Canadian University of Bangladesh

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Canadian University of Bangladéše (CUB) je nová univerzita. Ano, to je nově zřízena (leden 2016), ale je to také zcela nové plemeno univerzity, taky. Co dělá kanadská univerzita jedinečný? Je založen aplikace. To znamená, že "učíme tím, že demonstruje; se učíme tím, že dělá ". Náš přístup ke vzdělání, v tomto ohledu velmi následuje severoamerickým modelem.

To zajišťuje dodávku vysokoškolským vzděláním na nejvyšších kanadských standardů ... aniž by ve skutečnosti tam děje. To znamená, že kanadské University of Bangladéši je schopen poskytovat prvotřídní vzdělání, aplikační bázi za přijatelnou cenu.

Vzhledem k Bangladéši stoupající ekonomiku a stabilní vlivem jeho vedení; země, dnes je ostrov ekonomické prosperity a politickou stabilitu v moři globální nejistotě. Je to vysoké úrovně růstu a udržitelného rozvoje je příkladem pro svět. The Canadian University of Bangladéše je pevně odhodlána plnit svou odpovědnost k výrobě světové třídy a kvalifikovaných odborníků potřebných k zajištění úspěchu a prosperity národa.

Místa

Dhaka

Canadian University Of Bangladesh

Adresa, 1. řádek
Plot: 99 Block: C Road:11, Banani
Dhaka-1213

Dhaka, Divize Dhaka, Bangladéš
Telefonní číslo
+880 1707-070280