American University in Switzerland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

American University in Switzerland se připravuje na podnikání zítřka a je jednou z předních švýcarských mezinárodních obchodních univerzit v La Tour-de-Peilz na krásném břehu Ženevského jezera v blízkosti olympijského hlavního města Lausanne a Ženevy, střediska diplomacie. .

Během své 45leté historie připravil AUS studenty mezinárodního obchodu se znalostmi, nástroji a školením, aby dnes pozitivně přispíval k obecnému řízení jakékoli obchodní organizace zítřka.

AUS nabízí přizpůsobené vzdělávání v mezinárodním a multikulturním prostředí s praktickými a teoretickými kurzy, které jsou relevantní pro dnešní trh, a má nového, dynamického a ambiciózního personálu, který poskytuje osobní přístup - jak ve třídě, tak mimo školu - pro všechny studenty. .

Mise a vize

Poslání American University in Switzerland představuje naši filosofii a vede nás při formulaci naší strategie směrem k neustálému zlepšování jako prvotřídní instituce.

AUS připravuje studenta mezinárodního obchodu se znalostmi, nástroji a školením tak, aby pozitivně přispíval k obecnému řízení jakékoli obchodní organizace .

Tři pilíře obecného řízení AUS jsou:

  • Znalosti: AUS se snaží poskytovat znalosti a učit, kde najít odpovědi na jakékoli mezery ve znalostech.
  • Nástroje: AUS se snaží učit používání analytických nástrojů pro řešení problémů a složité rozhodování.
  • Školení: AUS se snaží zdokonalovat osobní dovednosti pomocí disciplinovaného školení.

Vizí AUS je poskytovat vzdělávání a školení kompetentním a odpovědným obchodním vedoucím zítřka. Všechny programy AUS jsou navrženy tak, aby kultivovaly porozumění lidskému chování, kulturní citlivosti a globální perspektivě v podnikání a politice.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Členství v akreditaci

Národní

AVDEP - Association Vaudoise des Ecoles Privées (Člen)

Asociativní síť - nezisková a apolitická - soukromých škol, která přeskupuje obecné vyučovací a profesní výcvikové organismy, denní nebo internátní školy, zřízená v kantonu Vaud a určená žákům a studentům všech věkových a původních skupin, bez diskriminace rasa nebo přiznání.

Panel výukových programů učebních osnov vysokoškolského vzdělávání a vzdělávacích služeb v prestižním multikulturním prostředí. Diplomy, uznávané po celém světě, potvrzují kvalitu a pověst pedagogické známky „Švýcarské školy“.

Skupina internátních škol s mezinárodním povoláním a renomé, které nabízejí vysoce kvalitní, vzdělávací podmínky a vystoupení, reagující na potřeby a požadavky všeho druhu a původu.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (Člen)

Cílem Švýcarské federace soukromých škol je prokázat a zajistit významnou hodnotu švýcarských vzdělávacích zařízení po celém světě.

Švýcarsko-americká obchodní komora (člen)

Švýcarsko-americká obchodní komora hraje zásadní a aktivní roli při pomoci švýcarským společnostem ve Spojených státech a americkým společnostem ve Švýcarsku při rozšiřování jejich podnikání.

Mezinárodní

IACBE - Mezinárodní akreditační rada pro obchodní vzdělávání (akreditace)

IACBE je uznána Radou pro vysokoškolskou akreditaci (CHEA). Účelem CHEA je prozkoumat a potvrdit kvalitu regionálních, víry založených, soukromých kariér a programových akreditačních organizací. IACBE akredituje obchodní programy, které vedou k získání titulu na přidružené, bakalářské, magisterské a doktorské úrovni na vysokých školách po celém světě, které poskytují bakalářské a / nebo postgraduální studium.

Americká vysoká škola podnikání získala specializovanou akreditaci pro své obchodní programy prostřednictvím Mezinárodní akreditační rady pro obchodní vzdělávání (IACBE), která se nachází na 11374 Strang Line Road v Lenexa, Kansas, USA.

ECBE - Evropská rada pro podnikatelské vzdělávání (akreditace)

ECBE, Evropská rada pro podnikatelské vzdělávání, je mezinárodní nezisková vzdělávací organizace se sídlem v Bruselu. Je odhodlána podporovat akademické a profesní vzdělávací instituce v podnikání a souvisejících oborech. Poskytuje poradenské a konzultační služby, které povzbuzují a podporují instituce, aby se zavázaly k neustálému zlepšování zapojením do svých akreditačních procesů.

IATA - Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu

Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu (IATA) je obchodní sdružení světových leteckých společností, které zastupuje asi 290 leteckých společností nebo 82% celkového leteckého provozu. Podporujeme mnoho oblastí letecké činnosti a pomáháme formulovat průmyslovou politiku v kritických otázkách letectví.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Místa

La Tour-de-Peilz

Adresa, 1. řádek
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Vaud, Švýcarsko