King's Own Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Králův vlastní ústav je instituce na úrovni terciárního nachází v centru města Sydney, Austrálie a nabízet vysoce kvalitní akreditované studijní kurzy účetnictví, podnikání, a TESOL (výuka angličtiny k mluvčím jiných jazyků).

Pojmenoval pluku britské armády, se kterou generální ředitel a děkan byl spojován jako výměnný důstojník, Králův vlastní institut přijímá podobném duchu a hodnoty s tradicemi a zavedenou pověst pro svou uznávanou rozvoji úspěšných vůdců.

Naše iniciály KOI má druhý význam, protože slovo "koi" v některých asijských jazyků je divoký kapr. Koi je energická a mohou plavat proti proudu proti proudu. Podle legendy, pokud koi uspěl v lezení padá v místě zvaném Dragon Gate na Žluté řece, že by se proměnil v draka. To ukazuje, vytrvalost při nepřízni a cílevědomost. Vzhledem k jeho síle a odhodlání k překonání překážek, Koi představuje odvahu a schopnost dosáhnout vysoké cíle.

Podobně, krále vlastní Institute (KOI), si klade za cíl být uznávaným lídrem jako zřizovatel známé pro péči o naše studenty na úspěšnou kariéru. Zkušenosti z cesty vysokoškolského vzdělávání může být stejně důležité jako samotné kvalifikace.

Místa

Sydney

Adresa, 1. řádek
King's Own Institute,
Level 1, 31 Market Street

NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: