VATEL Andorra

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Bakalářský titul v oboru mezinárodního hotelového managementu, je v plném proudu v Knížectví Andorry.
Andorra je malá evropská země se nachází v jihozápadní Evropě v Pyrenejích mezi Španělskem a Francií, jen 190 km od Barcelony.
Jedná se o druhý nejbezpečnější zemí na světě, která má více slunečných dnů si užít sněhu sezonu.
S ekonomikou založenou především na cestovní ruch ekonomika a donedávna daňového ráje, je zaměřen na cestovní ruch a sníh hora, obchodu a významných sportovních a kulturních akcí ustavil nezávislý stát, právní, demokratický a sociální jehož forma vlády je parlamentní co-knížectví.
Jeho území je rozdělena do sedmi farností s celkovým počtem 78,014 obyvatel. Jeho kapitál je Andorra la Vella.

Její politický systém je parlamentní demokracií. Oficiálním jazykem je Katalánština, který žije se Španěly a v menší míře francouzštiny a portugalštiny.

Výuka tým Vatel To se skládá z aktivních profesionálů hotelového a turistického průmyslu, jediný způsob, jak můžeme zajistit, že naši studenti rozvíjet své znalosti a dovednosti v souladu s potřebami odvětví dnes.

Vatel Vám nabízí osobní pozornost po celou dobu studia a malých pracovních týmů. výcvik Vatel Andorra To se provádí ve velmi exkluzivní učebny, maximálně 30 žáků na třídu.

Pro koho se to může týkat:

  • Studenty středních škol
  • II studentů College (odborné)
  • Studenti z oddělení cestovního ruchu a pohostinství.
  • vysokoškoláci
  • Budoucí odborníci v řízení cestovního ruchu a Hotel

Co vás up:

Toto školení Vás připravuje profesionálně a osobně, aby se stal manažerem a ředitelem mezinárodního hotelového a turistického sektoru firem.
Nabízené programy mohou pokrýt vzdělávací potřeby mezinárodního hotelnictví a cestovního ruchu, přizpůsobit novým požadavkům a požadavkům odvětví.

Osnova Bakalářský titul v oboru mezinárodního hotelového managementu Španělsko, Barcelona, ​​Andorra Bachelor v mezinárodním Hospitality Management vyučovaného na International Business School Hotel & Tourism management Vatel, vám kvalifikované a prestižní výcvik, aby se stal velkým profesionální oblast řízení v hotelovém průmyslu a mezinárodního cestovního ruchu.

Bakalářská učil v Andoře bude trvat tři roky a bude se konat čtrnáct měsíců praxe po celém světě (nejlépe v zemích s cílem zlepšit cizím jazyce: angličtina, němčina, čínština, španělština, atd.)

Druhý ročník máme výměnný program (Marco Polo), ve kterém student může provádět své studium a praxe v některém z dalších 40 škol Vatel svět šířil přes Asii, Americe, Evropě a Africe.
Díky této výměnné rok, studenti mohou objevit novou zemi, přizpůsobení se nové kultuře a ovládat další cizí jazyk.
Vatel Poskytuje metodiku, která kombinuje akademické vzdělání s pracovní stáže v prvním roce, což zajišťuje, že naši studenti po absolvování je plně přizpůsobit novým požadavkům a potřebám odvětví neustále roste a stále více konkurenčním.

Tyto tři klíčové části našeho vzdělávacího modelu: specializace, přizpůsobivost na trhu a rozvoj znalostí a dovedností v globálním prostředí.

Místa

Andorra la Vella

Adresa, 1. řádek
Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andorra

Paříž

Adresa, 1. řádek
Paříž, Île-de-France, Francie

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle Marqués de la Ensenada, 12,
28004 Madrid, Madridské společenství, Španělsko