University of Belgrano

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

1

Historie a současnost

Stručná historie

University of Belgrano byl vytvořen doktorem Avelino Portu dne 11. září 1964 v souladu se zákonem č 14,557 přijat v roce 1958, který reguloval provoz soukromých vysokých škol v Argentině.

Tento zákon je uvedeno:

  • Že soukromé vysoké školy byly založeny jako subjekty neziskové, a
  • Před dosažením konečné povolení k provozu, musí projít celý cyklus studia na kariéru studovali v provozovně, která také připočítán uspokojivé akademické kvality.

V současné době jsou soukromé vysoké školy se řídí zákonem 24,521, vydaném dne 20. července 1995, který udržuje povinnosti uvedené a také výslovně stanoví:

  • Akademické a institucionální autonomie.
  • Případy sebehodnocení a externí evaluaci, druhý na Národní komise pro evaluaci a akreditaci univerzity (CoNEAU) nebo soukromého vyhodnocování a akreditace uznán ministerstvem pro kulturu a vzdělávání provedeny.

Jeho první sídlo bylo v Sucre a Cramer, v tom, co bylo v té době známý jako "město Belgrano". To zahájilo svou činnost s 90 studentů, 28 učitelů a zaměstnance.

Konzultací vedených Ministerstvem kultury a vzdělávání na národní akademiích příslušných oborů vyučovaných na univerzitě a předních odborníků v každé stanoveno, že 26. ledna 1970 prezident národa poskytnuté University of Belgrano definitivní povolení k provozu.

Jeho počáteční struktura byla organizována do čtyř fakult: Právo a sociálních a humanitních věd, ekonomie a architektury.

V současné době je University of Belgrano má fakultami architektury a plánování, práva a humanitních věd, ekonomie, humanitních věd, inženýrství, informační technologie, zemědělských věd, jazyků a zahraničních studií, zdravotnických věd, přírodních věd a studií vzdálenost; a čtyři postgraduální akademické jednotek: School of postgraduálního studia, Graduate School of Business, Graduate School of Law a Ústav postgraduálního studia a dalšího vzdělávání.

Hlavní zásady

Pět zásadami se řídí univerzitní život instituce od jejího založení:

  1. Autonomie: úplná nezávislost na politických, obchodních, náboženských či kulturních skupin. Učební osnovy byť podléhající schválení ministerstva kultury a vzdělávání jsou výsledkem reflexe, národní a mezinárodní zkušenosti a interakce ve společnosti;
  2. Pluralismus: akademické, politické a náboženské. Univerzita vyžaduje pouze ohled na akademické standardy soužití, úcta k jejím zásadám a intelektuální přísností při léčbě všech předmětů;
  3. Ekumenismus: univerzita komunita je domovem všech náboženských vyznání a odmítá jakékoli diskriminaci v tomto ohledu;
  4. Republicanism: Univerzitní systém podpory života, který je založen čistě na ústavě a myšlenky, které podporují ji ;
  5. Sociální provázanost si klade za cíl vytvořit odkazy, které integrují instituci, u výrobního sektoru, zejména a ve společnosti obecně.

University of Belgrano a zahraniční studenty

Ekonomické, kulturní, vědecké a dokonce i sportovní globalizace je nesporným faktem, že náš čas dává výrazný profil. V Argentině, University of Belgrano byl průkopníkem v povzbuzovat a podporovat mezinárodní mobilitu studentů.

Máme více než sto sedmdesát dohody o mezinárodní mobilitu s univerzitami v Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Oceánii. jsme obdrželi více než 2500 studentů ročně. Tímto způsobem, University of Belgrano zajistí konkurenceschopnou vzdělání, vhodné k pokroku z nejdůležitějších akademických center na světě.

Dvojité dohody diplom nebo akademické spolupráce s uznávanými univerzit v Německu, Španělsku, Francii, Itálii a Spojených státech mohou získat diplom nebo postgraduální studium na UB a v těchto institucích.

Konsolidace a rozšíření latinskoamerické sítě spolupráce vysokých škol, v níž má významnou roli na University of Belgrano, říká, že rostoucí projekce, že instituce má v latinskoamerickém kontextu. Náš program Argentiny a latinskoamerických studií, která nabízí bohatou škálu kurzů v angličtině a španělštině, je speciálně navržen pro zahraniční studenty.

Pro více informací navštivte webové stránky zahraničních studentů z UB.

Místa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: