Stott's College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Navzdory tomu, že Stottova vysoká škola byla založena v roce 1883 (Před našimi slavnými tramvajemi v Melbourne a před "Velkým australským", BHP), stála test času a za posledních 134 let se vyvinula jako Kvalitního poskytovatele soukromého vzdělávání, Což je výzva k tomu, aby byla relevantní při plnění neustále se měnících potřeb průmyslu a studentů.

Stottovi Dodal Program VCE Od roku 2001 av roce 2006 byl registrován a akreditován jako a Poskytovatel vysokoškolského vzdělávání dodat Vysokoškolské programy v oboru podnikání, Bakalář účetnictví a Bakalář Řízení služeb v komunitách.

Stotův sekundární Se řadí mezi impozantní 203. ze všech středních škol ve státě Victoria. Jsme hrdí na úspěchy našich studentů.

Kvalitní pedagogové Jsou rozhodující pro akademický úspěch a dobré učení je tak o péči a podpoře. Naši akademičtí pracovníci poskytují vynikající výuku a vážně se věnujeme našim studentským službám a poradenství, a to jak akademické, tak i první jazykové poradenství.

Stottovi Zůstává věrná své tradici absolventů, kteří jsou připraveni na práci, a společnost Acknowledge Education zaměstnává naše absolventy v oboru účetnictví, studentských služeb a managementu. Jsme hrdí na to, že jsme úspěšným obchodním partnerem, který provozuje obchodní programy a přitahuje průmyslová partnerství.

Stottova vysoká škola Má obě FEE-HELP Status a VET FEE-HELP Aby pomohli našim studentům získat úvěry na jejich akademické studium.

Stottovi Také splňuje podmínky Financování viktoriánských dovedností pro kurzy certifikátů a diplomů Pro kvalifikované kurzy a pro studenty, kteří jsou způsobilí.

Stottova vysoká škola Splňuje přísné normy zajišťování kvality ve svých administrativních, dodacích, personálních, provozních, marketingových a finančních řízeních. Stottova vysoká školaOperace jsou regulovány Agentura pro kvalitu a standardy terciárního vzdělávání, Australská dovednost a agentura kvality, A Viktoriánský úřad pro registraci a kvalifikace.

Místa

Melbourne

Adresa, 1. řádek
Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Austrálie

Sydney

Adresa, 1. řádek
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 Sydney, Nový Jížní Wales, Austrálie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium