Read the Official Description

Myslíš na studium v ​​Austrálii? University of Southern Queensland (USQ) pyšní tím, že poskytuje nejlepší možnou podporu, která vám pomůže dosáhnout vašich studijních a kariérních cílů. Studenti USQ se těší malým třídám, společným učebním prostorům a sadu podpůrných služeb, které posílí vaše studijní zkušenosti. Se studenty z více než 80 zemí a mezinárodně uznávaných titulů a programů si můžete zvolit studium na akademické půdě, externí nebo on-line.

O nás

University of Southern Queensland je dynamická univerzita zaměřená na poskytování kvalitních titulů a programů v pružném a podpůrném prostředí. Za více než 50 let se USQ stala významnou výukovou a výzkumnou institucí, která poskytuje vzdělání po celém světě ze tří regionálních lokalit: Toowoomba, Springfield a Ipswich. Máme také hlídkový dosah, který se nachází ve městě Stanthorpe.
Naši studenti jsou vyučováni přednášejícími, kteří jsou lídry ve svých oborech, kteří stejně jako naše programy zůstávají aktuální s neustále se měnící tváří tohoto odvětví. Jsme hrdí na to, že jsme v Queenslandu číslo 1 pro absolventy v prezenční práci (Průzkum letových cílů 2014-2016). Bez ohledu na to, zda naši studenti studují on-line nebo on-campus, je naše zaměření poskytnout jim personalizovanou podporu.
Každý student má přístup k USQ Student Relations Officers (SROs), kteří je mohou podporovat prostřednictvím své výukové cesty.

Kurzy

Programy nabízené na USQ jsou navrženy s cílem připravit absolventy, kteří jsou připraveni na mezinárodní úrovni a jsou kvalifikovaní. Na USQ můžete studovat na diplomové, vysokoškolské, postgraduální a výzkumné úrovni. Využijte také naše kurzy odborného vývoje pro jednotlivce, programy Pathway a kurzy angličtiny pro zlepšení své kariéry.

Téměř 28000 studentů z celé Austrálie a po celém světě se rozhoduje pro studium na USQ v oblastech:

 • Obchod a obchod
 • Kreativní umění a média
 • Vzdělání
 • Inženýrství a prostředí
 • Zdraví a komunita
 • Humanitní vědy a komunikace
 • Informační technologie
 • Právo a spravedlnost
 • Vědy
 • Výzkum
 • Programy anglického jazyka a Pathway
 • Profesionální vývoj.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba je původním univerzitním areálem a je dobře vybavený širokou škálou zařízení, které jsou vhodné pro celou řadu studentských potřeb. Největší ze tří kampusů USQ ohledně velikosti, USQ Toowoomba nabízí plný zážitek z kampusu s ubytováním v rezidenční koleji a širokou škálu studentských životních aktivit, které doplňují akademický program.

USQ Toowoomba se nachází v jedné z největších vnitrozemských měst Austrálie, pouhých 40 minut jízdy západně od Brisbane a poblíž letiště Toowoomba Wellcamp.

USQ také nabízí bezplatnou denní interkampusovou kyvadlovou dopravu mezi USQ Toowoomba, USQ Springfield a USQ Ipswich, což studentům nabízí více možností a flexibilitu k účasti v hodinách v závislosti na jejich potřebách.

USQ Springfield

USQ Springfield je čerstvý moderní areál, který se nachází v srdci jedné z nejrychleji se rozvíjejících oblastí Queenslandu.

USQ Springfield nabízí širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních možností v živém prostředí pouhých 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od města Brisbane a hodinu od Gold Coast.

Rozbočovač pro digitální produkci a výkon pro univerzitu zahrnuje areál průmyslových stanic televizních a rozhlasových výrobních stanic a zkušebních prostor, stejně jako výukové místnosti pro spolupráci, zbrusu nové laboratoře.

USQ Springfield je světový třídní letový simulátor je první svého druhu v Queenslandu. Simulátor USQ je úzký tělový paprsek, ve kterém studenti letectví mohou při provádění kontrol a postupů replikovat celý let, jak pravidelné, tak abnormální scénáře.

USQ Ipswich

Ipswichský areál USQ se nachází na památkově chráněném místě v jednom z nejstarších australských měst. Od roku 2006 jsme součástí Ipswichu a jak se region rozšiřuje, rozšiřujeme náš závazek k regionu.

USQ Ipswich je listnatý areál má velké výhledy přes město, stejně jako ohromující knihovna představovat živoucí deštný prales. Campus je 55 minut od města Brisbane, hodinu a 15 minut od Gold Coast, a je dostupný městskou hromadnou dopravou. Domov USQ School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich zahrnuje na zakázku vybudované paramedical školicí zařízení a nové klinické ošetřovatelské laboratoře, sportovní hřiště, kavárna a tělocvična.

Online

S on-line studiem na USQ, je snadnější než kdy jindy, aby se studie vešla do vašeho života. Zaměřujeme se na úspěšnost studentů, a proto vám usnadňujeme, abyste se přizpůsobili všem svým profesionálním a plně akreditovaným studijním programům do vašeho rušného života. Ve skutečnosti jsme univerzita číslo jedna v Queenslandu pro absolventy v práci na plný úvazek (Průzkum letových cílů 2014-2016). Můžete studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek nebo měnit své studijní zatížení, protože život se pro vás mění - vaše učebna je tak blízko jako váš počítač.

Naši studenti, kteří se rozhodli studovat online, jsou velmi součástí našich komunit v kampusu a jsou velmi vítáni, že se s námi účastní kampusu a využívají širokého spektra zařízení a podpůrných služeb, které nabízíme.

Studenti online mohou mít přístup ke své flexibilní online třídě, která jim umožňuje vybrat si, kde studují, a jak studovat. Není divu, že přes 75% našich studentů se rozhodne pro studium v ​​tomto režimu.

Mezinárodní studentská podpora

 • Bezplatná letištní sbírka a přesun do vašeho ubytování pro nové přicházející studenty
 • Rezidenční vysoké školy a ubytování mimo areál
 • Mezinárodní studentská pracovní skupina na USQ Career Hub
 • Studentské blaho, zdraví, poradenství a blahobyt
 • Podpora víry a služby
 • Pravidelné studentské akce a aktivity
 • Zdroje zdravotního postižení.

Zjistěte více informací o službách USQ International.

Kde zůstat?

Pokud plánujete studovat na kampusu s USQ, existuje řada možností ubytování, které vyhovují každému rozpočtu - to vše v těsné blízkosti každého univerzitního kampusu. Zjistěte více o ubytování s USQ.

Jste připraveni na přihlášku na USQ?

Přihlašovat se ke studiu s USQ je snadné! Zjistěte více o našem procesu podávání žádostí a spusťte aplikaci. Nezapomeňte, že na USQ není žádný poplatek.

Výzkum

Společnost USQ je odhodlána provádět výzkum, který není jen vědeckého významu, ale angažuje se s průmyslem a našimi zainteresovanými stranami a přispívá k inovacím, které jsou přínosem pro naše komunity, národ a další.

Klíčem k naší výzkumné kultuře je spolupráce s průmyslem, abychom porozuměli problémům, kterým tento sektor čelí, a spolupracovali na vývoji nových myšlenek a technologií, které mají skutečný dopad na hmatatelný přínos. Máme významné výzkumné schopnosti a odborné znalosti v těchto oblastech:

 • Zemědělství a agrobyznys
 • Astrofyzika
 • Kulturní dědictví a archeologie
 • Digitální život
 • Vědy o životním prostředí
 • Zdraví a behaviorální vědy
 • Matematické vědy a hypersonie
 • Materiálové inženýrství a inženýrská technologie
 • Regionální komunita a hospodářský rozvoj

Jsme mezinárodně uznávaní pro naši práci v budoucích materiálech a kompozitích, úzce spolupracujeme s mezinárodními průmyslovými partnery a dalšími výzkumnými institucemi, abychom zjistili životaschopná řešení šetrná k životnímu prostředí pro některé z největších komodit na světě.

USQ se také rychle objevuje jako světový výzkumný lídr v zemědělských systémech a řízení udržitelné venkovské krajiny s výzkumem v oblasti environmentálních věd, výpočetní a matematické vědy, zemědělské vědy a inženýrství. Mezinárodní výzkumné projekty v Asii pomáhají zlepšit zavlažování, zeleninovou výrobu a obchodování s kávou, mimo jiné.

Od superfoodů až po regionální přežití rakoviny se naši výzkumní pracovníci snaží zlepšit kvalitu života pro všechny prostřednictvím našeho výzkumu v oblasti zdraví. Projekty zahrnují řešení jedinečných potřeb regionálních a venkovských obyvatel s výzkumem zahrnujícím zdravotnické systémy, vědu a technologie, přístup a péči, infrastrukturu a inovace. USQ výzkumníci také zkoumají potenciál pro funkční potraviny, aby zvrátili lidskou obezitu a chronická zánětlivá onemocnění, poskytovat základnu, aby nakonec poskytly optimální přínosy pro zdraví ke snížení rizik spojených s chronickými poruchami životního stylu.

Studenti postgraduálního výzkumu v USQ mají přístup k širokému spektru zařízení a jsou vedeni našimi výzkumníky a partnery, aby podporovali dynamické a obohacující prostředí. Inovativní programy USR (Higher degree by research) (HDR) rozšiřují horizonty studentů a připravují je na náročné kariéry ve svých vybraných oborech, čímž zvyšují jejich zaměstnatelnost a inovační dovednosti.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

University of Southern Queensland (USQ)

Archeologové nám dávají možnost vidět, jak lidé v minulosti žili a jak se vzájemně ovlivňovali a životní prostředí. Studie hmotných stop minulosti také pomáhají lidem, ab ... [+]

Otevřete okno do minulosti

Archeologové nám dávají možnost vidět, jak lidé v minulosti žili a jak se vzájemně ovlivňovali a životní prostředí. Studie hmotných stop minulosti také pomáhají lidem, aby v dnešní době činili důležitá rozhodnutí o majetku, zdrojích a kulturním dědictví.

V rámci bakalářského studia (archeologie) se učíte od některých nejuznávanějších archeologů v Austrálii a máte příležitost k praktickému archeologickému výcviku, včetně terénních metod a laboratorních analýz.

Přemýšlíte o studiu zvenčí? Zažijete všechny prvky kurzu - praktické a teoretické - sledováním natočených tříd a schopností zvládat 3D vytištěné kosti a další vzorky.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Chcete se stát profesionálním spisovatelem? Prostřednictvím bakaláře umění (kreativní a kritické psaní) můžete rozvíjet a zdokonalit svou schopnost psát zájem o díla pro ... [+]

Staňte se spisovatelem, který byste rádi četli

Chcete se stát profesionálním spisovatelem? Prostřednictvím bakaláře umění (kreativní a kritické psaní) můžete rozvíjet a zdokonalit svou schopnost psát zájem o díla pro různé publikum a trhy. Naučte se kreativně jednat a kriticky myslet na psaní a vytvářet přesvědčivé a profesionální vyprávění v beletrii a non-fiction. Budete experimentovat s různými formami, žánry a styly psaní a naučíte se představit, psát, upravovat a opravovat svou práci na publikační úrovni.

Spolupráce v průmyslu

Budete spolupracovat s dalšími vznikajícími spisovateli, editory a vydavateli, kteří budou produkovat on-line a tiskové publikace. Tento hlavní vám poskytne porozumění umění výtvarného psaní, stejně jako představit vám teorie a filozofie, které informují profesionální spisovatele a psaní průmyslu.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Zajímavé a stále se měnící globální politické klima je kombinací vztahů mezi národy, politickými systémy a ideologiemi, ekonomikami, bezpečnostními režimy, politickými rá ... [+]

Pochopte globální politické klima

Zajímavé a stále se měnící globální politické klima je kombinací vztahů mezi národy, politickými systémy a ideologiemi, ekonomikami, bezpečnostními režimy, politickými rámci a institucionálními strukturami.

Bakalář umění (Mezinárodní vztahy) vám dává příležitost seznámit se s tím, jak země a regiony působí v globálním měřítku, a prozkoumat problémy, kterým tyto vztahy mohou čelit. Získáte také silné pochopení australských domácích a mezinárodních záležitostí.

Naši studenti jsou schopni začlenit studium do zahraničí nebo stáž v rámci australského národního stáže, aby jim poskytli výhodu, když přijde čas najít si práci.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Proč studovat s námi vztahy s veřejností? Pracovníci pro styk s veřejností jsou hlasem organizací a korporací. Komunikují mezi médii, zákazníky, dodavateli, komunitou, vl ... [+]

Buďte hlasem

Proč studovat s námi vztahy s veřejností? Pracovníci pro styk s veřejností jsou hlasem organizací a korporací. Komunikují mezi médii, zákazníky, dodavateli, komunitou, vládou, průmyslem, zaměstnanci a dalšími skupinami, které spolupracují s organizací, pro kterou pracují.

Náš bakalářský studijní program vám poskytne důležité průmyslové dovednosti, učí vás, jak vytvořit kampaně pro zvyšování povědomí veřejnosti a zlepšit organizační, veřejné a mediální vztahy.

Naši přednášející jsou aktivní v oboru a mají spojení pro doporučení a stáže. Máme také Poradní výbor pro styk s veřejností s praxí odborníků, kteří jsou vždy rádi poskytovat studentům poradenství a pomáhat jim získat stáže.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Prozkoumejte svět žurnalistiky s bakalářem umění (žurnalistika). Po celou dobu se dozvíte o historii a vývoji svobodného tisku od přednášejících s desetiletími zkušeností ... [+]

Objevujte historii žurnalistiky

Prozkoumejte svět žurnalistiky s bakalářem umění (žurnalistika). Po celou dobu se dozvíte o historii a vývoji svobodného tisku od přednášejících s desetiletími zkušeností z novinářství. Budete studovat postupy zpravodajských institucí v moderním světě a získáte pochopení teorií a principů, které je řídí.

Studenti bakalářského studia, kteří se chtějí stát novináři v oboru, by měli studovat předmět žurnalistiky 12 rozšířené hlavní.

Kariérní výsledky

Absolventi budou vybráni pro kariéru žurnalistiky, výzkumníka nebo mediálního komentátora / specialisty.

Struktura programu

Kurzy, které je třeba studovat... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině

BSc

University of Southern Queensland (USQ)

Bachelor of Science (Vyznamenání) vám dává příležitost rozšířit si své znalosti a dovednosti v oblasti specifické disciplíny, která vás zajímá. Vychází z vašich vysokoško ... [+]

Rozšiřte svou vysokoškolskou specializaci

Bachelor of Science (Vyznamenání) vám dává příležitost rozšířit si své znalosti a dovednosti v oblasti specifické disciplíny, která vás zajímá. Vychází z vašich vysokoškolských studií v oblasti chemie, budete mít příležitost zvýšit své znalosti prostřednictvím výzkumu. Budete provádět a podávat zprávy o výzkumném projektu pod dohledem zaměstnance s odpovídající odborností.

Program Honors vám poskytne ocenění profesních standardů požadovaných od praktického vědce a etických úkolů moderních věd a technologií. Budete se také účastnit výzkumných týmů, seznámit se s pokročilými experimentálními a literárními výzkumnými metodami a mít příležitost kontaktovat širší vědeckou komunitu v místním regionu, kdekoli jinde v Austrálii a v zámoří.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Pokud byste chtěli studovat výpočetní techniku ​​a vědu, pak je to pro vás stupeň. Bachelor of Science (Computing) rozvíjí své dovednosti a znalosti v několika klíčových ... [+]

Tento program je v současné době opětovně akreditován a je proto pravděpodobné, že podstoupí některé změny.

Dynamické, globální a poptávka

Pokud byste chtěli studovat výpočetní techniku ​​a vědu, pak je to pro vás stupeň. Bachelor of Science (Computing) rozvíjí své dovednosti a znalosti v několika klíčových oblastech výpočetní techniky, včetně vývoje softwaru a počítačových systémů. Můžete kombinovat své výpočetní dovednosti s jinými vědními studiemi. Je to skvělá studijní cesta, pokud se chcete stát učitelem sekundární vědy a výpočetní techniky.

Řešitelé problémů a inovační myslitelé

Počítačové stupně USQ jsou flexibilní a relevantní pro pracovní síly, které prosperují v oblasti vědy a techniky. Jako absolvent se stanete lepším řešitelem problémů a inovativním myslitelem. Budete mít vysoký akademický standard a konkurenční výhodu v kariéře, která je dynamická, globální a poptávka.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Máte sny na pěstování vlastního hroznu nebo výrobu nějakého vína v Burgundsku, řece Margaret nebo žulovém pásu? Chcete být důležitou součástí vzrušujícího a rostoucího pr ... [+]

Víření, čichání, popíjení, plivání a studium

Máte sny na pěstování vlastního hroznu nebo výrobu nějakého vína v Burgundsku, řece Margaret nebo žulovém pásu? Chcete být důležitou součástí vzrušujícího a rostoucího průmyslu? Už víc. USQ je Bachelor of Science (Wine Science) je jediný stupeň svého druhu v severní Austrálii a nezklame.

S využitím účelového vzdělávacího a výcvikového zařízení ve výši 8,5 milionů dolarů, Queensland College of Wine Tourism, nabízí tento stupeň školení na místě v komerčních vinohradech, vinařství, vinařských laboratořích a senzorické analýze ve spolupráci s regionálními vinařskými výstavami. Kdo by mohl vzdorovat rezidenční škole v srdci jednoho z vídeňských rozvíjejících se okresů? Vysoce aplikované a analytické, kurz je vhodný pro absolventy škol, zahraniční studenty, producenty a ty, kteří hledají změnu kariéry.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

S biologickým vedoucím v bakalářském oboru získáte rozsáhlé znalosti v biologii, chemii a komunikaci, jakož i možnost detailnějších znalostí v oborech jako je biochemie, ... [+]

Získejte široké pochopení vědy

S biologickým vedoucím v bakalářském oboru získáte rozsáhlé znalosti v biologii, chemii a komunikaci, jakož i možnost detailnějších znalostí v oborech jako je biochemie, genetika, mikrobiologie a fyziologie. Tento stupeň vám poskytne silné základy pro celou řadu vědeckých kariér nebo pro specializované postgraduální studium.

Kariérní výsledky

Jako absolvent vašeho povolání patří; (univerzity, obrana, CSIRO, DPI, průmysl, vláda a zdraví), technický pracovník (laboratoře), zemědělský vědec, technický / obchodní zástupce ve farmaceutickém, lékařském a biotechnologickém průmyslu, molekulární biologové a mikrobiologové. Po dalším studiu byste se mohl stát biotechnologem, dietetikem, výzkumným vědcem, sekundárním učitelem nebo lékařským specialistou. Možnosti zaměstnání existují také v laboratorní práci v oblasti zemědělství, potravinářství, zdravotnictví, lékařství, veterinárních, vzdělávacích a průmyslových zařízení, šlechtění rostlin, vědecká žurnalistika.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Chcete hrát vedoucí úlohu ve vědě, vzdělávání, průmyslu a společnosti? Kombinace přísnosti a logiky vědeckého přístupu se specifiky profesionální oblasti, Bakalář vědy (m ... [+]

Kombinujte přísnost a logiku

Chcete hrát vedoucí úlohu ve vědě, vzdělávání, průmyslu a společnosti? Kombinace přísnosti a logiky vědeckého přístupu se specifiky profesionální oblasti, Bakalář vědy (matematika) je určen pro ty z vás zajímá hledání vzorů v číslech, prostoru a abstrakce. Nabízí kurzy v algebře a kalkulu, vysoce výkonné numerické výpočty a základy matematiky, inovační stupeň využívá on-line technologie ke zlepšení učení zkušenosti.

Kariérní výsledky

Chtěli byste pracovat pro australský statistický úřad, jednu z "velkých čtyř" bank, pojišťovnu, v oblasti výpočetní techniky, logistiky, inženýrství nebo financí? Dobře absolventi tohoto stupně jsou ve vysoké poptávce v různých odvětvích. Mezi konkrétní pracovní pozice patří práce jako matematik, manažer operací, finanční analytik, systémový analytik, analytik dodavatelského řetězce, analytik obchodních systémů, výzkumník pro výzkum dolování dat, řešitel výzkumu řeči a tržní vědec. Mnozí naši studenti také hledají práci jako sekundární nebo terciární učitelé matematiky po dalším studiu.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Dozvíte se o chemii a analýze potravin, zpracování potravin a vývoji produktů, stejně jako o bezpečnosti potravin. Dozvíte se také o účincích potravinových složek na lids ... [+]

Dopřejte vaši vášeň pro potraviny a vědu

Potravinářský průmysl přidává hodnotu velkému objemu země v zemědělství a čím dál více dodává vývoz na světové trhy. Můžete být součástí největšího zpracovatelského průmyslu v Austrálii tím, že studujete bakalářské studium USQ (Food Science) a objevíte vědu, která stojí za vývojem nových potravinářských produktů.

Dozvíte se o chemii a analýze potravin, zpracování potravin a vývoji produktů, stejně jako o bezpečnosti potravin. Dozvíte se také o účincích potravinových složek na lidskou výživu a zdraví.

USQ stojí na čele rozvíjejícího se trhu pro "funkční potraviny", jako jsou fialová mrkev a švestky královny Garnet. Univerzita je světovým lídrem ve výzkumu funkčních potravin (ERA National Report, 2015).... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Chcete studovat vědecký titul na dálku nebo na univerzitě, abyste se postavili na vzrušující kariéru v rozvíjejících se "zelených" profesích? Se zaměřením na klimatologii ... [+]

Uzemněný flexibilní "zelený" stupeň

Chcete studovat vědecký titul na dálku nebo na univerzitě, abyste se postavili na vzrušující kariéru v rozvíjejících se "zelených" profesích? Se zaměřením na klimatologii, ekologii a ochranu je bakalář vědy (Životní prostředí a udržitelnost) určen pro ty, kteří chtějí prozkoumat environmentální vědu, zachování biologické rozmanitosti a praktické aspekty zmírňování změny klimatu a přizpůsobení a řízení přírodních zdrojů pro více udržitelné budoucnosti. Chcete se dozvědět více o hlavních environmentálních otázkách a sociálních, politických a environmentálních důsledcích lidských dopadů na svět? Těšíme se na sdílení našich znalostí a zkušeností s vámi.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of Southern Queensland (USQ)

Jste kreativní, self-motivovaní, chcete pracovat v týmu, organizovaní, ale flexibilní a především se zajímají o to, jak lidé myslí a jedná? Pak USQ je bakalář obchodního ... [+]

Přinášejte hodnotu zákazníkům a organizacím

Jste kreativní, self-motivovaní, chcete pracovat v týmu, organizovaní, ale flexibilní a především se zajímají o to, jak lidé myslí a jedná? Pak USQ je bakalář obchodního a obchodního (marketing) může být míra pro vás. Marketing zahrnuje kroky podniknuté k tomu, abyste svůj produkt nebo služby postavili do rukou potenciálních zákazníků. Jako takový může zaměřit energii a zdroje organizace na svůj nejlepší potenciál maximálního zisku na trhu.

Marketingový marketing vám nabízí možnost seznámit se s relevantními marketingovými teoriemi a principy v reálném kontextu prostřednictvím využití případových studií a aplikovaných aktivit. V posledním roce budete mít příležitost dokončit kurz odborné praxe, kde budete pracovat s organizací k dokončení projektu.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

Flexibilní možnosti studia, které vám umožní vybrat si, jak a kdy budete studovat

Majors

[-]
Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

Majors

zemědělská technika Inženýrské stavitelství počítačové systémy inženýrství Elektrické a elektronické inženýrství Inženýrství přírodního prostředí Řízení infrastruktury strojírenství

Profesionální Akreditace

Další studium

[-]
Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
July 2019
Denní studium
Kombinované
3 - 6 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

S USQ je bakalář obchodního a obchodu specializace v oblasti financí se dozvíte o finanční stránce provozování podniku, jmenovitě řízení peněz a investic. Budete se věnov ... [+]

Převezměte kontrolu nad finančními financemi

S USQ je bakalář obchodního a obchodu specializace v oblasti financí se dozvíte o finanční stránce provozování podniku, jmenovitě řízení peněz a investic. Budete se věnovat základům finančního prostředí a moderních analytických technik a aplikovat svou studii na různé oblasti finančního spektra, učíte se příklady financování podnikání, obchodování s cennými papíry, řízení investic, mezinárodní finanční řízení a finanční ekonomika.

Máte také možnost zvolit druhou hlavní z řady obchodních a obchodních oborů, abyste si vytvořili požadovanou kariéru a posílili svou pozici. Například dvojí hlavní v oblasti účetnictví a financí je jednou z našich nejoblíbenějších kombinací.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

USQ je bakalář obchodního a obchodního specializace v účetnictví je kariéra-orientovaný stupeň navržený tak, aby vás vybavit dovedností a znalostí pro kariéru jako účetní ... [+]

Připravte se na profesionální kariéru

USQ je bakalář obchodního a obchodního specializace v účetnictví je kariéra-orientovaný stupeň navržený tak, aby vás vybavit dovedností a znalostí pro kariéru jako účetní.

Účtování je kritickou součástí každé společnosti nebo organizace. Účetnictví jako profese zaznamenalo v posledních desetiletích významný posun, od přísně finančního zaměření ekonomické odpovědnosti až po komplexnější úlohu v rámci organizací a řízení podniků. Účetní povolání se rozšířilo také do oblastí, jako jsou informační systémy, insolvence a forenzní vyšetřování.

Máte také možnost zvolit druhou hlavní z celé řady obchodních a obchodních polí, abyste si vytvořili požadovanou kariéru. Dvojnásobný majster účetnictví a financí je jednou z našich nejoblíbenějších kombinací.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Naše Aplikovaná informatika je důležitá v tom, že vám dává schopnosti řešit problémy související s počítačem. S rychlým pokrokem v technologiích a nových aplikacích, kter ... [+]

Zapojte se do vzrušujícího a dynamického sektoru

Žijeme ve stále více propojeném světě, kde se každodenně představují nové výzvy. Náš svět potřebuje lidi s dovednostmi, aby využili potenciál stávajících technologií, využili možnosti nových technologií a pomohli podnikům a organizacím procházet tímto bludištěm.

Informační a komunikační sektor byl označen jako významný nedostatek kvalifikovaných odborníků s očekáváním, že tento nedostatek bude pokračovat do budoucnosti. Nyní je čas učinit tento první krok v kariéře, která bude dynamická, globální a poptávka.

Proč aplikovaná informatika?

Naše Aplikovaná informatika je důležitá v tom, že vám dává schopnosti řešit problémy související s počítačem. S rychlým pokrokem v technologiích a nových aplikacích, které se neustále rozvíjejí, je těžké říci, jaké budou tyto problémy. Jedna věc je jistá, ale bude to vzrušující zjištění.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

S neustálým pokrokem v oblasti technologií, rychlosti internetu a sociálních médií se odborníci potýkají s výzvou zachytit, ukládat, přenášet a organizovat velké množství ... [+]

Naučte se zachytit a přeměnit velké údaje

S neustálým pokrokem v oblasti technologií, rychlosti internetu a sociálních médií se odborníci potýkají s výzvou zachytit, ukládat, přenášet a organizovat velké množství dat. USQ Bakalář informačních technologií (Data Analytics) vám vybaví interdisciplinární dovednosti zachytit, zpracovat a interpretovat velké množství dat a sdělit cenné informace zamýšlenému publiku.

Budete zkoumat výpočty, statistiky, dolování dat, informační systémy, správu dat, třídění a prezentaci, stejně jako řešení problémů, řízení projektů, týmovou práci, komunikaci a etiku.

Aplikujte své dovednosti v našem vysoce výkonném výpočetním zařízení s špičkovými technologiemi a průmyslovými technologiemi. Nyní je čas učinit tento první krok v kariéře, která bude dynamická, globální a poptávka.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

USQ je bakalář informačních technologií (Management informačních technologií) je kariéra-orientovaný stupeň navržený tak, aby vás vybavit dovednostmi a znalostmi, které b ... [+]

Zapojte se do vzrušujícího a dynamického sektoru

USQ je bakalář informačních technologií (Management informačních technologií) je kariéra-orientovaný stupeň navržený tak, aby vás vybavit dovednostmi a znalostmi, které budete potřebovat k práci v ICT - odvětví v hodnotě 4,6% HDP Austrálie. Začnete svou specializaci ve svém prvním roce a budete mít spoustu příležitostí k tomu, aby se vaše učení uskutečnilo v praxi prostřednictvím učebního zážitku nebo projektu založeného na průmyslu. Máte také možnost zvolit si druhou hlavní z řady obchodních, obchodních a vědeckých kurzů, abyste si vytvořili požadovanou kariéru a posílili svou pozici.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Vedoucí síťových sítí a bezpečnosti vás vybaví nejmodernějšími dovednostmi v oblasti návrhu, řízení, zabezpečení a správy a správy systémů. Budete se seznámit s řešením p ... [+]

Zapojte se do vzrušujícího a dynamického sektoru

Žijeme ve stále více propojeném světě, kde se každodenně představují nové výzvy. Náš svět potřebuje lidi s dovednostmi, aby využili potenciál stávajících technologií, využili možnosti nových technologií a pomohli podnikům a organizacím procházet tímto bludištěm.

Informační a komunikační sektor byl označen jako významný nedostatek kvalifikovaných odborníků s očekáváním, že tento nedostatek bude pokračovat do budoucnosti. Nyní je čas učinit tento první krok v kariéře, která bude dynamická, globální a poptávka.

Proč sítě a zabezpečení?

Vedoucí síťových sítí a bezpečnosti vás vybaví nejmodernějšími dovednostmi v oblasti návrhu, řízení, zabezpečení a správy a správy systémů. Budete se seznámit s řešením problémů v počítačových sítích, VoIP, videokonferencích, správě síťových služeb a získávat profesionální dovednosti pro jejich použití v oblasti komunikace, zdravotnictví, vládních institucí a IT firem. Po absolvování hlavních kurzů získáte znalosti a dovednosti potřebné pro certifikaci oboru Cisco Certified Network Associate (CCNA).... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Pokud víte, že chcete mít kariéru v oblasti IT, ale nechcete, aby se vaše zaměření příliš zrychlilo, je ideální vývoj informačních systémů. Získáte širokou škálu dovednos ... [+]

Zapojte se do vzrušujícího a dynamického sektoru

Žijeme ve stále více propojeném světě, kde se každodenně představují nové výzvy. Náš svět potřebuje lidi s dovednostmi, aby využili potenciál stávajících technologií, využili možnosti nových technologií a pomohli podnikům a organizacím procházet tímto bludištěm.

Informační a komunikační sektor byl označen jako významný nedostatek kvalifikovaných odborníků s očekáváním, že tento nedostatek bude pokračovat do budoucnosti. Nyní je čas učinit tento první krok v kariéře, která bude dynamická, globální a poptávka.

Proč vývoj informačních systémů?

Pokud víte, že chcete mít kariéru v oblasti IT, ale nechcete, aby se vaše zaměření příliš zrychlilo, je ideální vývoj informačních systémů. Získáte širokou škálu dovedností, které vám pomohou stát se všestranným a přizpůsobivým zaměstnancem, který je stejně vhodný při řešení technických i obchodních otázek.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Buďte součástí vznikající generace energetických inženýrů a získáte zkušenosti pro práci v rozsáhlé škále hlavních průmyslových odvětví. Studovat během práce, a to buď pr ... [+]

Pracujte v široké škále průmyslových odvětví

Buďte součástí vznikající generace energetických inženýrů a získáte zkušenosti pro práci v rozsáhlé škále hlavních průmyslových odvětví. Studovat během práce, a to buď prostřednictvím distančního vzdělávání nebo v areálu, což vám umožňuje flexibilně přizpůsobit studium vašemu životu.

Proč moc?

Buďte v čele udržitelné výroby, přenosu a využití elektrické energie a připravte se na budoucnost moci v Austrálii. S aktuálním obsahem kurzu budete připraveni čelit výzvám moderní energetiky. Váš studijní program vám umožní pracovat v elektrárnách a analyzovat využití odborného vybavení, abyste mohli uplatnit své praktické znalosti v oboru.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Vytvořte další krok k vaší budoucnosti s USQ je bakalář inženýrství (civilní). S možností studia externě nebo na akademické půdě vám bakalářský inženýrství poskytuje flex ... [+]

Vybudujte svou budoucnost

Vytvořte další krok k vaší budoucnosti s USQ je bakalář inženýrství (civilní). S možností studia externě nebo na akademické půdě vám bakalářský inženýrství poskytuje flexibilitu přizpůsobit studium vašemu životu. Získejte praktické kurzy, pracujte s profesionálními zařízeními a seznamte se s velmi vyhledávanými dovednostmi, které budete potřebovat pro pracovníky.

Se všemi formami inženýrské infrastruktury, které nás obklopují přes naše silnice, budovy, mosty, přehrady a potrubí; je zřejmé, že civilní inženýři hrají hlavní roli ve společnosti. Zjistěte základy návrhu, plánování a výstavby hlavních projektů v oblasti infrastruktury a rozvíjejte znalosti a dovednosti, které vám umožní dosáhnout úspěchu.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Chcete vytvářet televizní / rozhlasové programy, vytvářet animace, vyvíjet dokumentární film nebo rozumět vstupům a výstupům z výroby videa a zvuku? USQ Bakalář komunikac ... [+]

Vytvářejte nepřekonatelná média

Chcete vytvářet televizní / rozhlasové programy, vytvářet animace, vyvíjet dokumentární film nebo rozumět vstupům a výstupům z výroby videa a zvuku? USQ Bakalář komunikace a médií (televize a rozhlas) poskytuje praktické prostředí pro studenty, kteří se zajímají o profesionální využití technologií mediálního vysílání.

Budete mít přístup k rozhlasovým a televizním studiím USQ na dálkové ovládání. Také získáte cenné praktické zkušenosti prostřednictvím silných průmyslových odkazů společnosti USQ k některým z nejznámějších mediálních organizací v Queenslandu.

Kariérní výsledky

Můžete absolvovat kariéru jako výrobní technik, provozovatel studio, animátor, provozovatel kamery, koordinátor výroby, operátor digitální desky, audiovizuální producent nebo postprodukční supervizor.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Rozšiřte svou vášeň o divadlo s naším bakalářem výtvarných umění (Vyznamenání) (Divadlo). Po celou dobu studia získáte nejlepší divadelní představení, teorii nebo divadel ... [+]

Zvládněte svůj výběr stylů výkonu

Rozšiřte svou vášeň o divadlo s naším bakalářem výtvarných umění (Vyznamenání) (Divadlo). Po celou dobu studia získáte nejlepší divadelní představení, teorii nebo divadelní management v druhé nejstarší australské instituci pro výcvik herců, zatímco jsou podporovány našimi odbornými pracovníky.

Tento stupeň vám nabízí příležitost zažít rovnoměrný mix studijní praxe a teorie vedoucích učení, což vám umožní vytvořit si vlastní výkonný materiál a získat dovednosti nezbytné k udržení kariéry v divadle. Vypracujete také pokročilé poznání povahy a dopadu divadla a divadla v lidské společnosti.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Rozšiřte vaši vášeň o kreativní umění a zdokonalte své hudební schopnosti prostřednictvím našeho bakaláře kreativního umění (Honours) (hudba). Tento stupeň vám pomůže dál ... [+]

Další praktické a teoretické dovednosti

Rozšiřte vaši vášeň o kreativní umění a zdokonalte své hudební schopnosti prostřednictvím našeho bakaláře kreativního umění (Honours) (hudba). Tento stupeň vám pomůže dále rozvíjet své praktické a teoretické dovednosti v oblasti hudby. Během studií získáte nezávislé výzkumné dovednosti, naučíte se aplikovat teorii a rozvíjet akademické znalosti. Tento titul také dává příležitost prokázat své znalosti prostřednictvím disertace, kterou budete psát pod dohledem ve vaší oblasti zájmu.

Kariérní výsledky

Tento stupeň vám poskytne specializované a pokročilé školení v oblasti hudebního výkonu, což vám poskytne hranu, kterou potřebujete k úspěchu v oboru. Budete mít praktické dovednosti a znalosti nutné k tomu, abyste se stali sólistou nebo součástí souboru, jazzový performer, opakovatel, hudební kritik, správce hudby, knihovník, promotér koncertu, korepresor, orchestrální hudebník, učenec, ateliér a učitel střední školy další studie).... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Předběžně si porozumějte teorii a praxi výtvarného umění s naším bakalářem výtvarných umění (Vyznamenání) (vizuální umění). Tento stupeň vám umožní kriticky analyzovat řa ... [+]

Posílejte svou kariéru

Předběžně si porozumějte teorii a praxi výtvarného umění s naším bakalářem výtvarných umění (Vyznamenání) (vizuální umění). Tento stupeň vám umožní kriticky analyzovat řadu historických a současných problémů a prozkoumat jejich dopad na umění a společnost. Budete mít také možnost dokončit disertační práci pod dohledem ve vaší oblasti zájmu.

Kariérní výsledky

Tento stupeň bude dále rozvíjet dovednosti, které vám poskytnou hranice, kterou potřebujete k úspěchu jako praktický umělec, učitel středních škol (s dalšími studiemi), umělecký kritik, knihovník, kurátor nebo v oblasti administrace umění, řízení studia a galerie, komunita umění a umění.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Studium podnikové ekonomie jako vaše hlavní v USQ je bakalář obchodu a obchodu vás dovedou pochopit, jak podniky spravují lidi, kapitál a zdroje, stejně jako se zabývat v ... [+]

Připravte se na profesionální kariéru

Studium podnikové ekonomie jako vaše hlavní v USQ je bakalář obchodu a obchodu vás dovedou pochopit, jak podniky spravují lidi, kapitál a zdroje, stejně jako se zabývat vnějšími silami, jako je hospodářská soutěž a vládní politika, aby bylo dosaženo nejlepších cílů firmy. Podnikoví ekonomové provádějí výzkum, shromažďují a analyzují data, sledují ekonomické trendy, vytvářejí prognózy a mohou hrát vedoucí úlohu při poskytování poradenství vrcholovému vedení o strategických rozhodnutích.

Ekonomika podnikání vám poskytuje schopnost analyzovat a rozumět a sdělovat výsledky stručně. Tento hlavní může být doplněn o druhou hlavní nebo menší v příbuzných oblastech, jako je právo, finance, účetnictví nebo IT.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Firmy podnikající v rostoucím globálním pracovním prostředí potřebují zaměstnance, kteří chápou, jak řešit problémy, kterým čelí. S USQ bakalářem obchodu a obchodu (Inter ... [+]

Připravte se na kariéru v podnikání

Firmy podnikající v rostoucím globálním pracovním prostředí potřebují zaměstnance, kteří chápou, jak řešit problémy, kterým čelí. S USQ bakalářem obchodu a obchodu (International Business) připravuje vás na takovou roli s jedinečnou kombinací obchodních a mezinárodních vztahů kurzy vedle příležitosti učit jazyk (indonéský, mandarínský nebo německý) jako druhý hlavní, nebo si vybrat z širokou škálu oblastí souvisejících s obchodem a obchodem.

Získáte znalosti v oblasti globálního řízení, přenosu znalostí, zahraničních vztahů, mezinárodního řízení lidských zdrojů, změn na globálních trzích a globálních strategií.... [-]

Austrálie Toowoomba Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Trvale udržitelné podnikání je velmi aktuální a přináší obrovské množství politických a společenských zájmů. S USQ je bakalář obchodního a obchodního (Sustainable Busines ... [+]

Zjistěte dovednosti, které pomáhají podnikům v budoucnosti

Trvale udržitelné podnikání je velmi aktuální a přináší obrovské množství politických a společenských zájmů. S USQ je bakalář obchodního a obchodního (Sustainable Business) se zaměříte na obchodní operace, stejně jako pochopit vědu, která je základem pro potřebu udržitelných postupů a znalostí k nalezení efektivních a praktických řešení problémů, které čelí podnikání. Oblasti, které jsou zahrnuty, zahrnují environmentální studie, biologickou rozmanitost, ochranu životního prostředí, udržitelné ekonomiky, udržitelné podnikání a udržitelné účetnictví a finance.

... [-]
Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

S USQ je bakalář podnikání a obchodu se stal předním odborník na pracovišti strategií a postupů pro vedení a partnerství se zaměstnanci tak, aby lidé pracující pro podnik ... [+]

Staňte se předním odborníkem na pracovišti

S USQ je bakalář podnikání a obchodu se stal předním odborník na pracovišti strategií a postupů pro vedení a partnerství se zaměstnanci tak, aby lidé pracující pro podnikání jsou motivovaní poskytnout zdroj konkurenční výhodu pro podnikání.

Stává se to stále náročnější, jelikož pracoviště se rozrůstají a kladou větší důraz na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, aby získali, udrželi a rozvíjeli špičkové talenty. Vaše studium bude zahrnovat kurzy jako organizační chování a management, talent management, návrh pracovních sil, snižování rizik, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, vztahy na pracovišti, zvyšování výkonnosti zaměstnanců, organizační učení, strategické řízení lidských zdrojů, řízení znalostí a vedoucí organizační změny.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Pokud hledáte kariéru v právu, tříletý titul USQ o bakalářském právu vás dostane dříve. Akreditovaný Admissions Board právníků jako akademická kvalifikace pro přijetí jak ... [+]

Začněte svou kariéru v právu dřív

Pokud hledáte kariéru v právu, tříletý titul USQ o bakalářském právu vás dostane dříve. Akreditovaný Admissions Board právníků jako akademická kvalifikace pro přijetí jako právník v Queenslandu, USQ je bakalář práva je jeden z pouhých několika stupňů, které mohou být dokončeny do 3 let.

Vaše studie Vás připraví na praxi advokáta nebo advokáta v Queenslandu nebo advokáta jinde v Austrálii, ale právnický titul vás také připravuje na další kariéru v oblasti obchodu, obchodu a vlády.

Můžete studovat na kampusu buď v Springfieldu nebo v Toowoombě, nebo prostřednictvím distančního vzdělávání a být obklopeni zkušenými a přístupnými lektory a spolužáky, kteří jsou stejně vášniví jako vy.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield Australia Online
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Chcete pracovat jako psycholog? Přišel jste na správném místě. USQ je bakalář psychologie (Honors) je vyvinut speciálně pro ty z vás, kteří se chtějí stát praktikujícími. ... [+]

Vybudujte profesionální portfolio

Chcete pracovat jako psycholog? Přišel jste na správném místě. USQ je bakalář psychologie (Honors) je vyvinut speciálně pro ty z vás, kteří se chtějí stát praktikujícími. Jako takový program kladou velký důraz na rozvoj jak výzkumných, tak odborných dovedností, včetně hlubokého porozumění etickým zásadám, které informují psychologickou praxi. V každém semestru od svého prvního na USQ budete zapojeni do výzkumných projektů a činností, které podporují psychologické profesionální dovednosti.

Po cestě získáte spoustu praktických zkušeností v prostředí, které podporuje. V druhém roce začnete pracovat s umístěním a v třetím roce další hodiny. Současní studenti pracují na místech, jako je Drug Arm, zdravotně postižené služby, Queenslandská policie, místní školy, nevládní organizace a soukromé praktiky. Psychologie může být náročná profese, ale do konce stupně budete mít vystavení léčebným režimům a bude mít zkušenosti s administrativními psychologickými testy.... [-]

Austrálie Springfield
February 2019
Denní studium
Kombinované
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Queensland (USQ)

Máte zájem o kariéru v oblasti vzdělávání v raném dětství? USQ's Bachelor of Early Childhood vám poskytne atributy požadované v oblasti výchovy a péče o děti v raném děts ... [+]

Výuka zaměřená na dítě

Máte zájem o kariéru v oblasti vzdělávání v raném dětství? USQ's Bachelor of Early Childhood vám poskytne atributy požadované v oblasti výchovy a péče o děti v raném dětství. S důrazem na znalosti, dovednosti, praktické dovednosti a hodnoty, které jsou součástí současného chápání osvědčených postupů v oblasti vzdělávání v raném dětství, budete mít dobré postavení k práci s dětmi a rodinami v řadě raných učebních prostředí.

Se společností USQ budete mít příležitost ke studiu vašeho raného dětského vzdělání v on-campusu nebo kombinace obou.

Získejte profesionální zkušenosti

Získáte praktické zkušenosti z kariéry s 80denní cílenou praxí. Pro zahraniční i domácí studenty se doporučuje, aby se v Austrálii uskutečnilo 50% odborného umístění.... [-]

Austrálie Toowoomba Springfield
February 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Austrálie
Website
Telefonní číslo
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Austrálie
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Austrálie
Address
Australia Online, Austrálie
Telefonní číslo
undefined