Franklin University Switzerland

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kde budeš dnes studovat?

Franklin University Švýcarsko je vzdělání, které Zkoumá a překračuje hranice. Je to škola, kde se národnosti a kulturní perspektivy setkávají a vytvářejí jedinečné zážitky. Jedná se o metodu učení, která zahrnuje cestovat a Interdisciplinární studium Do jádra učebních osnov. Odkazujeme na naši metodiku a poslání jako Mezinárodní imperativ ve vzdělávání.

Franklin University Švýcarsko je soukromá nezávislá univerzita se sídlem ve Švýcarsku. Byla založena v roce 1969 jako Franklin College. Nabízí unikátní a inovativní přístup k liberálnímu učení umění, který se vyznačuje důrazem na mezinárodní expozici a zkušenostní učení v kulturně různorodém prostředí. Franklin University Švýcarsko má jedinečnou pozici, že je akreditováno jak ve Spojených státech, tak ve švýcarském univerzitním systémuU Franklina je nutná zvědavost. Budete absolvovat kurz akademického cestování každý pololetí, abyste viděli místa, která jste studovali sami oči. Budete navštěvovat třídu s mezinárodní fakultou a Studenty z více než 50 zemí. Budete mít možnost samostatně cestovat a absolvovat stáže na mezinárodní úrovni. Budete provádět výzkum a rozvíjet kritickou perspektivu. Dokážete absolvovat titul, který je Akreditovaných jak ve Spojených státech, tak ve Švýcarsku. Budete se naučit umění přizpůsobit se každé situaci v létě. Budete cestovat po světě. Budete mít Vše, co potřebujete k úspěchu. Pojďte s námi do Řecka, Malawi, Francie, Japonska, Skotska, Islandu, Koreje, Botswany, Itálie nebo Indie; A především Přišli do Švýcarska, Skutečná křižovatka jazyků a kultur v srdci Evropy. Využijte příležitosti získat vzdělání jako nikdo jiný.

Perfektní umístění

Švýcarské Alpy. Ledovcová jezera. Středomořské klima. Italská chuť. Mezinárodní populace. Toto je město, které nazýváme domovem: Lugano, Švýcarsko. Franklinovi zakladatelé Zvolil Lugano jako perfektní místo pro druh školy, kterou si představovali ze všech těchto důvodů a další. Luganova kosmopolitní postava je ústředním bodem zkušenosti Život v Franklin, A areály jsou jen dvacet minut chůze od centra Lugana, kde železnice a letecké společnosti spojují studenty s celou Evropou.

Navštivte Franklin A uvidíte, proč tolik studentů cítilo doma v našem kampusu a v komunity Lugano. Vítáme vás, vaše přátele a rodinu, abyste zažili, co znamená žít a učit se v našem mezinárodním prostředí.

Bezhraniční průzkumné vzdělávání

Neomezené: v žádném případě neomezené; Bez hranic

Víme, že tam jsou vždy limity, kam můžete jít a co můžete dělat při získání svého diplomu, ale snažíme se ohrozit ty hranice, pokud jde. Na jiných univerzitách mohou hranice zahrnovat nepružné učební plány, rigidní sociální tradice, akademické kalendáře, které odrazují cestování a vysokoškolskou mikrokulturu, která má málo společného s okolní komunitou. Franklin má jiný přístup. Se studijními programy, které nabízejí mnoho příležitostí pro interdisciplinární zkušenosti, Akademické cestování a Přímá interakce s vícejazyčnou švýcarskou komunitou, Překročení fyzických a sociálních hranic se pro vás stane druhým přírodou. Kurikulum Franklin je stejně zaměřené nebo interdisciplinární, jak chcete. Nabízíme Kvalitní akademické programy Učili schopní učenci - kdybychom to neudělali, nebyli bychom Akreditovaných ve dvou zemích - ale jdeme nad rámec přímé cesty nabízet mnoho velkých společností s více důrazem, jako je mezinárodní management s důrazem na marketing nebo vizuální komunikační umění s důrazem na módní studia. Nabízíme možnost Kombinovat velké, Například v oboru ekonomie s italskými studiemi nebo v psychologii s komunikačními a mediálními studiemi, a mnozí z našich studentů se zdvojnásobí nebo více Nezletilých.

Navíc je Franklin malý. Mnohé z příležitostí, jak se setkávat s vedoucími úlohami, jako je studentská vláda, akademická mistrovská činnost, studentské kluby nebo rezidentní pomoc, jsou velmi dosažitelné cíle pro studenty, kteří je chtějí sledovat. Jak vám to řekne někdo z Franklin, Franklin je to, co z toho děláte.

Průzkumné: udělané nebo vytvořené, aby něco nalezly nebo se o něčem dozvěděly

Franklin založili lidé, kteří věřili, že interakce s jinými kulturami přímo cestou byla základním vzdělávacím zážitkem a že to byl jediný způsob, jak vytvořit porozumění mezi lidmi různých národů. Akademické cestování Byla vždy základní částí kurikula Franklin. Kolik univerzit může vykreslit své kurzy na mapě světa?

Vzdělání: znalosti, dovednosti a porozumění, které získáte z návštěvy školy, vysoké školy nebo univerzity

Hodnota vzdělání Franklin je více než jen shromažďování informací, které mají být aplikovány ve vaší profesní oblasti. Franklinova zkušenost otevře vaši mysl světu a získáte skutečné lidské chápání, které vám poskytne nástroje, které potřebujete k tomu, abyste se stali vůdcem. Vedení je o pochopení lidí, jejich touhách a rozdílech a Franklinově interdisciplinární, interkulturní kurikulum, umístění a mezinárodní studentská / fakultní populace vytvářejí ideální prostředí pro rozvoj tohoto porozumění.

Naši absolventy jsou vedoucí týmů a podnikatelé, kteří přidávají hodnotu nadnárodním společnostem, novým podnikům, vládním a neziskovým organizacím ve více zemích světa. Nezastavují se na hranicích a inovují, aby vytvořili nové cesty. Je to Franklinova zkušenost, která jim dává nástroje k úspěchu.

Toto je Boundless Exploratory Education.

Místa

Sorengo

Adresa, 1. řádek
Via Ponte Tresa 29
Lugano

6924 Sorengo, Ticino, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 919863613

Lugano

Adresa, 1. řádek
Lugano, Ticino, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium