Přečtěte si oficiální popis

V dnešní 's rychle se měnícím podnikatelském prostředí, úspěch vyžaduje jedinečný přístup a schopnost přizpůsobit se aktivně na nové globální trendy. Svět - a svět podnikání - se neustále mění. A jak se svět kolem nás se mění, tak je způsob, jakým 're podnikání. Univerzita Sydney Business School je prvotřídní obchodní škola v čele světového obchodu a řízení vzdělávání. Relevantní a zaměřuje se na podnikání dnes 's svět, to je jen obchodní škola v Austrálii s kombinovanými světových akreditací od AACSB, CEMS a EQUIS. Mnoho z našich programů jsou také profesionálně akreditované, doplňování a podpoře celosvětového uznání a respekt z University of Sydney kvalifikace Business School. Proč studovat na Business School? Univerzita Sydney Business School nabízí nejvíce dynamickou obchodní vzdělání Praxe v Austrálii a nabízí sadu po konzultaci s představiteli průmyslu. Studium na univerzitě v Sydney Business School vám umožní přístup k naší jedinečné studijní komunity, mezinárodní akreditace a poskytne vám s pasem do celosvětové sítě vysoce dosáhnout a úspěšných absolventů. Business School nabízí nový úhel pohledu na obchodní problémy a my inspirovat své studenty, aby přemýšleli, napadat a vytvářet.Máme také velmi úzce spolupracovat s našimi australskými a mezinárodní firemní partnery, Business School je přesvědčen, že současný obchodní a významné obchodní vzdělání, jsou neoddělitelné. Výběrem ke studiu na univerzitě v Sydney Business School, nejste jen vydělávat na míru. Ty se otevírají dveře k učení a životní styl výhody, které univerzita Sydney může nabídnout, a nastavení kurzu pro své budoucnosti ve světě podnikání. &nbsp&nbsp Bakalářské studium: 360 ° pohled Bakalářské studium na University of Sydney Business School je dynamičtější a připojen na příslušné odvětví, než kdy předtím. Naše kurzy jsou zaměřeny na reálném světě podnikání, a nabízejí působivý vzdělávací prostředí prostřednictvím mezinárodní a vnitrostátní praxe a umístění programů.&nbsp Tento komplexní přístup k učení nabízí studentům obchodní školy kompletní 360 ° pohled na svět kolem vás, takže můžete zahájit svou kariéru s důvěrou. &nbsp Ať už vaše vášeň, jsou programy kvality studia na univerzitě v Sydney Business School, který vám pomůže dosáhnout vašich profesních aspirací.

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

University of Sydney - Business School

Obchodní bakalář (liberální studia) doplňuje odborné obchodní studium a akreditaci bakalářského studia s dalšími studiemi v jazycích ... [+]

Bakalářský - Liberální studia

Obchodní bakalář (liberální studia) doplňuje odborné obchodní studium a akreditaci bakalářského obchodu s dalšími studiemi v oblasti jazyků, humanitních věd a věd. Tento čtyřletý program nabízí studentům příležitost rozvíjet komunikační dovednosti a bezkonkurenční rozsah znalostí ze studijních oborů, a to jak z Filozofické fakulty a Společenských věd, tak z Přírodovědecké fakulty.

Pravidla kurzu

Chcete-li být uděleny bakalářské (liberální studia), studenti musí úspěšně dokončit celkem 192 kreditních bodů, které zahrnují:

Dvě povinné juniorské studijní jednotky (12 kreditů) Nejméně 24 kreditů studijních jednotek z Fakulty umění a společenských věd (tabulka A) Nejméně 12 kreditních bodů studijních jednotek z Přírodovědecké fakulty Dvě z nich - jeden vybraný z předmětu uvedených v části "Hlavní předměty I" a jeden vybraný z předmětu "Hlavní předmět II" Nejvýše 96 kreditů v juniorských studijních jednotkách (1000 úrovní) Nejméně 108 kreditních bodů v studijních jednotkách z Business School a School of Economics (maximálně 84 kreditů v jednotkách tvořící jiné fakulty / předmětové obory mimo škola a ekonomika) ... [-]
Austrálie Sydney
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Sydney - Business School

Od roku 2011, bude univerzita Business School v Sydney nabízí oživený bakaláře obchodní míry, že byla vylepšena, aby vám co možná nejlepší start do kariéry v podnikání ... [+]

Bakalář obchodu (BCom)

&nbsp

Od roku 2011, bude univerzita Business School v Sydney nabízí oživený bakaláře obchodní míry, že byla posílena, aby vám co možná nejlepší start do kariéry v podnikání.

&nbsp

Stupeň nabídne:

&nbsp

Integrované vzdělávání v klíčových oblastech podnikání

&nbsp

Nové integrované hlavní jednotky studia se zaměřením na commerciality jsou navrženy tak, aby postupně rozvíjet své znalosti a dovednosti v celé míře. Tento přístup vám pomůže k přechodu ze školy do školy a pak do světa obchodu s lehkostí.

&nbsp

&nbsp

... [-]
Austrálie Sydney
Leden 2020
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině