audiovizuální produkce.

Stupeň má svou vlastní technologickou základnu, která umožňuje studentům rozvíjet dobře definovaný dovedností; to vše ve službě pojímání a vývoje virtuálních prostředích interakce bez jakéhokoli omezení na komunikační médium nebo konkrétního rozsahu.

Díky příčnému charakteristiku Multimedia a jeho strategické poloze, absolventi / jak v multimediální inženýrství, které se specializují na videohrách mají širokou škálu pracovních příležitostí a uplatnit své znalosti v jakémkoli druhu průmyslu, který vyžaduje interaktivní digitální obsah: videohry, lékařské , sportovní, kulturní, vzdělávací, marketingové, prevence rizik, obnova historické, umělecké, zábavy nebo strategického poradenství paměti, mezi mnoho jiní.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Stupeň v audiovizuální Systémové inženýrství poskytuje pevný základ znalostí, které umožní účastnit a vede projekty související s informačních technologií a spojů (ICT). ... [+]

El Titul v audiovizuální systémového inženýrství To poskytuje solidní základ znalostí, které umožní účastnit a vede projekty související s informačních technologií a spojů (ICT). Studie kombinovat vědecké a technické znalosti, aby student je schopen inovovat a vyvíjet nové technologické řešení, učí manažerských dovedností, komunikace, vedení, týmová práce a inovace a podnikání. Některé předměty jsou vyučovány v angličtině pro studenty k dosažení dobré úrovně.

S odvoláním na vědecké a technické poznatky by měly rozlišovat společné křížové obsah s jiné speciality (matematiky, elektroniky, počítačů a zpracování signálu), s nimiž jsou samy stupeň. Mezi ně patří akustiku ve svých různých aspektech (kouty, vibrací, zvukových a řečových), digitální televize (od záznamu na přenos prostřednictvím displeje) a audiovizuální a multimediální obsah obecně.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

V La Salle máme zkušenost bytí první telekomunikační školu vytvořený v Katalánsku a telekomunikačních studie také těšit vysokou společenskou a obchodní, národní a mezinár ... [+]

Ve světě telekomunikací je jedním z nejatraktivnějších hospodářských odvětvích naší země na její růstový potenciál a její strategickou roli v ekonomickém rozvoji. Inženýr v telekomunikačních systémů rozvíjí svou profesní kariéru v plánování, projektování, výroba, montáž, provoz a údržbu služeb nebo elektronickým telekomunikačním zařízením, zajišťující výrobu, přenos a příjem signálů. Tyto nové služby mobilní nebo pevné linky, komunikační sítě počítačů, elektronických zařízení a systémů, vysílání, internetu nebo při vývoji nových globálních navigačních systémů jsou některé z pracovních příležitostí těchto studií.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Do té míry, animace La Salle Campus Barcelona vás připraví být animace umělec všech profesních příležitostí spojených s animace a vizuální zábavy ... [+]

Proč si vybrat tento titul?

plná učit i základy a techniky počítačové animace. Dozvíte se nejnovější technologie 3D počítačové animace, nemluvě o anatomii, principy pohybu a činnosti. Titul v animaci La Salle Campus Barcelona klade zvláštní důraz na základy umění, designu a hnutí, které jsou základem veškeré animace bez ohledu na techniku.

Fakulta aktivní. Instrukce je poskytována odborníků v odvětví zábavy národní i mezinárodní úrovni, s pedagogických dovedností, pomocí techniky a nástroje, které jsou potřebné informace o možnostech prostředí a kariéry.

Připojení k průmyslu animace. Stupeň v animaci bude vás v kontaktu s předními společnostmi v oboru animace.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

La Salle nabízí první a jediný oficiální titul v oboru technologií a managementu ve Španělsku, který má zkušenosti jako první univerzity telekomunikací Katalánska a doruč ... [+]

La Salle nabízí první a jediný oficiální titul v oboru technologií a managementu ve Španělsku, který má zkušenosti jako první univerzity telekomunikací Katalánska a doručení MBA: Master of Business Administration po dobu více než 25 let. Tento nový stupeň je vyučován v prestižních amerických univerzitách, jako je Stanford University technologie, MIT a Berkeley.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují k dílčí studie stupeň (nebo dokončeno) cursados ​​mimo španělského státu, musí přinést potvrzení od své domovské vysoké... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Z School of Architecture je podporován osobní vztah mezi učitelem a studentem a bere posluchače na profesionální realitě, takže projekty vyvíjet do realizační fáze. ... [+]

Proč si vybrat tento titul?

Pro odborné a společenské uznání charakteristických architekta La Salle, na základě konkrétního a diferencovaného vyučování naší školy. Fakultou profesionálů profesoresformados nejvíce prestižní aktiva Katalánska, kteří kombinují jejich profesní činnosti s třídami ve škole. Dr. Robert Terradas, ředitel architektury La Salle, je architekt z významných budov po celém světě, a vede tým profesorů mezinárodní reputaci s prací na 5 kontinentech.

Non-resortní učení struktura Architecture La Salle, pouze ve stavu, umožňuje studovat cross-předmět rozvojový projekt dílnu. V tomto kurzu jsme udělali výkonné projekty s učiteli ze všech oblastí.... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Kvalifikace poskytuje širokou škálu pracovních příležitostí, a to zejména v oblasti výzkumu a vývoje laboratoře, podniků či při vytváření nových produktů a služeb v elekt ... [+]

Kvalifikace poskytuje širokou škálu pracovních příležitostí, a to zejména v oblasti výzkumu a vývoje laboratoře, podniků či při vytváření nových produktů a služeb v elektronických zařízeních.

Máme zkušenost, že jako první škola pro výuku speciálních elektronické systémy v Katalánsku a schopnost s rozšířenou výukou a profesních zkušeností, čímž se zajistí individuální podporu během závodu.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují k dílčí studie stupeň (nebo dokončeno) cursados ​​mimo španělského státu, musí přinést potvrzení od své domovské... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Tato technika má vliv na všechny aspekty řízení a konfiguraci počítačových systémů, jakož i vývoj aplikací a propojení různých platforem, posílení obsah týkající se správ ... [+]

Tato technika má vliv na všechny aspekty řízení a konfiguraci počítačových systémů, jakož i vývoj aplikací a propojení různých platforem, posílení obsah týkající se správy a architektury počítačových systémů a informací.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují k dílčí studie stupeň (nebo dokončeno) cursados ​​mimo španělského státu, musí přinést potvrzení od své domovské vysoké školy, protože jejich míra je platný v jeho zemi. Pokud splňujete některý z těchto požadavků můžete zahájit proces přijímání La Salle, vlastní... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

Stupeň v telematického inženýrství je spojovacím článkem mezi počítačových a telekomunikačních systémů. Proto utvářet budoucí absolvent v základní poznatky o těchto dvou ... [+]

Stupeň v telematického inženýrství je spojovacím článkem mezi počítačových a telekomunikačních systémů. Proto utvářet budoucí absolvent v základní poznatky o těchto dvou oblastech, ale vždy s potřebnými odbornými znalostmi pro detailní technologie týkající se datových sítí.

Mnoho sektory aplikující tyto odborníky z firem telekomunikací do odvětví, jako je Formule 1, audiovizuálního světa, sportovních přenosů, veřejné správy, lékařství nebo bankovnictví mimo jiné, neboť je nezbytné a univerzální profesní profily.

AUDIENCE

Můžete přistupovat k této třídy:

Z vysoké školy poté, co složila přijímací zkoušky na univerzitu (PAU). Z vyšší úrovni cykly školení (CFGS). Pokud jste usilují o vysokoškolské vzdělání, která nebyla dokončena a chtějí v ní pokračovat v La Salle (přenos souborů). Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU skrz akreditaci UNED nebo přes UNED pokud jste EHEA. Pokud již máte vysokoškolské vzdělání. Měl jsem navštěvoval univerzitu v zahraničí, musíte být schopni ověřit minimálně 30 kreditů nebo přístup přes schválení školy a PAU přes UNED, přes akreditaci UNED pokud jste EHEA nebo přes homologace vysokoškolským vzděláním v Španělsko. Pokud jste udělal přijímací zkoušky na vysokou školu již déle než 25 let a již více než 45 let. Pokud jste student Evropské unie nebo jiných zemí, se kterými upsaného základního mezinárodní dohody platné v tomto případě; musíte splnit akademické požadavky ve vzdělávacím systému země, kde studují na přijetí na vysokou školu a schvalovací proces test Přístup k vysokoškolskému vzdělání (PAU) v UNED (www.uned.es). Ti studenti, kteří přistupují k dílčí... [-]
Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
laSalle Barcelona

V finalitzar Estudis els l'alumne REBRA títol z Graduat nebo absolventa Enginyeria Informatica per la Universitat Ramon Llull. ... [+]

Zaměřené na:

Hrnce accedir se este Grau:

Des z Batxillerat jim policista superades dokazuje d'Přístup k univerzitě (PAU). Des Cicles Formatius Vyšší Grau (CFGS). Pokud jste kolej titulació cursant nemají finalitzat i Vols nadále La Salle (trasllat d'účelné). En cas d'haver cursat Estudis universitaris l'estranger, musíte být schopni ověřit jednu Minim 30 kreditů nebo přes accedir udělil schválení Batxillerat i Pau skrz nebo přes AKREDITACI UNED UNED v případě obchodování s emisemi prostoru vysokoškolského vzdělávání. Pokud vysokoškolský ja desítek titulació. En cas d'haver cursat Estudis universitaris l'estranger, musíte být schopni ověřit jednu Minim 30 kreditů nebo přes accedir udělil schválení Batxillerat i Pau prostřednictvím Open University, UNED přes AKREDITACÍ v případě obchodování s emisemi EHEA nebo může být, universitari schválení udělil přes títol do Espanya. Pokud jste FET prova d'Accès à la Universitat za měsíc Grans nebo za 25 anys MES Grans 45 anys. Pokud ets alumne Evropské unie nebo některých Països dels d'Or AMB EL že s'hagin subscrit Acords internacionals použitelná pro aquest respekt, musíte complir Els akademici requisits exigits v educatiu systému země, které jsou školáci, za accedir Universitat i proces schválení Prova d'přístupovými à la na UNED Universitat (PAU). Aquells alumnes té accedeixin al Grau AMB Estudis parcials (nebo finalitzats) cursats de l'ESTAT Espanyol fórech, limetkovou Portin Vysvědčení Seva Universitat d'původu, jako oficiální titulació Seva és seu v zemi. Máte-li nějaké compleixes aquests d'requisits, hrnce spustit ú myslíš admissió de La Salle, PROPI za každý Grau. ... [-]
Španělsko Barcelona
May 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull