University of Southern Queensland (USQ)

Úvod

Read the Official Description

Myslíš na studium v ​​Austrálii? University of Southern Queensland (USQ) pyšní tím, že poskytuje nejlepší možnou podporu, která vám pomůže dosáhnout vašich studijních a kariérních cílů. Studenti USQ se těší malým třídám, společným učebním prostorům a sadu podpůrných služeb, které posílí vaše studijní zkušenosti. Se studenty z více než 80 zemí a mezinárodně uznávaných titulů a programů si můžete zvolit studium na akademické půdě, externí nebo on-line.

O nás

University of Southern Queensland je dynamická univerzita zaměřená na poskytování kvalitních titulů a programů v pružném a podpůrném prostředí. Za více než 50 let se USQ stala významnou výukovou a výzkumnou institucí, která poskytuje vzdělání po celém světě ze tří regionálních lokalit: Toowoomba, Springfield a Ipswich. Máme také hlídkový dosah, který se nachází ve městě Stanthorpe.
Naši studenti jsou vyučováni přednášejícími, kteří jsou lídry ve svých oborech, kteří stejně jako naše programy zůstávají aktuální s neustále se měnící tváří tohoto odvětví. Jsme hrdí na to, že jsme v Queenslandu číslo 1 pro absolventy v prezenční práci (Průzkum letových cílů 2014-2016). Bez ohledu na to, zda naši studenti studují on-line nebo on-campus, je naše zaměření poskytnout jim personalizovanou podporu.
Každý student má přístup k USQ Student Relations Officers (SROs), kteří je mohou podporovat prostřednictvím své výukové cesty.

Kurzy

Programy nabízené na USQ jsou navrženy s cílem připravit absolventy, kteří jsou připraveni na mezinárodní úrovni a jsou kvalifikovaní. Na USQ můžete studovat na diplomové, vysokoškolské, postgraduální a výzkumné úrovni. Využijte také naše kurzy odborného vývoje pro jednotlivce, programy Pathway a kurzy angličtiny pro zlepšení své kariéry.

Téměř 28000 studentů z celé Austrálie a po celém světě se rozhoduje pro studium na USQ v oblastech:

 • Obchod a obchod
 • Kreativní umění a média
 • Vzdělání
 • Inženýrství a prostředí
 • Zdraví a komunita
 • Humanitní vědy a komunikace
 • Informační technologie
 • Právo a spravedlnost
 • Vědy
 • Výzkum
 • Programy anglického jazyka a Pathway
 • Profesionální vývoj.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba je původním univerzitním areálem a je dobře vybavený širokou škálou zařízení, které jsou vhodné pro celou řadu studentských potřeb. Největší ze tří kampusů USQ ohledně velikosti, USQ Toowoomba nabízí plný zážitek z kampusu s ubytováním v rezidenční koleji a širokou škálu studentských životních aktivit, které doplňují akademický program.

USQ Toowoomba se nachází v jedné z největších vnitrozemských měst Austrálie, pouhých 40 minut jízdy západně od Brisbane a poblíž letiště Toowoomba Wellcamp.

USQ také nabízí bezplatnou denní interkampusovou kyvadlovou dopravu mezi USQ Toowoomba, USQ Springfield a USQ Ipswich, což studentům nabízí více možností a flexibilitu k účasti v hodinách v závislosti na jejich potřebách.

USQ Springfield

USQ Springfield je čerstvý moderní areál, který se nachází v srdci jedné z nejrychleji se rozvíjejících oblastí Queenslandu.

USQ Springfield nabízí širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních možností v živém prostředí pouhých 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od města Brisbane a hodinu od Gold Coast.

Rozbočovač pro digitální produkci a výkon pro univerzitu zahrnuje areál průmyslových stanic televizních a rozhlasových výrobních stanic a zkušebních prostor, stejně jako výukové místnosti pro spolupráci, zbrusu nové laboratoře.

USQ Springfield je světový třídní letový simulátor je první svého druhu v Queenslandu. Simulátor USQ je úzký tělový paprsek, ve kterém studenti letectví mohou při provádění kontrol a postupů replikovat celý let, jak pravidelné, tak abnormální scénáře.

USQ Ipswich

Ipswichský areál USQ se nachází na památkově chráněném místě v jednom z nejstarších australských měst. Od roku 2006 jsme součástí Ipswichu a jak se region rozšiřuje, rozšiřujeme náš závazek k regionu.

USQ Ipswich je listnatý areál má velké výhledy přes město, stejně jako ohromující knihovna představovat živoucí deštný prales. Campus je 55 minut od města Brisbane, hodinu a 15 minut od Gold Coast, a je dostupný městskou hromadnou dopravou. Domov USQ School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich zahrnuje na zakázku vybudované paramedical školicí zařízení a nové klinické ošetřovatelské laboratoře, sportovní hřiště, kavárna a tělocvična.

Online

S on-line studiem na USQ, je snadnější než kdy jindy, aby se studie vešla do vašeho života. Zaměřujeme se na úspěšnost studentů, a proto vám usnadňujeme, abyste se přizpůsobili všem svým profesionálním a plně akreditovaným studijním programům do vašeho rušného života. Ve skutečnosti jsme univerzita číslo jedna v Queenslandu pro absolventy v práci na plný úvazek (Průzkum letových cílů 2014-2016). Můžete studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek nebo měnit své studijní zatížení, protože život se pro vás mění - vaše učebna je tak blízko jako váš počítač.

Naši studenti, kteří se rozhodli studovat online, jsou velmi součástí našich komunit v kampusu a jsou velmi vítáni, že se s námi účastní kampusu a využívají širokého spektra zařízení a podpůrných služeb, které nabízíme.

Studenti online mohou mít přístup ke své flexibilní online třídě, která jim umožňuje vybrat si, kde studují, a jak studovat. Není divu, že přes 75% našich studentů se rozhodne pro studium v ​​tomto režimu.

Mezinárodní studentská podpora

 • Bezplatná letištní sbírka a přesun do vašeho ubytování pro nové přicházející studenty
 • Rezidenční vysoké školy a ubytování mimo areál
 • Mezinárodní studentská pracovní skupina na USQ Career Hub
 • Studentské blaho, zdraví, poradenství a blahobyt
 • Podpora víry a služby
 • Pravidelné studentské akce a aktivity
 • Zdroje zdravotního postižení.

Zjistěte více informací o službách USQ International.

Kde zůstat?

Pokud plánujete studovat na kampusu s USQ, existuje řada možností ubytování, které vyhovují každému rozpočtu - to vše v těsné blízkosti každého univerzitního kampusu. Zjistěte více o ubytování s USQ.

Jste připraveni na přihlášku na USQ?

Přihlašovat se ke studiu s USQ je snadné! Zjistěte více o našem procesu podávání žádostí a spusťte aplikaci. Nezapomeňte, že na USQ není žádný poplatek.

Výzkum

Společnost USQ je odhodlána provádět výzkum, který není jen vědeckého významu, ale angažuje se s průmyslem a našimi zainteresovanými stranami a přispívá k inovacím, které jsou přínosem pro naše komunity, národ a další.

Klíčem k naší výzkumné kultuře je spolupráce s průmyslem, abychom porozuměli problémům, kterým tento sektor čelí, a spolupracovali na vývoji nových myšlenek a technologií, které mají skutečný dopad na hmatatelný přínos. Máme významné výzkumné schopnosti a odborné znalosti v těchto oblastech:

 • Zemědělství a agrobyznys
 • Astrofyzika
 • Kulturní dědictví a archeologie
 • Digitální život
 • Vědy o životním prostředí
 • Zdraví a behaviorální vědy
 • Matematické vědy a hypersonie
 • Materiálové inženýrství a inženýrská technologie
 • Regionální komunita a hospodářský rozvoj

Jsme mezinárodně uznávaní pro naši práci v budoucích materiálech a kompozitích, úzce spolupracujeme s mezinárodními průmyslovými partnery a dalšími výzkumnými institucemi, abychom zjistili životaschopná řešení šetrná k životnímu prostředí pro některé z největších komodit na světě.

USQ se také rychle objevuje jako světový výzkumný lídr v zemědělských systémech a řízení udržitelné venkovské krajiny s výzkumem v oblasti environmentálních věd, výpočetní a matematické vědy, zemědělské vědy a inženýrství. Mezinárodní výzkumné projekty v Asii pomáhají zlepšit zavlažování, zeleninovou výrobu a obchodování s kávou, mimo jiné.

Od superfoodů až po regionální přežití rakoviny se naši výzkumní pracovníci snaží zlepšit kvalitu života pro všechny prostřednictvím našeho výzkumu v oblasti zdraví. Projekty zahrnují řešení jedinečných potřeb regionálních a venkovských obyvatel s výzkumem zahrnujícím zdravotnické systémy, vědu a technologie, přístup a péči, infrastrukturu a inovace. USQ výzkumníci také zkoumají potenciál pro funkční potraviny, aby zvrátili lidskou obezitu a chronická zánětlivá onemocnění, poskytovat základnu, aby nakonec poskytly optimální přínosy pro zdraví ke snížení rizik spojených s chronickými poruchami životního stylu.

Studenti postgraduálního výzkumu v USQ mají přístup k širokému spektru zařízení a jsou vedeni našimi výzkumníky a partnery, aby podporovali dynamické a obohacující prostředí. Inovativní programy USR (Higher degree by research) (HDR) rozšiřují horizonty studentů a připravují je na náročné kariéry ve svých vybraných oborech, čímž zvyšují jejich zaměstnatelnost a inovační dovednosti.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Online DBA » Vidět Online PhD » Vidět Online Graduate Certificates » Vidět Online BScs » Vidět Online Kurzy » Vidět Online Bakalář » Vidět Online Magistr » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Law Juris Doctor » Vidět Diplomovaný specialista » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Bakalář umění (archeologie)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Archeologové nám dávají možnost vidět, jak lidé v minulosti žili a jak se vzájemně ovlivňovali a životní prostředí. Studie hmotných stop minulosti také pomáhají lidem, aby v dnešní době činili důležitá rozhodnutí o majetku, zdrojích a kulturním dědictví. [+]

Otevřete okno do minulosti

Archeologové nám dávají možnost vidět, jak lidé v minulosti žili a jak se vzájemně ovlivňovali a životní prostředí. Studie hmotných stop minulosti také pomáhají lidem, aby v dnešní době činili důležitá rozhodnutí o majetku, zdrojích a kulturním dědictví.

V rámci bakalářského studia (archeologie) se učíte od některých nejuznávanějších archeologů v Austrálii a máte příležitost k praktickému archeologickému výcviku, včetně terénních metod a laboratorních analýz.

Přemýšlíte o studiu zvenčí? Zažijete všechny prvky kurzu - praktické a teoretické - sledováním natočených tříd a schopností zvládat 3D vytištěné kosti a další vzorky.... [-]


Bakalář umění (kreativní a kritické psaní)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Chcete se stát profesionálním spisovatelem? Prostřednictvím bakaláře umění (kreativní a kritické psaní) můžete rozvíjet a zdokonalit svou schopnost psát zájem o díla pro různé publikum a trhy. Naučte se kreativně jednat a kriticky myslet na psaní a vytvářet přesvědčivé a profesionální vyprávění v beletrii a non-fiction. [+]

Staňte se spisovatelem, který byste rádi četli

Chcete se stát profesionálním spisovatelem? Prostřednictvím bakaláře umění (kreativní a kritické psaní) můžete rozvíjet a zdokonalit svou schopnost psát zájem o díla pro různé publikum a trhy. Naučte se kreativně jednat a kriticky myslet na psaní a vytvářet přesvědčivé a profesionální vyprávění v beletrii a non-fiction. Budete experimentovat s různými formami, žánry a styly psaní a naučíte se představit, psát, upravovat a opravovat svou práci na publikační úrovni.

Spolupráce v průmyslu

Budete spolupracovat s dalšími vznikajícími spisovateli, editory a vydavateli, kteří budou produkovat on-line a tiskové publikace. Tento hlavní vám poskytne porozumění umění výtvarného psaní, stejně jako představit vám teorie a filozofie, které informují profesionální spisovatele a psaní průmyslu.... [-]


Bakalář umění (Mezinárodní vztahy)

Online forma Campus forma 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Australia Online + 1 více

Zajímavé a stále se měnící globální politické klima je kombinací vztahů mezi národy, politickými systémy a ideologiemi, ekonomikami, bezpečnostními režimy, politickými rámci a institucionálními strukturami. [+]

Pochopte globální politické klima

Zajímavé a stále se měnící globální politické klima je kombinací vztahů mezi národy, politickými systémy a ideologiemi, ekonomikami, bezpečnostními režimy, politickými rámci a institucionálními strukturami.

Bakalář umění (Mezinárodní vztahy) vám dává příležitost seznámit se s tím, jak země a regiony působí v globálním měřítku, a prozkoumat problémy, kterým tyto vztahy mohou čelit. Získáte také silné pochopení australských domácích a mezinárodních záležitostí.

Naši studenti jsou schopni začlenit studium do zahraničí nebo stáž v rámci australského národního stáže, aby jim poskytli výhodu, když přijde čas najít si práci.... [-]


Bakalář umění (Vztahy s veřejností)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Proč studovat s námi vztahy s veřejností? Pracovníci pro styk s veřejností jsou hlasem organizací a korporací. Komunikují mezi médii, zákazníky, dodavateli, komunitou, vládou, průmyslem, zaměstnanci a dalšími skupinami, které spolupracují s organizací, pro kterou pracují. [+]

Buďte hlasem

Proč studovat s námi vztahy s veřejností? Pracovníci pro styk s veřejností jsou hlasem organizací a korporací. Komunikují mezi médii, zákazníky, dodavateli, komunitou, vládou, průmyslem, zaměstnanci a dalšími skupinami, které spolupracují s organizací, pro kterou pracují.

Náš bakalářský studijní program vám poskytne důležité průmyslové dovednosti, učí vás, jak vytvořit kampaně pro zvyšování povědomí veřejnosti a zlepšit organizační, veřejné a mediální vztahy.

Naši přednášející jsou aktivní v oboru a mají spojení pro doporučení a stáže. Máme také Poradní výbor pro styk s veřejností s praxí odborníků, kteří jsou vždy rádi poskytovat studentům poradenství a pomáhat jim získat stáže.... [-]


Bakalář umění (žurnalistika)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Prozkoumejte svět žurnalistiky s bakalářem umění (žurnalistika). Po celou dobu se dozvíte o historii a vývoji svobodného tisku od přednášejících s desetiletími zkušeností z novinářství. Budete studovat postupy zpravodajských institucí v moderním světě a získáte pochopení teorií a principů, které je řídí. [+]

Objevujte historii žurnalistiky

Prozkoumejte svět žurnalistiky s bakalářem umění (žurnalistika). Po celou dobu se dozvíte o historii a vývoji svobodného tisku od přednášejících s desetiletími zkušeností z novinářství. Budete studovat postupy zpravodajských institucí v moderním světě a získáte pochopení teorií a principů, které je řídí.

Studenti bakalářského studia, kteří se chtějí stát novináři v oboru, by měli studovat předmět žurnalistiky 12 rozšířené hlavní.

Kariérní výsledky

Absolventi budou vybráni pro kariéru žurnalistiky, výzkumníka nebo mediálního komentátora / specialisty.

Struktura programu

Kurzy, které je třeba studovat... [-]


BSc

Bachelor of Science (Vyznamenání) (Chemie)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 2 více

Bachelor of Science (Vyznamenání) vám dává příležitost rozšířit si své znalosti a dovednosti v oblasti specifické disciplíny, která vás zajímá. Vychází z vašich vysokoškolských studií v oblasti chemie, budete mít příležitost zvýšit své znalosti prostřednictvím výzkumu. [+]

Rozšiřte svou vysokoškolskou specializaci

Bachelor of Science (Vyznamenání) vám dává příležitost rozšířit si své znalosti a dovednosti v oblasti specifické disciplíny, která vás zajímá. Vychází z vašich vysokoškolských studií v oblasti chemie, budete mít příležitost zvýšit své znalosti prostřednictvím výzkumu. Budete provádět a podávat zprávy o výzkumném projektu pod dohledem zaměstnance s odpovídající odborností.

Program Honors vám poskytne ocenění profesních standardů požadovaných od praktického vědce a etických úkolů moderních věd a technologií. Budete se také účastnit výzkumných týmů, seznámit se s pokročilými experimentálními a literárními výzkumnými metodami a mít příležitost kontaktovat širší vědeckou komunitu v místním regionu, kdekoli jinde v Austrálii a v zámoří.... [-]


Bachelor of Science (Výpočetní technika)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Pokud byste chtěli studovat výpočetní techniku ​​a vědu, pak je to pro vás stupeň. Bachelor of Science (Computing) rozvíjí své dovednosti a znalosti v několika klíčových oblastech výpočetní techniky, včetně vývoje softwaru a počítačových systémů. Můžete kombinovat své výpočetní dovednosti s jinými vědními studiemi. Je to skvělá studijní cesta, pokud se chcete stát učitelem sekundární vědy a výpočetní techniky. [+]

Tento program je v současné době opětovně akreditován a je proto pravděpodobné, že podstoupí některé změny.

Dynamické, globální a poptávka

Pokud byste chtěli studovat výpočetní techniku ​​a vědu, pak je to pro vás stupeň. Bachelor of Science (Computing) rozvíjí své dovednosti a znalosti v několika klíčových oblastech výpočetní techniky, včetně vývoje softwaru a počítačových systémů. Můžete kombinovat své výpočetní dovednosti s jinými vědními studiemi. Je to skvělá studijní cesta, pokud se chcete stát učitelem sekundární vědy a výpočetní techniky.

Řešitelé problémů a inovační myslitelé

Počítačové stupně USQ jsou flexibilní a relevantní pro pracovní síly, které prosperují v oblasti vědy a techniky. Jako absolvent se stanete lepším řešitelem problémů a inovativním myslitelem. Budete mít vysoký akademický standard a konkurenční výhodu v kariéře, která je dynamická, globální a poptávka.... [-]


Bakalář (Science Wine)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Máte sny na pěstování vlastního hroznu nebo výrobu nějakého vína v Burgundsku, řece Margaret nebo žulovém pásu? Chcete být důležitou součástí vzrušujícího a rostoucího průmyslu? Už víc. USQ je Bachelor of Science (Wine Science) je jediný stupeň svého druhu v severní Austrálii a nezklame. [+]

Víření, čichání, popíjení, plivání a studium

Máte sny na pěstování vlastního hroznu nebo výrobu nějakého vína v Burgundsku, řece Margaret nebo žulovém pásu? Chcete být důležitou součástí vzrušujícího a rostoucího průmyslu? Už víc. USQ je Bachelor of Science (Wine Science) je jediný stupeň svého druhu v severní Austrálii a nezklame.

S využitím účelového vzdělávacího a výcvikového zařízení ve výši 8,5 milionů dolarů, Queensland College of Wine Tourism, nabízí tento stupeň školení na místě v komerčních vinohradech, vinařství, vinařských laboratořích a senzorické analýze ve spolupráci s regionálními vinařskými výstavami. Kdo by mohl vzdorovat rezidenční škole v srdci jednoho z vídeňských rozvíjejících se okresů? Vysoce aplikované a analytické, kurz je vhodný pro absolventy škol, zahraniční studenty, producenty a ty, kteří hledají změnu kariéry.... [-]


Bakalář vědy (biologie)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

S biologickým vedoucím v bakalářském oboru získáte rozsáhlé znalosti v biologii, chemii a komunikaci, jakož i možnost detailnějších znalostí v oborech jako je biochemie, genetika, mikrobiologie a fyziologie. [+]

Získejte široké pochopení vědy

S biologickým vedoucím v bakalářském oboru získáte rozsáhlé znalosti v biologii, chemii a komunikaci, jakož i možnost detailnějších znalostí v oborech jako je biochemie, genetika, mikrobiologie a fyziologie. Tento stupeň vám poskytne silné základy pro celou řadu vědeckých kariér nebo pro specializované postgraduální studium.

Kariérní výsledky

Jako absolvent vašeho povolání patří; (univerzity, obrana, CSIRO, DPI, průmysl, vláda a zdraví), technický pracovník (laboratoře), zemědělský vědec, technický / obchodní zástupce ve farmaceutickém, lékařském a biotechnologickém průmyslu, molekulární biologové a mikrobiologové. Po dalším studiu byste se mohl stát biotechnologem, dietetikem, výzkumným vědcem, sekundárním učitelem nebo lékařským specialistou. Možnosti zaměstnání existují také v laboratorní práci v oblasti zemědělství, potravinářství, zdravotnictví, lékařství, veterinárních, vzdělávacích a průmyslových zařízení, šlechtění rostlin, vědecká žurnalistika.... [-]


Bakalář vědy (matematika)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Chcete hrát vedoucí úlohu ve vědě, vzdělávání, průmyslu a společnosti? Kombinace přísnosti a logiky vědeckého přístupu se specifiky profesionální oblasti, Bakalář vědy (matematika) je určen pro ty z vás zajímá hledání vzorů v číslech, prostoru a abstrakce. [+]

Kombinujte přísnost a logiku

Chcete hrát vedoucí úlohu ve vědě, vzdělávání, průmyslu a společnosti? Kombinace přísnosti a logiky vědeckého přístupu se specifiky profesionální oblasti, Bakalář vědy (matematika) je určen pro ty z vás zajímá hledání vzorů v číslech, prostoru a abstrakce. Nabízí kurzy v algebře a kalkulu, vysoce výkonné numerické výpočty a základy matematiky, inovační stupeň využívá on-line technologie ke zlepšení učení zkušenosti.

Kariérní výsledky

Chtěli byste pracovat pro australský statistický úřad, jednu z "velkých čtyř" bank, pojišťovnu, v oblasti výpočetní techniky, logistiky, inženýrství nebo financí? Dobře absolventi tohoto stupně jsou ve vysoké poptávce v různých odvětvích. Mezi konkrétní pracovní pozice patří práce jako matematik, manažer operací, finanční analytik, systémový analytik, analytik dodavatelského řetězce, analytik obchodních systémů, výzkumník pro výzkum dolování dat, řešitel výzkumu řeči a tržní vědec. Mnozí naši studenti také hledají práci jako sekundární nebo terciární učitelé matematiky po dalším studiu.... [-]


Bakalář vědy (potravinářská věda)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Dozvíte se o chemii a analýze potravin, zpracování potravin a vývoji produktů, stejně jako o bezpečnosti potravin. Dozvíte se také o účincích potravinových složek na lidskou výživu a zdraví. [+]

Dopřejte vaši vášeň pro potraviny a vědu

Potravinářský průmysl přidává hodnotu velkému objemu země v zemědělství a čím dál více dodává vývoz na světové trhy. Můžete být součástí největšího zpracovatelského průmyslu v Austrálii tím, že studujete bakalářské studium USQ (Food Science) a objevíte vědu, která stojí za vývojem nových potravinářských produktů.

Dozvíte se o chemii a analýze potravin, zpracování potravin a vývoji produktů, stejně jako o bezpečnosti potravin. Dozvíte se také o účincích potravinových složek na lidskou výživu a zdraví.

USQ stojí na čele rozvíjejícího se trhu pro "funkční potraviny", jako jsou fialová mrkev a švestky královny Garnet. Univerzita je světovým lídrem ve výzkumu funkčních potravin (ERA National Report, 2015).... [-]


Bakalář vědy (Životní prostředí a udržitelnost)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Chcete studovat vědecký titul na dálku nebo na univerzitě, abyste se postavili na vzrušující kariéru v rozvíjejících se "zelených" profesích? Se zaměřením na klimatologii, ekologii a ochranu je bakalář vědy (Životní prostředí a udržitelnost) určen pro ty, kteří chtějí prozkoumat environmentální vědu, zachování biologické rozmanitosti a praktické aspekty zmírňování změny klimatu a přizpůsobení a řízení přírodních zdrojů pro více udržitelné budoucnosti. [+]

Uzemněný flexibilní "zelený" stupeň

Chcete studovat vědecký titul na dálku nebo na univerzitě, abyste se postavili na vzrušující kariéru v rozvíjejících se "zelených" profesích? Se zaměřením na klimatologii, ekologii a ochranu je bakalář vědy (Životní prostředí a udržitelnost) určen pro ty, kteří chtějí prozkoumat environmentální vědu, zachování biologické rozmanitosti a praktické aspekty zmírňování změny klimatu a přizpůsobení a řízení přírodních zdrojů pro více udržitelné budoucnosti. Chcete se dozvědět více o hlavních environmentálních otázkách a sociálních, politických a environmentálních důsledcích lidských dopadů na svět? Těšíme se na sdílení našich znalostí a zkušeností s vámi.... [-]


Bakalář

Bachelor of Business (obchod)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Jste kreativní, self-motivovaní, chcete pracovat v týmu, organizovaní, ale flexibilní a především se zajímají o to, jak lidé myslí a jedná? Pak USQ je bakalář obchodního a obchodního (marketing) může být míra pro vás. Marketing zahrnuje kroky podniknuté k tomu, abyste svůj produkt nebo služby postavili do rukou potenciálních zákazníků. Jako takový může zaměřit energii a zdroje organizace na svůj nejlepší potenciál maximálního zisku na trhu. [+]

Přinášejte hodnotu zákazníkům a organizacím

Jste kreativní, self-motivovaní, chcete pracovat v týmu, organizovaní, ale flexibilní a především se zajímají o to, jak lidé myslí a jedná? Pak USQ je bakalář obchodního a obchodního (marketing) může být míra pro vás. Marketing zahrnuje kroky podniknuté k tomu, abyste svůj produkt nebo služby postavili do rukou potenciálních zákazníků. Jako takový může zaměřit energii a zdroje organizace na svůj nejlepší potenciál maximálního zisku na trhu.

Marketingový marketing vám nabízí možnost seznámit se s relevantními marketingovými teoriemi a principy v reálném kontextu prostřednictvím využití případových studií a aplikovaných aktivit. V posledním roce budete mít příležitost dokončit kurz odborné praxe, kde budete pracovat s organizací k dokončení projektu.... [-]


Bachelor of Education

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 8 let February 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

[+]

Flexibilní možnosti studia, které vám umožní vybrat si, jak a kdy budete studovat

Majors

[-]

Bachelor of Engineering Science

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let July 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

[+]

Majors

zemědělská technika Inženýrské stavitelství počítačové systémy inženýrství Elektrické a elektronické inženýrství Inženýrství přírodního prostředí Řízení infrastruktury strojírenství

Profesionální Akreditace

Další studium

[-]

Bakalář angličtiny Obchod a finance (Finance)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

S USQ je bakalář obchodního a obchodu specializace v oblasti financí se dozvíte o finanční stránce provozování podniku, jmenovitě řízení peněz a investic. Budete se věnovat základům finančního prostředí a moderních analytických technik a aplikovat svou studii na různé oblasti finančního spektra, učíte se příklady financování podnikání, obchodování s cennými papíry, řízení investic, mezinárodní finanční řízení a finanční ekonomika. [+]

Převezměte kontrolu nad finančními financemi

S USQ je bakalář obchodního a obchodu specializace v oblasti financí se dozvíte o finanční stránce provozování podniku, jmenovitě řízení peněz a investic. Budete se věnovat základům finančního prostředí a moderních analytických technik a aplikovat svou studii na různé oblasti finančního spektra, učíte se příklady financování podnikání, obchodování s cennými papíry, řízení investic, mezinárodní finanční řízení a finanční ekonomika.

Máte také možnost zvolit druhou hlavní z řady obchodních a obchodních oborů, abyste si vytvořili požadovanou kariéru a posílili svou pozici. Například dvojí hlavní v oblasti účetnictví a financí je jednou z našich nejoblíbenějších kombinací.... [-]


Bakalář Business a obchod (účetnictví)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

USQ je bakalář obchodního a obchodního specializace v účetnictví je kariéra-orientovaný stupeň navržený tak, aby vás vybavit dovedností a znalostí pro kariéru jako účetní. [+]

Připravte se na profesionální kariéru

USQ je bakalář obchodního a obchodního specializace v účetnictví je kariéra-orientovaný stupeň navržený tak, aby vás vybavit dovedností a znalostí pro kariéru jako účetní.

Účtování je kritickou součástí každé společnosti nebo organizace. Účetnictví jako profese zaznamenalo v posledních desetiletích významný posun, od přísně finančního zaměření ekonomické odpovědnosti až po komplexnější úlohu v rámci organizací a řízení podniků. Účetní povolání se rozšířilo také do oblastí, jako jsou informační systémy, insolvence a forenzní vyšetřování.

Máte také možnost zvolit druhou hlavní z celé řady obchodních a obchodních polí, abyste si vytvořili požadovanou kariéru. Dvojnásobný majster účetnictví a financí je jednou z našich nejoblíbenějších kombinací.... [-]


Bakalář informačních technologií (Applied Computer Science)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Naše Aplikovaná informatika je důležitá v tom, že vám dává schopnosti řešit problémy související s počítačem. S rychlým pokrokem v technologiích a nových aplikacích, které se neustále rozvíjejí, je těžké říci, jaké budou tyto problémy. Jedna věc je jistá, ale bude to vzrušující zjištění. [+]

Zapojte se do vzrušujícího a dynamického sektoru

Žijeme ve stále více propojeném světě, kde se každodenně představují nové výzvy. Náš svět potřebuje lidi s dovednostmi, aby využili potenciál stávajících technologií, využili možnosti nových technologií a pomohli podnikům a organizacím procházet tímto bludištěm.

Informační a komunikační sektor byl označen jako významný nedostatek kvalifikovaných odborníků s očekáváním, že tento nedostatek bude pokračovat do budoucnosti. Nyní je čas učinit tento první krok v kariéře, která bude dynamická, globální a poptávka.

Proč aplikovaná informatika?

Naše Aplikovaná informatika je důležitá v tom, že vám dává schopnosti řešit problémy související s počítačem. S rychlým pokrokem v technologiích a nových aplikacích, které se neustále rozvíjejí, je těžké říci, jaké budou tyto problémy. Jedna věc je jistá, ale bude to vzrušující zjištění.... [-]


Bakalář informačních technologií (Data Analytics)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

S neustálým pokrokem v oblasti technologií, rychlosti internetu a sociálních médií se odborníci potýkají s výzvou zachytit, ukládat, přenášet a organizovat velké množství dat. USQ Bakalář informačních technologií (Data Analytics) vám vybaví interdisciplinární dovednosti zachytit, zpracovat a interpretovat velké množství dat a sdělit cenné informace zamýšlenému publiku. [+]

Naučte se zachytit a přeměnit velké údaje

S neustálým pokrokem v oblasti technologií, rychlosti internetu a sociálních médií se odborníci potýkají s výzvou zachytit, ukládat, přenášet a organizovat velké množství dat. USQ Bakalář informačních technologií (Data Analytics) vám vybaví interdisciplinární dovednosti zachytit, zpracovat a interpretovat velké množství dat a sdělit cenné informace zamýšlenému publiku.

Budete zkoumat výpočty, statistiky, dolování dat, informační systémy, správu dat, třídění a prezentaci, stejně jako řešení problémů, řízení projektů, týmovou práci, komunikaci a etiku.

Aplikujte své dovednosti v našem vysoce výkonném výpočetním zařízení s špičkovými technologiemi a průmyslovými technologiemi. Nyní je čas učinit tento první krok v kariéře, která bude dynamická, globální a poptávka.... [-]


Bakalář informačních technologií (Management informačních technologií)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

USQ je bakalář informačních technologií (Management informačních technologií) je kariéra-orientovaný stupeň navržený tak, aby vás vybavit dovednostmi a znalostmi, které budete potřebovat k práci v ICT - odvětví v hodnotě 4,6% HDP Austrálie. Začnete svou specializaci ve svém prvním roce a budete mít spoustu příležitostí k tomu, aby se vaše učení uskutečnilo v praxi prostřednictvím učebního zážitku nebo projektu založeného na průmyslu. [+]

Zapojte se do vzrušujícího a dynamického sektoru

USQ je bakalář informačních technologií (Management informačních technologií) je kariéra-orientovaný stupeň navržený tak, aby vás vybavit dovednostmi a znalostmi, které budete potřebovat k práci v ICT - odvětví v hodnotě 4,6% HDP Austrálie. Začnete svou specializaci ve svém prvním roce a budete mít spoustu příležitostí k tomu, aby se vaše učení uskutečnilo v praxi prostřednictvím učebního zážitku nebo projektu založeného na průmyslu. Máte také možnost zvolit si druhou hlavní z řady obchodních, obchodních a vědeckých kurzů, abyste si vytvořili požadovanou kariéru a posílili svou pozici.... [-]


Bakalář informačních technologií (Networking and Security)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Vedoucí síťových sítí a bezpečnosti vás vybaví nejmodernějšími dovednostmi v oblasti návrhu, řízení, zabezpečení a správy a správy systémů. Budete se seznámit s řešením problémů v počítačových sítích, VoIP, videokonferencích, správě síťových služeb a získávat profesionální dovednosti pro jejich použití v oblasti komunikace, zdravotnictví, vládních institucí a IT firem. Po absolvování hlavních kurzů získáte znalosti a dovednosti potřebné pro certifikaci oboru Cisco Certified Network Associate (CCNA). [+]

Zapojte se do vzrušujícího a dynamického sektoru

Žijeme ve stále více propojeném světě, kde se každodenně představují nové výzvy. Náš svět potřebuje lidi s dovednostmi, aby využili potenciál stávajících technologií, využili možnosti nových technologií a pomohli podnikům a organizacím procházet tímto bludištěm.

Informační a komunikační sektor byl označen jako významný nedostatek kvalifikovaných odborníků s očekáváním, že tento nedostatek bude pokračovat do budoucnosti. Nyní je čas učinit tento první krok v kariéře, která bude dynamická, globální a poptávka.

Proč sítě a zabezpečení?

Vedoucí síťových sítí a bezpečnosti vás vybaví nejmodernějšími dovednostmi v oblasti návrhu, řízení, zabezpečení a správy a správy systémů. Budete se seznámit s řešením problémů v počítačových sítích, VoIP, videokonferencích, správě síťových služeb a získávat profesionální dovednosti pro jejich použití v oblasti komunikace, zdravotnictví, vládních institucí a IT firem. Po absolvování hlavních kurzů získáte znalosti a dovednosti potřebné pro certifikaci oboru Cisco Certified Network Associate (CCNA).... [-]


Bakalář informačních technologií (vývoj informačních systémů)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Pokud víte, že chcete mít kariéru v oblasti IT, ale nechcete, aby se vaše zaměření příliš zrychlilo, je ideální vývoj informačních systémů. Získáte širokou škálu dovedností, které vám pomohou stát se všestranným a přizpůsobivým zaměstnancem, který je stejně vhodný při řešení technických i obchodních otázek. [+]

Zapojte se do vzrušujícího a dynamického sektoru

Žijeme ve stále více propojeném světě, kde se každodenně představují nové výzvy. Náš svět potřebuje lidi s dovednostmi, aby využili potenciál stávajících technologií, využili možnosti nových technologií a pomohli podnikům a organizacím procházet tímto bludištěm.

Informační a komunikační sektor byl označen jako významný nedostatek kvalifikovaných odborníků s očekáváním, že tento nedostatek bude pokračovat do budoucnosti. Nyní je čas učinit tento první krok v kariéře, která bude dynamická, globální a poptávka.

Proč vývoj informačních systémů?

Pokud víte, že chcete mít kariéru v oblasti IT, ale nechcete, aby se vaše zaměření příliš zrychlilo, je ideální vývoj informačních systémů. Získáte širokou škálu dovedností, které vám pomohou stát se všestranným a přizpůsobivým zaměstnancem, který je stejně vhodný při řešení technických i obchodních otázek.... [-]


Bakalář inženýrství (Energetika)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Buďte součástí vznikající generace energetických inženýrů a získáte zkušenosti pro práci v rozsáhlé škále hlavních průmyslových odvětví. Studovat během práce, a to buď prostřednictvím distančního vzdělávání nebo v areálu, což vám umožňuje flexibilně přizpůsobit studium vašemu životu. [+]

Pracujte v široké škále průmyslových odvětví

Buďte součástí vznikající generace energetických inženýrů a získáte zkušenosti pro práci v rozsáhlé škále hlavních průmyslových odvětví. Studovat během práce, a to buď prostřednictvím distančního vzdělávání nebo v areálu, což vám umožňuje flexibilně přizpůsobit studium vašemu životu.

Proč moc?

Buďte v čele udržitelné výroby, přenosu a využití elektrické energie a připravte se na budoucnost moci v Austrálii. S aktuálním obsahem kurzu budete připraveni čelit výzvám moderní energetiky. Váš studijní program vám umožní pracovat v elektrárnách a analyzovat využití odborného vybavení, abyste mohli uplatnit své praktické znalosti v oboru.... [-]


Bakalář inženýrství (stavební inženýrství)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Vytvořte další krok k vaší budoucnosti s USQ je bakalář inženýrství (civilní). S možností studia externě nebo na akademické půdě vám bakalářský inženýrství poskytuje flexibilitu přizpůsobit studium vašemu životu. Získejte praktické kurzy, pracujte s profesionálními zařízeními a seznamte se s velmi vyhledávanými dovednostmi, které budete potřebovat pro pracovníky. [+]

Vybudujte svou budoucnost

Vytvořte další krok k vaší budoucnosti s USQ je bakalář inženýrství (civilní). S možností studia externě nebo na akademické půdě vám bakalářský inženýrství poskytuje flexibilitu přizpůsobit studium vašemu životu. Získejte praktické kurzy, pracujte s profesionálními zařízeními a seznamte se s velmi vyhledávanými dovednostmi, které budete potřebovat pro pracovníky.

Se všemi formami inženýrské infrastruktury, které nás obklopují přes naše silnice, budovy, mosty, přehrady a potrubí; je zřejmé, že civilní inženýři hrají hlavní roli ve společnosti. Zjistěte základy návrhu, plánování a výstavby hlavních projektů v oblasti infrastruktury a rozvíjejte znalosti a dovednosti, které vám umožní dosáhnout úspěchu.... [-]


Bakalář komunikace a médií (televize a rozhlas)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Chcete vytvářet televizní / rozhlasové programy, vytvářet animace, vyvíjet dokumentární film nebo rozumět vstupům a výstupům z výroby videa a zvuku? USQ Bakalář komunikace a médií (televize a rozhlas) poskytuje praktické prostředí pro studenty, kteří se zajímají o profesionální využití technologií mediálního vysílání. [+]

Vytvářejte nepřekonatelná média

Chcete vytvářet televizní / rozhlasové programy, vytvářet animace, vyvíjet dokumentární film nebo rozumět vstupům a výstupům z výroby videa a zvuku? USQ Bakalář komunikace a médií (televize a rozhlas) poskytuje praktické prostředí pro studenty, kteří se zajímají o profesionální využití technologií mediálního vysílání.

Budete mít přístup k rozhlasovým a televizním studiím USQ na dálkové ovládání. Také získáte cenné praktické zkušenosti prostřednictvím silných průmyslových odkazů společnosti USQ k některým z nejznámějších mediálních organizací v Queenslandu.

Kariérní výsledky

Můžete absolvovat kariéru jako výrobní technik, provozovatel studio, animátor, provozovatel kamery, koordinátor výroby, operátor digitální desky, audiovizuální producent nebo postprodukční supervizor.... [-]


Bakalář kreativních umění (Vyznamenání) (Divadlo)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Rozšiřte svou vášeň o divadlo s naším bakalářem výtvarných umění (Vyznamenání) (Divadlo). Po celou dobu studia získáte nejlepší divadelní představení, teorii nebo divadelní management v druhé nejstarší australské instituci pro výcvik herců, zatímco jsou podporovány našimi odbornými pracovníky. [+]

Zvládněte svůj výběr stylů výkonu

Rozšiřte svou vášeň o divadlo s naším bakalářem výtvarných umění (Vyznamenání) (Divadlo). Po celou dobu studia získáte nejlepší divadelní představení, teorii nebo divadelní management v druhé nejstarší australské instituci pro výcvik herců, zatímco jsou podporovány našimi odbornými pracovníky.

Tento stupeň vám nabízí příležitost zažít rovnoměrný mix studijní praxe a teorie vedoucích učení, což vám umožní vytvořit si vlastní výkonný materiál a získat dovednosti nezbytné k udržení kariéry v divadle. Vypracujete také pokročilé poznání povahy a dopadu divadla a divadla v lidské společnosti.... [-]


Bakalář kreativního umění (Honours) (Hudba)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Rozšiřte vaši vášeň o kreativní umění a zdokonalte své hudební schopnosti prostřednictvím našeho bakaláře kreativního umění (Honours) (hudba). Tento stupeň vám pomůže dále rozvíjet své praktické a teoretické dovednosti v oblasti hudby. Během studií získáte nezávislé výzkumné dovednosti, naučíte se aplikovat teorii a rozvíjet akademické znalosti. Tento titul také dává příležitost prokázat své znalosti prostřednictvím disertace, kterou budete psát pod dohledem ve vaší oblasti zájmu. [+]

Další praktické a teoretické dovednosti

Rozšiřte vaši vášeň o kreativní umění a zdokonalte své hudební schopnosti prostřednictvím našeho bakaláře kreativního umění (Honours) (hudba). Tento stupeň vám pomůže dále rozvíjet své praktické a teoretické dovednosti v oblasti hudby. Během studií získáte nezávislé výzkumné dovednosti, naučíte se aplikovat teorii a rozvíjet akademické znalosti. Tento titul také dává příležitost prokázat své znalosti prostřednictvím disertace, kterou budete psát pod dohledem ve vaší oblasti zájmu.

Kariérní výsledky

Tento stupeň vám poskytne specializované a pokročilé školení v oblasti hudebního výkonu, což vám poskytne hranu, kterou potřebujete k úspěchu v oboru. Budete mít praktické dovednosti a znalosti nutné k tomu, abyste se stali sólistou nebo součástí souboru, jazzový performer, opakovatel, hudební kritik, správce hudby, knihovník, promotér koncertu, korepresor, orchestrální hudebník, učenec, ateliér a učitel střední školy další studie).... [-]


Bakalář kreativního umění (Vyznamenání) (výtvarné umění)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok February 2019 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Předběžně si porozumějte teorii a praxi výtvarného umění s naším bakalářem výtvarných umění (Vyznamenání) (vizuální umění). Tento stupeň vám umožní kriticky analyzovat řadu historických a současných problémů a prozkoumat jejich dopad na umění a společnost. Budete mít také možnost dokončit disertační práci pod dohledem ve vaší oblasti zájmu. [+]

Posílejte svou kariéru

Předběžně si porozumějte teorii a praxi výtvarného umění s naším bakalářem výtvarných umění (Vyznamenání) (vizuální umění). Tento stupeň vám umožní kriticky analyzovat řadu historických a současných problémů a prozkoumat jejich dopad na umění a společnost. Budete mít také možnost dokončit disertační práci pod dohledem ve vaší oblasti zájmu.

Kariérní výsledky

Tento stupeň bude dále rozvíjet dovednosti, které vám poskytnou hranice, kterou potřebujete k úspěchu jako praktický umělec, učitel středních škol (s dalšími studiemi), umělecký kritik, knihovník, kurátor nebo v oblasti administrace umění, řízení studia a galerie, komunita umění a umění.... [-]


Bakalář obchodního a obchodního (Business Economics)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Studium podnikové ekonomie jako vaše hlavní v USQ je bakalář obchodu a obchodu vás dovedou pochopit, jak podniky spravují lidi, kapitál a zdroje, stejně jako se zabývat vnějšími silami, jako je hospodářská soutěž a vládní politika, aby bylo dosaženo nejlepších cílů firmy. Podnikoví ekonomové provádějí výzkum, shromažďují a analyzují data, sledují ekonomické trendy, vytvářejí prognózy a mohou hrát vedoucí úlohu při poskytování poradenství vrcholovému vedení o strategických rozhodnutích. [+]

Připravte se na profesionální kariéru

Studium podnikové ekonomie jako vaše hlavní v USQ je bakalář obchodu a obchodu vás dovedou pochopit, jak podniky spravují lidi, kapitál a zdroje, stejně jako se zabývat vnějšími silami, jako je hospodářská soutěž a vládní politika, aby bylo dosaženo nejlepších cílů firmy. Podnikoví ekonomové provádějí výzkum, shromažďují a analyzují data, sledují ekonomické trendy, vytvářejí prognózy a mohou hrát vedoucí úlohu při poskytování poradenství vrcholovému vedení o strategických rozhodnutích.

Ekonomika podnikání vám poskytuje schopnost analyzovat a rozumět a sdělovat výsledky stručně. Tento hlavní může být doplněn o druhou hlavní nebo menší v příbuzných oblastech, jako je právo, finance, účetnictví nebo IT.... [-]


Bakalář obchodního a obchodního (Mezinárodní obchod)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Firmy podnikající v rostoucím globálním pracovním prostředí potřebují zaměstnance, kteří chápou, jak řešit problémy, kterým čelí. S USQ bakalářem obchodu a obchodu (International Business) připravuje vás na takovou roli s jedinečnou kombinací obchodních a mezinárodních vztahů kurzy vedle příležitosti učit jazyk (indonéský, mandarínský nebo německý) jako druhý hlavní, nebo si vybrat z širokou škálu oblastí souvisejících s obchodem a obchodem. [+]

Připravte se na kariéru v podnikání

Firmy podnikající v rostoucím globálním pracovním prostředí potřebují zaměstnance, kteří chápou, jak řešit problémy, kterým čelí. S USQ bakalářem obchodu a obchodu (International Business) připravuje vás na takovou roli s jedinečnou kombinací obchodních a mezinárodních vztahů kurzy vedle příležitosti učit jazyk (indonéský, mandarínský nebo německý) jako druhý hlavní, nebo si vybrat z širokou škálu oblastí souvisejících s obchodem a obchodem.

Získáte znalosti v oblasti globálního řízení, přenosu znalostí, zahraničních vztahů, mezinárodního řízení lidských zdrojů, změn na globálních trzích a globálních strategií.... [-]


Bakalář obchodního a obchodního (udržitelného podnikání)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Trvale udržitelné podnikání je velmi aktuální a přináší obrovské množství politických a společenských zájmů. S USQ je bakalář obchodního a obchodního (Sustainable Business) se zaměříte na obchodní operace, stejně jako pochopit vědu, která je základem pro potřebu udržitelných postupů a znalostí k nalezení efektivních a praktických řešení problémů, které čelí podnikání. Oblasti, které jsou zahrnuty, zahrnují environmentální studie, biologickou rozmanitost, ochranu životního prostředí, udržitelné ekonomiky, udržitelné podnikání a udržitelné účetnictví a finance. [+]

Zjistěte dovednosti, které pomáhají podnikům v budoucnosti

Trvale udržitelné podnikání je velmi aktuální a přináší obrovské množství politických a společenských zájmů. S USQ je bakalář obchodního a obchodního (Sustainable Business) se zaměříte na obchodní operace, stejně jako pochopit vědu, která je základem pro potřebu udržitelných postupů a znalostí k nalezení efektivních a praktických řešení problémů, které čelí podnikání. Oblasti, které jsou zahrnuty, zahrnují environmentální studie, biologickou rozmanitost, ochranu životního prostředí, udržitelné ekonomiky, udržitelné podnikání a udržitelné účetnictví a finance.

... [-]

Bakalář obchodního a obchodního (řízení lidských zdrojů)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

S USQ je bakalář podnikání a obchodu se stal předním odborník na pracovišti strategií a postupů pro vedení a partnerství se zaměstnanci tak, aby lidé pracující pro podnikání jsou motivovaní poskytnout zdroj konkurenční výhodu pro podnikání. [+]

Staňte se předním odborníkem na pracovišti

S USQ je bakalář podnikání a obchodu se stal předním odborník na pracovišti strategií a postupů pro vedení a partnerství se zaměstnanci tak, aby lidé pracující pro podnikání jsou motivovaní poskytnout zdroj konkurenční výhodu pro podnikání.

Stává se to stále náročnější, jelikož pracoviště se rozrůstají a kladou větší důraz na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, aby získali, udrželi a rozvíjeli špičkové talenty. Vaše studium bude zahrnovat kurzy jako organizační chování a management, talent management, návrh pracovních sil, snižování rizik, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, vztahy na pracovišti, zvyšování výkonnosti zaměstnanců, organizační učení, strategické řízení lidských zdrojů, řízení znalostí a vedoucí organizační změny.... [-]


Bakalář práv

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online + 4 více

Pokud hledáte kariéru v právu, tříletý titul USQ o bakalářském právu vás dostane dříve. Akreditovaný Admissions Board právníků jako akademická kvalifikace pro přijetí jako právník v Queenslandu, USQ je bakalář práva je jeden z pouhých několika stupňů, které mohou být dokončeny do 3 let. [+]

Začněte svou kariéru v právu dřív

Pokud hledáte kariéru v právu, tříletý titul USQ o bakalářském právu vás dostane dříve. Akreditovaný Admissions Board právníků jako akademická kvalifikace pro přijetí jako právník v Queenslandu, USQ je bakalář práva je jeden z pouhých několika stupňů, které mohou být dokončeny do 3 let.

Vaše studie Vás připraví na praxi advokáta nebo advokáta v Queenslandu nebo advokáta jinde v Austrálii, ale právnický titul vás také připravuje na další kariéru v oblasti obchodu, obchodu a vlády.

Můžete studovat na kampusu buď v Springfieldu nebo v Toowoombě, nebo prostřednictvím distančního vzdělávání a být obklopeni zkušenými a přístupnými lektory a spolužáky, kteří jsou stejně vášniví jako vy.... [-]


Bakalář psychologie (Vyznamenání)

Campus forma Denní studium Kombinované 4 let November 2018 Austrálie Springfield + 1 více

Chcete pracovat jako psycholog? Přišel jste na správném místě. USQ je bakalář psychologie (Honors) je vyvinut speciálně pro ty z vás, kteří se chtějí stát praktikujícími. Jako takový program kladou velký důraz na rozvoj jak výzkumných, tak odborných dovedností, včetně hlubokého porozumění etickým zásadám, které informují psychologickou praxi. V každém semestru od svého prvního na USQ budete zapojeni do výzkumných projektů a činností, které podporují psychologické profesionální dovednosti. [+]

Vybudujte profesionální portfolio

Chcete pracovat jako psycholog? Přišel jste na správném místě. USQ je bakalář psychologie (Honors) je vyvinut speciálně pro ty z vás, kteří se chtějí stát praktikujícími. Jako takový program kladou velký důraz na rozvoj jak výzkumných, tak odborných dovedností, včetně hlubokého porozumění etickým zásadám, které informují psychologickou praxi. V každém semestru od svého prvního na USQ budete zapojeni do výzkumných projektů a činností, které podporují psychologické profesionální dovednosti.

Po cestě získáte spoustu praktických zkušeností v prostředí, které podporuje. V druhém roce začnete pracovat s umístěním a v třetím roce další hodiny. Současní studenti pracují na místech, jako je Drug Arm, zdravotně postižené služby, Queenslandská policie, místní školy, nevládní organizace a soukromé praktiky. Psychologie může být náročná profese, ale do konce stupně budete mít vystavení léčebným režimům a bude mít zkušenosti s administrativními psychologickými testy.... [-]


Bakalář z raného dětství

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let November 2018 Austrálie Toowoomba Springfield + 2 více

Máte zájem o kariéru v oblasti vzdělávání v raném dětství? USQ's Bachelor of Early Childhood vám poskytne atributy požadované v oblasti výchovy a péče o děti v raném dětství. S důrazem na znalosti, dovednosti, praktické dovednosti a hodnoty, které jsou součástí současného chápání osvědčených postupů v oblasti vzdělávání v raném dětství, budete mít dobré postavení k práci s dětmi a rodinami v řadě raných učebních prostředí. [+]

Výuka zaměřená na dítě

Máte zájem o kariéru v oblasti vzdělávání v raném dětství? USQ's Bachelor of Early Childhood vám poskytne atributy požadované v oblasti výchovy a péče o děti v raném dětství. S důrazem na znalosti, dovednosti, praktické dovednosti a hodnoty, které jsou součástí současného chápání osvědčených postupů v oblasti vzdělávání v raném dětství, budete mít dobré postavení k práci s dětmi a rodinami v řadě raných učebních prostředí.

Se společností USQ budete mít příležitost ke studiu vašeho raného dětského vzdělání v on-campusu nebo kombinace obou.

Získejte profesionální zkušenosti

Získáte praktické zkušenosti z kariéry s 80denní cílenou praxí. Pro zahraniční i domácí studenty se doporučuje, aby se v Austrálii uskutečnilo 50% odborného umístění.... [-]


Videos

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

Contact

University of Southern Queensland

Adresa, 1. řádek USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Austrálie
Website http://www.usq.edu.au/international
Telefonní číslo +61 74631 5543

Adresa, 1. řádek USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek Australia Online, Austrálie
Telefonní číslo undefined