Artevelde University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

110624_foto1.jpg

Senujete o mezinárodní kariéře v podnikání? Jste dychtivý k rozšíření obzoru a vystupování mimo zónu pohodlí? Proč nezačnete svou kariéru v Gentu, srdci Evropy ? Svět je vaše hřiště se zaměřením na anglické bakalářské programy z Artevelde University of Applied Sciences . Nabízíme dvě bakaláře v oboru: Mezinárodní řízení úřadu nebo Mezinárodní řízení podniku.

Artevelde University of Applied Sciences , člen Univerzity Ghent University (AU GENT), je jednou z největších univerzitních univerzit ve Flandrech (13 000 studentů.) Gent se nachází ve Flandrech a je vzdálen pouhých 30 minut od Bruselu, Antverp, Bruggy, Francie a Holandsko se svými 70 000 studenty je Ghent největším studentským městem v Belgii, univerzity a vysoké školy jsou rozmístěny po celém městě , což oživuje atmosféru. Nabízí širokou škálu možností studia . Ghent má všechno: bydlení, noční život, prvotřídní vzdělání a mnoho aktivit pro volný čas.110622_foto2.jpg

Artevelde University of Applied Sciences stimuluje odchozí pracovníky a mobilitu studentů a srdečně vítá mezinárodní studenty a zaměstnance . Kromě pravidelných studijních programů nabízí Artevelde University of Applied Sciences dva mezinárodní bakalářské programy v angličtině s jasným důrazem na interdisciplinaritu. Nabízíme také možnost absolvovat holandské jazykové kurzy, abychom zajistili úspěšnou integraci zahraničního studenta.

Univerzitní vysoká škola vzdělává profesionály, jejichž kreativita, inovativní způsob myšlení a smysl pro podnikání překračují hranice. Studium na Artevelde University of Applied Sciences , známé svými vynikajícími studentskými službami, vzděláním a poradenstvím, zcela jistě splní vaše očekávání, stejně jako atraktivní společenské, kulturní a turistické aktivity, které město Gent nabízí.110628_foto3.jpg

5 důvodů pro studium podnikání v Gentu v Belgii!

  1. Když studujete podnikání v Belgii, zahajujete svou kariéru v srdci Evropy . Mnoho globálních organizací má své sídlo v Belgii, zde se nachází i EU a NATO.
  2. Budete nejen poznávat Belgii během svého mezinárodního pobytu: velké evropské města jako Paříž, Londýn, Berlín, Amsterdam jsou jen pár hodin daleko.
  3. Gent je jedním z největších studentských měst v Belgii. Univerzitní a univerzitní vysoké školy jsou rozmístěny v historickém městě.
  4. Gent je jedinečné kulturní a historické město . Kombinuje středověkou velkolepost s kulturní přitažlivostí, s významnými hudebními a filmovými festivaly, stejně jako různorodou divadelní a výkonovou scénu.
  5. Jazyk mluvený v Gentu je holandský, ale Belgičané jsou velmi mnohojazyční. S třemi oficiálními jazyky v Belgii najdete pro vás snadné konverzovat v angličtině, francouzštině a holandštině !

Místa

Gent

Adresa, 1. řádek
Voetweg 66
9000 Ghent

9000 Gent, Flandry, Belgie
Telefonní číslo
+32 9 234 70 00

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium