University of South Australia

Úvod

Read the Official Description

Zaměřený na život mimo třídu, University of South Australia nabízí stupně informovanosti a praktický přístup k výuce a učení. Její absolventi jsou globálními občany, připraveni vytvářet a reagovat na změny.

Umístěný v Adelaide v jižní Austrálii, univerzita má více než 200 stupňů, aby si vybrala ze čtyř akademických divizí: podnikání; vzdělávání, umění a společenské vědy; zdravotnické vědy; a informační technologie, inženýrství a životní prostředí. Příležitosti k učení se v reálném prostředí tvoří důležitou součást učebních osnov a dávají studentům důvěru a dovednosti, aby mohli absolvovat kariéru.

Univerzita podporuje živé a dobrodružné výzkumné prostředí, kde výzkumníci spolupracují s partnery po celém světě, aby rozlišovali v různých oblastech, jako jsou léčba rakoviny, obnovitelná energie, kybernetická bezpečnost a sociální inovace.

Na University of South Australia se studenti učí od špičkových učitelů v zařízeních světové třídy v jednom z nejživějších měst na světě.

^ Páté nejvíce obyvatelné město v průzkumu Ekonomické zpravodajské jednotky za rok 2017

Číslo poskytovatele CRICOS 00121B

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bachelor of Commerce (Accounting) DBCA

Campus forma Denní studium 3 let January 2019 Austrálie Adelaide

[+]

Využijete naše silné vazby s odbornými organizacemi, což znamená, že vaše dovednosti budou čerstvé, relevantní a respektované.

Cíl

[-]

Bachelor of Information Technology

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 3 let January 2019 Austrálie Adelaide + 2 více

[+]

Divize informační technologie, inženýrství a životní prostředí je světový lídr v oblasti informačních technologií výuky a výzkumu se nachází v Technologickém parku, world-class umístění zasazené mezi 80 společnostmi vytváří ideální prostředí pro spolupráci a inovace.

V roce 2015 bylo 97% výzkumu naší univerzity vyhodnoceno na úrovni světové úrovně nebo vyšší hodnotou v kategorii Excellence ve výzkumu pro Austrálii, která zahrnovala oblasti umělé inteligence a zpracování obrazu, přerušované výpočetní a informační systémy.

Vice-kancléřovo mezinárodní dokonalé stipendium

Mezinárodní studenti mohou mít nárok na 50% snížení studentských příspěvků (školné) až na čtyři roky studia na plný úvazek. Až 20 stipendií je k dispozici v roce 2017 pro studenty, kteří se ucházeli o studium na UniSA bakalářský nebo postgraduální (podle předmětů). ... [-]


Bakalář inženýrství (pocty) (elektrické a mechatronické) lhif

Campus forma Denní studium 4 let January 2019 Austrálie Adelaide

Program Bachelor of Engineering (Elektronické a mechatronické) vede k odměňování kariéry v neustále se rozvíjející a vzrušující disciplíně, která integruje mechanické a elektrotechnické a počítačové vědy. Mechatronika zahrnuje robotiku, řízení obráběcích strojů, automatizované řízené vozy, lékařskou diagnostiku a protetiku a její aplikace jsou omezeny pouze lidskou představivostí a vynalézavostí. [+]

Program Bachelor of Engineering (Elektronické a mechatronické) vede k odměňování kariéry v neustále se rozvíjející a vzrušující disciplíně, která integruje mechanické a elektrotechnické a počítačové vědy. Mechatronika zahrnuje robotiku, řízení obráběcích strojů, automatizované řízené vozy, lékařskou diagnostiku a protetiku a její aplikace jsou omezeny pouze lidskou představivostí a vynalézavostí.

Se silným důrazem na praktické učení, které zahrnuje náročnou a kreativní práci na projektech, získáte dovednosti a znalosti potřebné k výkonu kariéry mechatroniky.

Na univerzitě v jižní Austrálii byly ve studentských a výzkumných zařízeních vynaloženy významné investice ve snaze vytvořit pro naše studenty vynikající vzdělávací prostředí. Jako inženýrský student budete mít přístup k Studiu Experience1 a Inženýrské mechatronické laboratoři, která vám pomůže získat cennou inženýrskou praxi po celou dobu studia. Oddělení informačních technologií, inženýrství a životního prostředí je světovým lídrem v oblasti inženýrské výuky a výzkumu, který se nachází v technologickém parku, který je umístěn na světové úrovni mezi 80 podniky a vytváří tak ideální prostředí pro spolupráci a inovace.... [-]


Bakalář podnikání dbbn

Campus forma Denní studium 3 let January 2019 Austrálie Adelaide

Tento program je navržen tak, aby vám poskytoval nejširší škálu obchodních dovedností a možnost diversifikovat nebo zaměřit vaše možnosti kariéry. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám poskytoval nejširší škálu obchodních dovedností a možnost diversifikovat nebo zaměřit vaše možnosti kariéry.

Naše bakalářské práce je integrovaný titul, který vám poskytuje základ v klíčových obchodních disciplínách s našimi hlavními kurzy. V kombinaci s výběrem velkých a nezletilých (např. Marketing, řízení lidských zdrojů nebo účetnictví) nebo z jiné oblasti oboru (jako jsou komunikace, mezinárodní vztahy nebo jazyky) a možnost zakládat stáž, absolvujete znalosti a Důvěra v úspěch v široké škále obchodních funkcí a odvětví.

Univerzita jižní Austrálie je jednou z předních obchodních škol v celosvětovém měřítku.... [-]


Videos

Join a five star Australian university - University of South Australia

Get ready to start the journey towards your own graduation day

University of South Australia - The Enterprise University

Experience Adelaide - University of South Australia

Jeffrey Smart Building Tour - University of South Australia

Hear from our students: Life in Adelaide

Hear from our students: Accomodation

Hear from our students: Study Life

Hear from our students: Student Support Services

Hear from our students: Teaching Staff

This could be you - University of South Australia

UniSA Campus Life

Contact

University of South Australia, City West Campus

Adresa, 1. řádek University of South Australia (UniSA) City West Campus 217-243 Hindley Street
SA 5000 Adelaide, South Australia, Austrálie
Website http://www.unisa.edu.au/international
Telefonní číslo +61 8 8302 0114

University of South Australia, Magill Campus

Adresa, 1. řádek Magill Campus Lorne Avenue
5072 Adelaide, South Australia, Austrálie
Website http://www.unisa.edu.au/international
Telefonní číslo +61 8 8302 0114

University of South Australia, Mawson Lakes Campus

Adresa, 1. řádek Mawson Lakes Campus Mawson Lakes Boulevard
5095 Adelaide, South Australia, Austrálie
Website http://www.unisa.edu.au/international
Telefonní číslo +61 8 8302 0114