Melbourne Polytechnic

Úvod

Read the Official Description

Melbourne Polytechnic poskytuje odborný výcvik od roku 1912 a dnes nabízí řadu inovativních, praktických programů TAFE (VET) a vysokoškolského studia (Degree), které vám vybaví znalosti a dovednosti, které dokáže vyniknout na rozvíjejícím se a náročném trhu.

Melbourne Polytechnic kurzy jsou navrženy a rozvíjeny s účastí průmyslu, aby studenti získali nejlepší výsledky v oblasti zaměstnanosti.

Melbourne Polytechnic má pět metropolitních areálů , Preston, Collingwood, Epping, Fairfield a Heidelberg. Každý školní areál poskytuje jedinečnou, jedinečnou a obohacující zkušenost studentů.

K dispozici je také šest vzdělávacích středisek , Northern Lodge - Eden Park, Severní Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Racing Center, Northern AMEP (Program pro dospělé migrující anglicky) v Broadmeadows, Growling Frog Vineyard a Melbourne Polytechnic Kyneton Park.

S více než 60 000 zápisy ročně je Melbourne Polytechnic akreditována, aby poskytla přibližně 550 akreditovaných kurzů , z nichž mnohé jsou k dispozici buď na plný nebo částečný úvazek. Poskytuje také více než 400 akreditovaných kurzů.

Melbourne Polytechnic současné době nabízí tříleté (a čtyři roky) odborné bakalářské a magisterské tituly v rámci našeho jedinečného praktického učebního prostředí a optimální expozici v průmyslu:

 • Účetnictví
 • Zemědělství
 • Obchod
 • Vzdělání (počáteční roky)
 • Počáteční studie
 • Studie koňovitých
 • Řízení pohostinství
 • Ilustrace
 • Informační technologie
 • Hudba
 • Hudební průmysl
 • Vinařství
 • Psaní

Neustále vyvíjíme nové klouzavé Pathways a stupně, které nám umožňují růst příležitostí pro naše studenty. V roce 2016 jsme představili Masters of Professional and Practicing Accounting s akreditací CPA, která se ukázala jako velmi populární již jako náš první postgraduální kurz. Budeme zveřejňovat podrobnosti o všech nových kurzech na našich webových stránkách, jakmile budou dokončeny.

Melbourne Polytechnic degree courses nabízejí převod a uznání předchozího studia studentům, kteří již absolvovali národní diplom, pokročilý diplom nebo jiné kvalifikace.

Přímý vstup Associate stupně (2 roky), vložené do všech Melbourne Polytechnic studijních programů nabízejí velkou Pathway (úhrady a uznávání předchozího vzdělávání) příležitosti k dalšímu vzdělávání.

Melbourne Polytechnic dosáhla mezinárodního uznání více než 10 000 přihlášených offshore ročně a 24 vzdělávacích partnerství v Asii a je uznávána viktoriánskou vládou za špičku v oblasti mezinárodního vzdělávání, vyhrál nejlepšího poskytovatele v této kategorii v roce 2014 a nastupuje v roce 2015.

Melbourne Polytechnic úzké vazby s průmyslem zajišťují studentům možnost získat studijní granty darované průmyslovými sponzory a také rozšiřovat své vlastní sítě pro budoucí úspěch.

Stejně jako při výběru kurzu, situace každého studenta se liší, když přijde čas na školné a my vás můžeme vést strukturou poplatků. Na každé stránce kurzu se nastíní konkrétní poplatky nebo na stránce Mezinárodních studentských poplatků získáte další informace.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Bakalář » Vidět Advanced Diplomas » Vidět Certifikáty » Vidět Diplomy » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bachelor of Music

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Austrálie Melbourne

Jako hudebník musíte být schopni přizpůsobit se současným trendům a můžete se naučit, jak to udělat, v bakalářské hudbě v Melbourne Polytechnic . Rozvíjte své dovednosti a povědomí o globálním spektru hudby. [+]

Jako hudebník musíte být schopni přizpůsobit se současným trendům a můžete se naučit, jak to udělat, v bakalářské hudbě v Melbourne Polytechnic . Rozvíjte své dovednosti a povědomí o globálním spektru hudby.

Spojte se se světem hudby

Při zapsání a zahájení kurzu se seznámíte s moderním hudebním programem, který zahrnuje malé a velké soubory v takových žánrech, jako jsou:

Oz RockSoul R'n'B a Gospel ChoirSoučasný a časný jazzJazz VocalHip HopOriginální popJohn ZornStevie WonderMahavishnu OrchestraImprovizaceBeatles

Budete se těšit na interkulturní hudební program, který zahrnuje malé a velké soubory v takových žánrech, jako jsou:... [-]


Bakalář informačních technologií

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Austrálie Melbourne

Melbourne Polytechnic je bakalář informačních technologií je nově akreditovaný titul navržený splnit rostoucí poptávku po odborných pracovnících kvalifikovaných v oblasti bezpečnosti sítí, podnikových informačních systémů a vývoj softwaru. [+]

Melbourne Polytechnic je bakalář informačních technologií je nově akreditovaný titul navržený splnit rostoucí poptávku po odborných pracovnících kvalifikovaných v oblasti bezpečnosti sítí, podnikových informačních systémů a vývoj softwaru.

Kurz s výraznou obchodní chutí

Kariéra v oblasti informačních technologií zaměřených na podnikání nabízí potenciál pro velkou finanční odměnu a růst, přesto však vyžaduje i širokou škálu specializovaných dovedností a znalostí. Tento program byl navržen tak, aby poskytoval teoretické znalosti a vysokoškolské odborné dovednosti v oblasti informačních technologií s obchodním zaměřením, uspokojující potřeby místních a nadnárodních organizací i širší podnikatelské sféry.... [-]


Bakalář inženýrské technologie (občanská)

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Austrálie Melbourne

Bakalář inženýrské technologie (Civilní) byl vyvinut po důkladné konzultace s průmyslovými zúčastněnými stranami, porovnáním porovnávacích kurzů v rámci Austrálie. Program nabízí výstupní bod po prvních dvou letech na úrovni Associated Degree. [+]

Bakalář inženýrské technologie (Civilní) byl vyvinut po důkladné konzultace s průmyslovými zúčastněnými stranami, porovnáním porovnávacích kurzů v rámci Austrálie. Program nabízí výstupní bod po prvních dvou letech na úrovni Associated Degree.

Vybudujte svou budoucnost s Melbourne Polytechnic

Ve třetím a čtvrtém roce nabízí program specializaci v jednom z hlavních proudů:

konstrukční inženýrstvíkomunální inženýrství / dopravavedení stavbyStrukturální inženýrství

V tomto proudu se specializujete na konstrukci betonových, ocelových a dřevěných konstrukcí. Absolventi tohoto proudu budou mít příležitost doplnit práci architektů při navrhování velkých budov a mrakodrapů.... [-]


Bakalář Management Hospitality

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Austrálie Melbourne

Austrálie nabízí školení na světové úrovni v oblasti řízení pohostinství a Melbourne Polytechnic 's Bachelor of Hospitality Management nastavuje standard. Rozvíjejte své schopnosti v oblasti vedení a získáte praktické dovednosti a znalosti v oboru, které potřebujete k tomu, abyste mohli s tímto diplomem řídit podniky a zařízení po celém světě. [+]

Nastavit na globální kariéru? Austrálie nabízí špičkové tréninkové příležitosti v řízení pohostinství a Melbourne Polytechnic 's Bachelor of Hospitality Management nastavuje standard. Rozvíjejte své schopnosti v oblasti vedení a získáte praktické dovednosti a znalosti v oboru, které potřebujete k tomu, abyste mohli s tímto diplomem řídit podniky a zařízení po celém světě.

Zjistěte si s kombinovanou dovedností v oblasti řízení a pohostinnosti

Celosvětový pohostinský průmysl potřebuje manažery se silnými praktickými dovednostmi, praktickými zkušenostmi a vynikajícími schopnostmi vedení. Melbourne Polytechnic 's Bachelor of Hospitality Management integruje řízení pohostinství a řízení podniku, abyste zajistili, že se rychle stanete v pohostinském managementu firemního světa.... [-]


Bakalář zemědělství a technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Melbourne + 1 více

Kombinujte svůj zájem o zemědělství a technologii a buďte v popředí průmyslu s bakalářským studiem Melbourne Polytechnic zemědělství a technologie nabízeného ve spolupráci s univerzitou La Trobe. [+]

Kombinujte svůj zájem o zemědělství a technologii a buďte v popředí průmyslu s bakalářským studiem Melbourne Polytechnic zemědělství a technologie nabízeného ve spolupráci s univerzitou La Trobe.

Bakalář zemědělství a technologie je jedinečný tříletý titul s rozsáhlými studiemi v oblasti:

AgropodnikáníAgronomieAkvakulturaVinohradnictví a vinohradnictví

Poznámka: Místní studenti

Místní nebo domácí studenti by měli vzít na vědomí, že tento titul je nabízen prostřednictvím Melbourne Polytechnic v partnerství s univerzitou La Trobe. Absolventi budou mít udělené tituly univerzitou La Trobe a tituly budou mít tuleň a logo La Trobe.... [-]


Bakalář zkonstruovaného prostředí

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Austrálie Melbourne

Melbourne Polytechnic je bakalář vybušeného prostředí byl vyvinut po důkladné konzultaci se zúčastněnými stranami v průmyslu a benchmarking s komparativními kurzy v Austrálii, aby zajistily, že studenti mají základní dovednosti, jak požadují architekti na vysokoškolské úrovni. Vybudujte svou budoucnost s Melbourne Polytechnic . [+]

Melbourne Polytechnic je bakalář vybušeného prostředí byl vyvinut po důkladné konzultaci se zúčastněnými stranami v průmyslu a benchmarking s komparativními kurzy v Austrálii, aby zajistily, že studenti mají základní dovednosti, jak požadují architekti na vysokoškolské úrovni. Vybudujte svou budoucnost s Melbourne Polytechnic .

Popis předmětu

Bakalář stálého prostředí byl akreditován na konci roku 2013 s Agenturou pro standardy kvality terciárního vzdělávání (TEQSA).

Návrh kurzu zahrnuje příspěvky od řady zúčastněných stran, včetně architektonických a stavebních firem, které zajišťují teoretické a praktické pokrytí.

... [-]

Bakalář účetnictví

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Austrálie Melbourne

Tento kurz byl vyvinut tak, aby uspokojil rostoucí poptávku po odborných pracovnících s kvalifikací v oblasti účetnictví a udržitelného podnikání. Je ideální pro ty, kteří chtějí spojit běžné účetní kurzy se zaměřením na udržitelnost a environmentální management. [+]

Tento kurz byl vyvinut tak, aby uspokojil rostoucí poptávku po odborných pracovnících s kvalifikací v oblasti účetnictví a udržitelného podnikání. Je ideální pro ty, kteří chtějí spojit běžné účetní kurzy se zaměřením na udržitelnost a environmentální management.

Zájemci o udržitelnost a ekologické postupy a také chtějí účetní kariéru?

Bakalář účetnictví společnosti Melbourne Polytechnic byl vyvinut ve spolupráci s průmyslem, vládou, účetními odbornými institucemi a univerzitami, aby uspokojil rostoucí poptávku po odborných pracovnících v oblasti účetnictví a udržitelného podnikání.

Kurz zahrnuje základní účetní předměty zahrnující obecné účetnictví, firemní účetnictví, manažerské účetnictví, audit a zdanění a finanční řízení a zároveň soustředit se na udržitelnost životního prostředí prostřednictvím předmětů jako je Úvod do studií o udržitelnosti , environmentální právo a environmentální ekonomika a politika .... [-]


Bakalář školství (počáteční roky)

Campus forma Denní studium 4 let February 2019 Austrálie Melbourne

Vidíte, jak pracujete s malými dětmi? Pokud chcete pracovat jako učitel v předškolním nebo primárním prostředí, bakalářské vzdělání Melbourne Polytechnic v raných letech se může pochlubit 100% úspěšností v zaměstnání. Vynikající kariérová výuka příští generace. Pokud usilujete o práci s malými dětmi, nabízíme moderní a dynamický přístup k odborné přípravě v sektoru raných let, který má velký důraz na rovnost, sociální spravedlnost a kritickou praxi. [+]

Vidíte, jak pracujete s malými dětmi? Pokud chcete pracovat jako učitel v předškolním nebo primárním prostředí, bakalářské vzdělání Melbourne Polytechnic v raných letech se může pochlubit 100% úspěšností v zaměstnání. Vynikající kariérová výuka příští generace. Pokud usilujete o práci s malými dětmi, nabízíme moderní a dynamický přístup k odborné přípravě v sektoru raných let, který má velký důraz na rovnost, sociální spravedlnost a kritickou praxi.

Sdílejte svět znalostí s malými dětmi

Naučte se získat dovednosti a získání kvalifikací v oboru pro zaměstnání jako učitel v rozmezí prvních let narození do 12 let. Můžete se rozhodnout dokončit celý kurz a stát se kvalifikovanou mateřskou školou a primárním učitelem, nebo ukončit po dvou letech s přidruženým stupněm prvních ročníků studia.... [-]


Videos

Melbourne Polytechnic - Discover Different - Summer 17/18

Contact

Melbourne Polytechnic

Adresa, 1. řádek Melbourne, Victoria, Austrálie
Website http://www.melbournepolytechnic.edu.au/
Telefonní číslo +61 3 9269 1200