SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Srdečné přivítání na Švýcarské škole pro pohostinství Lenk

SHML, registrovaná švýcarská společnost v kantonu Bern, je první švýcarská Boutique Hotel School, která byla koncipována a vyvinuta pro přípravu studentů na slibnou kariéru pohostinství založenou na provozních filozofiích luxusních mezinárodních butikových hotelů a středisek. Tyto pohostinské šperky se nacházejí po celém světě, od luxusních dvou apartmá Resortů až po dvě stě jednotek jednolůžkových pokojů a jsou zastoupeny takovými slavnými společnostmi jako jsou Leading Hotels of the World, Malé luxusní hotely, Relais

Pro zajištění přísných akademických učebních osnov a materiálů, naše Vysoká škola pohostinství Management uzavřela řízený postup s University of Gloucestershire pro doplnění BA (Hons) v strategickém Hospitality Management na jejich areálu v Cheltenhamu (UK).

Naše vysoká škola SHML se nachází ve výjimečně bezpečné Bernské vysočině a působí v reálném butikovém hotelu, který je otevřen hostům během zimní sezóny. Prostory nabízejí ideální prostředí, které stimuluje operace, které se vyskytují v celosvětových komerčních obchodech butikových hotelů, včetně výtvarného umění v oblasti výroby a služeb v oblasti výroby potravin a nápojů, rozdělení místností, postupů v oblasti dohledu a řízení. SHML má za cíl udržet naživu osvědčené časové základy švýcarských hotelových operací, stejně jako udržování švýcarské kultury, která za poslední dvě století získala rozlišovací značky jako jedinečné na světě. Švýcarská kultura znamená integritu, neutralitu, jednotu, nestrannost, respekt vůči sobě a individuální odpovědnost vůči životnímu prostředí.

Naše školní osnovy se neliší od ostatních programových obrysů, s výjimkou toho, že jejich obsah a skutečný přenos na studenty jsou řešeny profesionálními hoteliéry, kteří v průběhu let získali dovednosti pro provoz a správu nejlepších hotelů a středisek na světě.

Těšíme se na vás, abychom vás uvítali na naší speciální škole pro správu pohostinství.

Místa

Lenk im Simmental

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Telefonní číslo
+41 33 736 33 35

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium