Přečtěte si oficiální popis

Králův vlastní ústav je instituce na úrovni terciárního nachází v centru města Sydney, Austrálie a nabízet vysoce kvalitní akreditované studijní kurzy účetnictví, podnikání, a TESOL (výuka angličtiny k mluvčím jiných jazyků).

Pojmenoval pluku britské armády, se kterou generální ředitel a děkan byl spojován jako výměnný důstojník, Králův vlastní institut přijímá podobném duchu a hodnoty s tradicemi a zavedenou pověst pro svou uznávanou rozvoji úspěšných vůdců.

Naše iniciály KOI má druhý význam, protože slovo "koi" v některých asijských jazyků je divoký kapr. Koi je energická a mohou plavat proti proudu proti proudu. Podle legendy, pokud koi uspěl v lezení padá v místě zvaném Dragon Gate na Žluté řece, že by se proměnil v draka. To ukazuje, vytrvalost při nepřízni a cílevědomost. Vzhledem k jeho síle a odhodlání k překonání překážek, Koi představuje odvahu a schopnost dosáhnout vysoké cíle.

Podobně, krále vlastní Institute (KOI), si klade za cíl být uznávaným lídrem jako zřizovatel známé pro péči o naše studenty na úspěšnou kariéru. Zkušenosti z cesty vysokoškolského vzdělávání může být stejně důležité jako samotné kvalifikace.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: