UBIS University of Business and International Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UBIS je mladá instituce, jejímž cílem je poskytovat kvalitní programy v oblasti obchodu a mezinárodních vztahů. DNA UBIS se skládá ze tří hlavních faktorů: Real-World Experience, Individual Attention a International Perspective.

Profesoři UBIS jsou vysoce zkušení profesionálové. Přinášejí do učebny problémy ze skutečného světa a pitvají je kritickým okem zkušeností. Poskytují účastníkům strategický rámec, ve kterém mohou umístit problémy, kterým bude čelit ve vašem profesním životě.

UBIS pečlivě sleduje vývojové potřeby trhu a neustále přizpůsobuje obsah a metodiku svého kurzu, aby zajistila, že naši absolventi jsou vybaveni potřebnými znalostmi a přenositelnými dovednostmi, aby uspěli v rychle se rozvíjejícím světě práce.

V UBIS nebudete jen tváří v davu. Věnujeme pozornost potřebám každého studenta a snažíme se každému poskytovat přizpůsobenou a přizpůsobenou vzdělávací zkušenost. Naše malé velikosti tříd vám pomohou využít podrobnějších diskusí a získat individuální zpětnou vazbu od vašich profesorů. To je navrženo tak, aby pomohlo našim studentům rozvíjet dovednosti a sebevědomí k úspěchu v kariéře, kterou chtějí následovat.

Konečně jsme skutečně mezinárodní komunita: fakulta, zaměstnanci a studenti UBIS pocházejí z více než 40 různých národností a ze všech koutů světa. UBIS má také silnou síť mezinárodních partnerů a skutečně mezinárodní síť absolventů. V současné době je rodina UBIS rozložena na 4 kontinentech.

Proč studovat na UBIS

 1. Přizpůsobené, vysoce kvalitní akademické programy a fakulta, která vysoce podporuje individuální studentské projekty zaměřené na podnikání. Klíčem je malá velikost třídy.
 2. Zaměření na kariérní perspektivu studenta: programy sladěné s budoucností práce; fakulta s odbornými zkušenostmi, kombinovaným přístupem technických a sociálních dovedností.
 3. Vysoce rozmanitá studentská organizace na akademické půdě a ponoření do Ženevské mezinárodní komunity. Semestr v zahraničí (partnerské instituce) a / nebo stáže (USA).

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Detailní informace

Dějiny

Vysoká škola podnikání a mezinárodních studií (UBIS) byla založena v roce 2006 za účelem vytvoření instituce s vysokými akademickými standardy a příznivým prostředím pro studenty se zájmem o obchodní kariéru. UBIS je akreditován IACBE, EduQua a ISO 9001. UBIS má síť mezinárodních akademických partnerů a mezinárodní síť absolventů. Fakulta, zaměstnanci a studenti pocházejí z více než 40 zemí.

Vzdělání

V UBIS budujeme schopnosti studentů orientovat se v teritoriích, s nimiž nemusí být obeznámeni, přizpůsobit se měnícím se okolnostem, pracovat v multikulturních režimech a realizovat projekty, které budou mít pozitivní dopad na svět. Neustále kontrolujeme a upravujeme své programy a metody výuky tak, aby odpovídaly současným obchodním a společenským potřebám.

Výzkum

Studentský výzkum je podporován a rozvíjen prostřednictvím projektu capstone na bakalářské úrovni a práce na magisterské a doktorské úrovni. Očekává se, že diplomové a doktorské práce prokáží původní výzkum a přispějí k novým poznatkům. Odborné znalosti fakulty jsou zásadní pro orientaci těchto prací na reálné obchodní záležitosti. Originalita výzkumu je sledována prostřednictvím pečlivého vedení tezí v předem stanovených fázích odevzdání studentských písemností. Očekává se, že fakulta bude demonstrovat výzkumnou činnost prostřednictvím příspěvků do recenzovaných časopisů a účastí na Publikovaných sbornících konferencí.

Kariérní vyhlídky

Vyhlídky na kariéru studentů umocňují vysoce kvalitní akademické programy, které jsou neustále v souladu s budoucností práce, fakulty s rozsáhlými odbornými zkušenostmi, důraz na sociální dovednosti (komunikace, spolupráce, kulturní citlivost) a prostor, který studenti dostávají rozvíjet své vlastní obchodní projekty. Hlavní důraz na výzkum (capstone projekty a teze) zaměřený na reálné obchodní záležitosti je hlavním faktorem při přípravě našich studentů na úspěch. Studenti mají více příležitostí v Ženevském prostředí (např. Účast na důležitých konferencích, stáže v podnicích, mezinárodní instituce a nevládní organizace) a naše mezinárodní akademická partnerství.

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Služby

Studentské kanceláře

 • Career Center radí každému jednotlivému studentovi, kam má jít na stáž. Všichni studenti mohou po prvních 6 měsících studia ve Švýcarsku pracovat 15 hodin týdně.
 • Student Learning Platform pomáhá kontrolovat známky a studijní materiály.
 • Online program pro distanční vzdělávání.
 • Služby studentům na pomoc s vízy, formalitami pobytových karet, zdravotní péčí a ubytováním.
 • Orientační dny pro nové studenty: seznámení s profesory, prohlídky městských průvodců, integrace se stávajícími studenty.
 • Student Association - organizuje zábavné akce pro studenty v Ženevě i mimo ni.

Ubytování

Tým studentských služeb UBIS pomáhá studentům rezervovat si společnou nebo jednolůžkový pokoj v Student Residences v Ženevě (zvlášť umístěné pro studentky a studenty). Na žádost studenta můžeme poskytnout řadu agentur pro relokační služby nebo hledat pokoj v soukromém bytě. Ceny ubytování v Ženevě se pohybují od 700 do 1 000 CHF na osobu měsíčně. Ženeva má vynikající veřejnou dopravu a bezpečné kolo. Snažíme se najít bydlení v docházkové vzdálenosti od kampusu.

Knihovna

UBIS má na akademické půdě malou fyzickou knihovnu a všichni studenti mohou získat roční průkaz do knihovny Organizace spojených národů a používat ji zdarma. UBIS také nabízí přístup k databázi EBSCO Business Source Premier, jedné z nejlepších a nejkompletnějších výzkumných obchodních databází.

Zdravotní péče

Zdravotnická zařízení jsou mimo areál. Všichni studenti UBIS žádají o švýcarské zdravotní pojištění určené studentům se speciálními cenami od 65 do 100 CHF měsíčně v závislosti na typu franšízy.

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Campus

Ženevský kampus UBIS se nachází na jednom místě, v centru města a velmi blízko k OSN v Ženevě, centrále bank, korporací a mezinárodních organizací, jako je WTO a Globální fond. Areál je 3 minuty chůze od jezera Leman a 2 minuty chůze od Ženevských botanických zahrad.

Učebny jsou plně vybaveny, mají přirozené a umělé světlo a jsou velké a pohodlné. K dispozici je pevné připojení k internetu, studentská místnost, malá knihovna a přístup do kuchyně. V blízkosti kampusu jsou malé kavárny, stánky, supermarkety a restaurace.

Sportovní vybavení

Sportovní zařízení v Ženevě jsou pro studenty dostupné za speciální slevové ceny:

 • Měsíční předplatné bazénu - 10 CHF
 • Fotbalový stadion - zdarma
 • Měsíční předplatné tělocvičny - 49 až 65 CHF
 • Kola, čluny na jezeře, vodní kola - k zapůjčení

Studentské asociace

Existuje široký výběr kulturních aktivit ve francouzském a anglickém jazyce (vysílání, tisk a online média a živá vystoupení).

Informace o událostech jsou k dispozici v Ženevském cestovním ruchu nebo v místních turistických kancelářích a místních novinách. „Tribune de Genève“, „Le Temps“ a „Le Matin“ vydávají týdenní přílohy s podrobnostmi o místních událostech a zábavě. Ženeva má více než 40 muzeí, uměleckých center a nadací a nejvyšší počet kin na obyvatele v Evropě (např. The Orange Cinema (Cinélac), City kina).

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Akreditace

 • 7. místo v žebříčku CEO Magazine Global MBA Ranking 2020
 • Tier One v žebříčku CEO Magazine Global MBA Ranking 2020
 • EduQua
 • Mezinárodní akreditační rada pro obchodní vzdělávání (IACBE)
 • Federation des Enterprises Romande (FER)
 • Evropská nadace pro rozvoj řízení (EFMD)
 • ISO 9001
 • Rada pro akreditaci vysokých škol

Studentské posudky

„Co se mi na UBIS líbí, jsou malé, velmi praktické a vysoce interaktivní třídy vyučované špičkovými profesory. Nádherný kampus se nachází v srdci Ženevy, města, které má nejklidnější a nejúžasnější sociální vybavení. už jsem mohl během studií pracovat na pěti obchodních projektech, které jsem mohl pokračovat po ukončení magisterského studia. ““
Timothy Masebe
UBIS Absolvent
„UBIS pro mě znamená kvalitní vzdělání: profesoři na UBIS jsou respektováni nejen ve třídě, ale i v podnikatelských komunitách a mezinárodních organizacích po celém světě. To je velký rozdíl během studia a po ukončení studia, kdy musíte aplikovat znalosti získané na UBIS do reálného prostředí. “
Liridon Byqmeti, z Kosova
MBA Absolvent

Místa

Ženeva

Adresa, 1. řádek
Avenue Blanc,46
1202 Ženeva, Ženeva, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

EFMD Equis Accredited