American University in Switzerland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dějiny American University in Switzerland

American University in Switzerland se připravuje na moderní podnikatelské prostředí a je jednou z předních švýcarských mezinárodních obchodních univerzit v La Tour-de-Peilz. AUS se nachází na břehu Ženevského jezera, v blízkosti olympijského hlavního města Lausanne a Ženevy, centra diplomacie.

V průběhu své 29leté historie připravila AUS mezinárodní studenty s relevantními obchodními znalostmi, nástroji a školením, aby během jejich kariéry mohli pozitivně přispívat k jakékoli organizaci.

Nabízet přizpůsobené vzdělání v mezinárodním a multikulturním prostředí s praktickými a relevantními programy. AUS nabízí všem svým studentům dynamickou a ambiciózní kulturu ve třídě i mimo školu.

Mise

Připravte mezinárodní studenty s relevantními obchodními znalostmi, nástroji a školením tak, aby během své kariéry pozitivně přispívali do jakékoli organizace.

Tři pilíře AUS

Znalost
  • AUS Usiluje o předávání znalostí a učí, kde najít odpovědi v mezerách ve znalostech.
Nástroje
  • AUS se snaží učit analytické nástroje potřebné pro řešení problémů a složité rozhodování.
Dovednosti
  • AUS se snaží rozvíjet měkké a tvrdé dovednosti studentů, aby se jim dařilo v neustále se měnícím a náročném profesionálním prostředí.

Absolventi

Naši absolventi nyní pracují a cestují po celém světě a každý den se ve společnosti mění. Jsme nadšeni, že tolik našich studentů přešlo na úspěšnou kariéru a příležitosti.

Vidění

Vizí AUS je poskytovat vzdělávání a školení kompetentním a odpovědným obchodním vedoucím zítřka. Všechny programy AUS jsou navrženy tak, aby kultivovaly porozumění lidskému chování a zároveň rozvíjely kulturní citlivost a dosahovaly globálního pohledu na podnikání a politiku.

Profesionální síť

Americká univerzita ve Švýcarsku nabízí studentům příležitost stát se součástí a vybudovat si vlastní profesionální síť na podporu jejich kariéry a budování celoživotních přátelství.

136965_pexels-photo-1595391.jpeg

Vysokoškolský život

„AUS nabízí studentům jedinečné multikulturní prostředí, ve kterém mohou rozvíjet přátelství a profesionální sítě po zbytek svého života.“

Dr. M El Khansa

Prezident

Objevte AUS

Nachází se na břehu Ženevského jezera na švýcarské riviéře. AUS nabízí studentům univerzitní zážitek se směsí kosmopolitního bydlení a malebného klidu. Nabízí obrovské příležitosti pro dobrodružství od lyžování po turistiku, hodinky po čokoládu a úchvatnou scenérii mezi nimi. Studium ve Švýcarsku je opravdu jednou za celoživotní příležitost.

Přijměte život ve Švýcarsku

V AUS podporujeme nejen akademické vzdělání našich studentů, ale také chceme zajistit, aby jste co nejlépe využili svůj pobyt ve Švýcarsku.

AUS je inkluzivní multikulturní kampus, který nabízí personalizované vzdělávací zkušenosti a nabízí studentské zkušenosti, které vám umožňují rozvíjet se a růst osobně s podporou kariéry, studentskými aktivitami a dalšími. Naši oddaní pracovníci pracují na podpoře všech studentů a zajišťují, aby co nejlépe využívali svých univerzitních zkušeností a času ve Švýcarsku.

Zkušenosti kampusu

American University in Switzerland je odhodlána poskytovat všem studentům všestranný vzdělávací zážitek. Doufáme, že po celou dobu svého působení na AUS můžete růst jako nedílná součást naší studentské komunity a sdílet své jedinečné zkušenosti s cílem pomoci ostatním.

136966_pexels-photo-1438072.jpeg

Místa

La Tour-de-Peilz

Adresa, 1. řádek
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Vaud, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium