Chisholm Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V Chisholm Institute se pyšníme tím, že poskytujeme kvalitní vzdělání a školení, které vede ke skutečným kariérním výsledkům. Náš dlouhodobý úspěch znamená, že můžete věřit, že se naučíte dovednosti připravené na práci a získáte respektovanou kvalifikaci.

Nabízíme 20 kurzů online, od osvědčení IV po kvalifikaci Diploma a Postgraduální certifikát, a dodáváme je ve virtuální učebně s inovativními vzdělávacími nástroji. Každý online kurz zahrnuje přístup k pomoci sedm dní v týdnu a vybízí vás, abyste se učili svým vlastním tempem a ve svém volném čase.

Jsme státem vlastněné technické a další vzdělávání (TAFE), které nabízí více než 250 certifikátů, diplomů, pokročilých diplomů, bakalářských a postgraduálních certifikátů, přičemž každý kurz je pečlivě strukturován, aby zajistil, že všichni naši absolventi dokončí dovednosti potřebné k dalšímu rozvoji kariérní aspirace. Jsme bezpečnou investicí do vaší budoucnosti.

Místa

Dandenong

Adresa, 1. řádek
Stud Road,121
3175 Dandenong, Victoria, Austrálie

Cranbourne

Adresa, 1. řádek
3977 Cranbourne, Victoria, Austrálie

Frankston

Adresa, 1. řádek
Fletcher Road
3199 Frankston, Victoria, Austrálie

Berwick

Adresa, 1. řádek
Kangan Drive,25
3806 Berwick, Victoria, Austrálie

Rosebud

Adresa, 1. řádek
Henry Wilson Drive,1-7
3939 Rosebud, Victoria, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: