Přečtěte si oficiální popis

University of podniků, postgraduální studium, ESM, Škola managementu a komunikace v Ženevě Nabízí vynikající certifikované úroveň odborného vzdělávání bakalářského, magisterského a PhD a dalšího vzdělávání stupňů. Založena ve Švýcarsku od roku 1986, ESM poskytuje 100% frankofonní vzdělání a kde pragmatismus vítězí nad akademismu.

Tato škola dále nabízí:

BBA

ESM, Ecole de Management et de Communication

Bakalář v oboru International Management poskytuje studentům s nástroji a odborných znalostí s rozhodovací pravomocí, manažerů a podnikatelů v různých oblastech soukroméh ... [+]

Le Bakalář v oboru International Management poskytuje studentům s nástroji a odborných znalostí s rozhodovací pravomocí, manažerů a podnikatelů v různých oblastech soukromého i veřejného firem, průmyslu a služeb.

Cíl Řízení na trhu práce okamžitě funkční obchodní studentů Předpokládejme, že odpovědnost ve všech oblastech souvisejících s řízením a jeho jednotlivých složek v každé organizaci či společnosti Být alternativa k vysokoškolskému vzdělání v oboru Business Administration a řízení Dejte Frankofonní Bakalář (BBA), která umožní studentům pokračovat ve studiu na titul MBA (amerických řetězců)

Doba trvání: 2 roky na plný úvazek + 2 stáže... [-]

Švýcarsko Geneva
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ESM, Ecole de Management et de Communication

Bakalář v oboru Management Marketing sportovních studií je určen pro elitní sportovce obavy o jejich odborného vzdělávání a rekvalifikace mimo sport. ... [+]

Le Bakalář v oboru řízení marketingových studií sportovních je pro elitní sportovce obavy o jejich odborného vzdělávání a rekvalifikace mimo sport. To řeší potřebu pro ty, kteří chtějí spojit sport a studium úspěšně.

Školení pro vrcholové sportovce, otevřená i pro umění, tanec, hudba nebo divadlo.

Unikátní trénink univerzitní sportovní výchova, která vyvažuje požadavky na vysoce výkonné sportovní a tempo studia vedoucí k Bachelor of Management-Marketing.

CÍLE Uvědomte si své sportovní ambice a úspěchy sportovec v přípravě pro sport na nejvyšší úrovni při přípravě na kariéru a rekvalifikace mimo sport Jízda na trhu práce ihned provozní a obchodní studenti mohou zvládnout nástroje a know-how managementu a marketingu pro úspěšný přechod, když přijde čas, Dejte Frankofonní Bakalář (BBA), která umožňuje studentům sledovat studium na titul MBA (amerických řetězců) se stejnými vybavením ... [-]
Švýcarsko Geneva
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

ESM, Ecole de Management et de Communication

Bakalář v oboru Business Communication poskytuje studentům nástroje a know-how v oblasti komunikací, marketingu a public relations, a to jak ve veřejných i soukromých spr ... [+]

Le Bakalář v obchodní komunikaci poskytuje studentům nástroje a know-how v oblasti komunikací, marketing a public relations, a to jak v oblasti správy a soukromého sektoru, a to jak v průmyslu a ve službách.

CÍLE Řízení na trhu práce okamžitě funkční obchodní studentů Být schopen nabídnout komunikační koncepty a dosáhnout Rychle převzít odpovědnost Jako alternativa k vysokoškolskému vzdělání v korporátní komunikaci, marketingu a lidských zdrojů Dejte Frankofonní Bakalář (BBA), která umožní studentům pokračovat ve studiu na titul MBA (amerických řetězců)

Doba trvání: 2 roky na plný úvazek + 2 stáže

Začátek: Březen a říjen... [-]

Švýcarsko Geneva
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině