School of Business and Trade

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

127379_two-woman-and-one-man-looking-at-the-laptop-1036641.jpg

O škole

School of Business and Trade nabízí samostudium, kvalitní online výuku bez výuky. Programy jsou flexibilní a lze je kdykoli spustit. Namísto tradičního způsobu studia po dobu několika let, studujte vlastním tempem a ušetřete čas i peníze.

Bezplatné online programy, učební zdroje a online hodnocení jsou to, co činí naše programy tak jedinečnými a zajímavými.

School of Business and Trade byla založena za účelem podpory vzdělávání bez hranic a bez ohledu na pozadí. Článek 26 Všeobecné deklarace lidských práv stanoví: „Každý má právo na vzdělání a musí být stejně přístupný.“ SoBaT v současné době nabízí několik kvalifikací, aby vyhovovaly každému, kdo má zájem o vysokoškolské vzdělání.

V dnešní době je akreditované a kvalitní vzdělávání velmi nákladné. Univerzity účtují tisíce dolarů. V zásadě je další vzdělávání pro většinu lidí velmi drahé, a proto nemohou uvažovat o vyšším studiu. SoBaT nabízí paprsek naděje pro studenty, kteří mají potíže, kteří nemohou utratit tisíce dolarů za získání kvalifikace, kterou si přejí.

Vidění

Prohlášení School of Business and Trade vizi School of Business and Trade zní: „Kvalitní a bezplatné vzdělávání pro všechny.“

Místa

Vojtěška

Adresa, 1. řádek
SoBaT Haus, Pilatusstrasse
Luzern, Switzerland

6003 Vojtěška, Vojtěška, Švýcarsko

Programy

Tato škola dále nabízí: