B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na škole BHMS, Business a Hotel Management!

BHMS je jednou z předních světových škol v pohostinství, která se nachází v srdci Lucerna, živého a krásného města Švýcarska.

BHMS Švýcarský vzdělávací koncept

Čtyři "pilíře" v BHMS jsou vzdělání, stáž, osobní rozvoj a mezinárodní kariérní umístění. Každý pilíř hraje klíčovou roli v naší misi poskytovat rostoucí globální pohostinnost a správu služeb s kvalitními zaměstnanci, kteří touží demonstrovat svůj manažerský potenciál.

Kvalitní akademické vzdělání jako první pilíř dává studentům akademické a teoretické znalosti. Stáž, jako druhý pilíř, umožňuje studentům uplatňovat znalosti v praxi. Osobní a profesní rozvoj, třetí a nejdůležitější pilíř, poskytuje studentům měkké a společenské dovednosti a disciplínu, které motivují studenty, vedou je, posilují a nakonec je řídí k úspěchu.

Úspěšný výsledek všech tří pilířů vede ke čtvrtému pilíři, úspěšnému umístění v kariéře. BHMS má svoji pobočkovou společnost «Masterwork», která pomáhá všem absolventům získat první mezinárodní kariéru.

Co nás činí zvláštním

Fast Track British BA Titul:

BHMS Business

Hands-on British MBA Dual Titul:

BHMS Business

Přenositelné dovednosti:

Přenosné dovednosti jsou dovednosti a schopnosti, které jsou relevantní a užitečné v různých oblastech života: sociálně, profesionálně a ve škole. Týmové práce, vedení, osobní motivace, organizace, řízení času, poslech, písemná a slovní komunikace, stejně jako informační technologie jsou v DNA vzdělávacího systému BHMS.

Unikátní systém pěti týdnů:

V BHMS Business

V srdci Lucerna Město:

BHMS Business

Garantovaná praxe

Místa

Vojtěška

Business and Hotel Management School - BHMS

Adresa, 1. řádek
Gütschstrasse 2-6
CH-6003 Luzern
Switzerland

CH-6003 Vojtěška, Vojtěška, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 41 248 70 70

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium