University of Canberra

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Canberra má řadu stipendií, které jsou k dispozici mezinárodním studentům.

Je to vsechno o tobe

University of Canberra je pulzující vládní univerzita, kde má vaše budoucnost největší význam. Jsme mezinárodně uznávaní, řadíme se mezi 100 nejlepších univerzit na světě a máme velké plány pro vaši budoucnost.

Nesoustředíme se jen na teorii věcí, chceme naučit naše studenty tak, aby pracovali. To je to, čemu říkáme učení integrované v práci, a je to velký důvod, proč jsou naši studenti velmi vyhledávaní a mezi nejvyššími placenými a nejschopnějšími v Austrálii.

Naše kurzy

S více než 300 vysokoškolskými, postgraduálními a výzkumnými tituly, které se rozprostírají přes 28 širokých studijních oborů, je určitě kariérní cesta, která vám vyhovuje v UC.

Naše oblasti studia zahrnují:

 • Účetnictví a řízení
 • Zabudované prostředí a design
 • Komunikace a média
 • Kreativní a kulturní praxe
 • Vzdělání
 • Vláda a politika
 • Zdraví a sport
 • Právo a spravedlnost
 • Inženýrství, IT a data
 • Věda

Trochu o nás

University of Canberra založená jako univerzita v roce 1990, si získala pověst produkce některých nejschopnějších absolventů země. Naši studenti jsou ve vysoké poptávce se zaměstnavateli po celé Austrálii a po celém světě.

Máme různorodé společenství více než 17 500 studentů, 2 500 zaměstnanců a 78 000 absolventů ve více než 105 zemích.

Pouze 10 minut od Canberra CBD a pouhých 5 minut od centra města Belconnen, areál Bruce se nachází na 120 hektarů malebného původního bushlandu.

Náš životní styl školního areálu se točí kolem našich kaváren, restaurací, barů, salonků a trávníků. Existuje řada profesionálních a společenských klubů a společností a sportovních týmů, na kterých se mohou účastnit, a pravidelné společenské akce. Jsme také domovem ACT Brumbies, WNBL Canberra Capitals a řadou profesionálních a elitních sportovců.

Univerzita nedávno uzavřela smlouvy umožňující investice do kampusu v hodnotě přesahující 2 miliardy dolarů, včetně technologického centra a zdravotního střediska s vlastní vlastní veřejnou nemocnicí. Přijeďte a studujte na skutečně inovativní univerzitě, která bude psát vlastní historii.

Nemůžete se dostat do Canberry? Podívejte se na kurzy dostupné od našich partnerů v Melbourne, Sydney a Queensland.

Proč UC?

 1. Univerzita sídlí v Canberra, hlavním městě Austrálie a sídlem federální vlády a parlamentu v Austrálii.
 2. University of Canberra byla jmenována mezi světovými "nejlepšími 100 mladými univerzitami" v prestižním ročníku 2017 Times Higher Education (THE).
 3. University of Canberra je zařazena do prestižních "100 nejlepších univerzit ve věku do 50 let" v hodnocení QS Young University v letech 2016-17.
 4. Naše diplomy se zaměřují na rozvoj dovedností pro reálný svět s důrazem na "učení integrované v práci" v učebních osnovách.
 5. Flexibilní Pathways jsou k dispozici na univerzitě prostřednictvím University of Canberra College.
 6. UC je míra zaměstnanosti absolventů je 90 procent (nad národním univerzitním průměrem 89%).
 7. Počáteční platy absolventů UC ve všech studijních oblastech jsou v průměru 58 000 dolarů ročně (nad celostátním průměrem ve výši 56 000 USD).
 8. UC má vše - školné je mírné, velikosti tříd jsou malé, akademické standardy jsou vysoké a naše tituly jsou respektovány po celém světě.

Místa

Canberra

Adresa, 1. řádek
Locked Bag 1, University of Canberra
2601 Canberra, Australské hlavní území, Austrálie
Telefonní číslo
undefined