Howest College - University College West

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zaměřte se na kybernetickou bezpečnost při Howest

Kickstart svou kariéru v Cyber Security. Naše programy na Applied Computer Science - Cyber Security na Howest University, Bruggy, Belgie vám nabízejí ideální vzdělání.

Howest vám nabízí širokou škálu zajímavých témat v Cyber Security. Chtěli jste někdy pochopit, jak hacker pracuje a jak čelit jejich útokům pomocí reverzního malwarového inženýrství ? Máte zájem stát se etickým hackerem a pomoci organizacím soukromého a veřejného sektoru najít slabá místa pomocí penetračního testování (systém, web a síť) ? Chcete pomoci bojovat proti počítačové kriminalitě a najít padouchy provedením forenzní analýzy ? Nebo je cílem vašeho života posílit bezpečnost v tomto odvětví tím, že se dozvíte o zabezpečení průmyslových kontrolních systémů (OT) ? Nebo chcete porozumět kryptografii a jak ji lze použít k ochraně nebo útoku (ransomware)? Ochrana osobních údajů a GDPR vám poskytují základní znalosti o vaší cestě stát se inspektorem ochrany údajů (DPO) . Získáte důkladné odborné znalosti v oblasti správy zabezpečení informací a modelování hrozeb a zpravodajství . To vše a další se nabízí v tomto programu.

Jako průkopník v nabídce vzdělávání pro průlomové nové technologie, Howest byl prvním, kdo reagoval na nedostatek průmyslově připravených, na praxi orientovaných odborníků na kybernetickou bezpečnost tím, že nabídl tento bakalářský program. Zahrnuty jsou inovativní předměty jako Cyber Warfare a bezpečnost v 5G, Blockchain a AI .

Nabízíme tři skladby pro Cyber Security.

V bakalářské práci se naučíte základy hardwarových a stolních operačních systémů, sítí a vývoje softwaru včetně Secure Development a mnohem více. To znamená, že nevyžadujeme předchozí znalosti ani zkušenosti s IT (zabezpečení), ačkoli spříznění s prací s počítači je samozřejmě výhodou.

Výzkum

Howest si vybudoval solidní reputaci v praxi orientovaném vědeckém výzkumu, službách a dalším vzdělávání, vždy se zaměřením na profesní oblast národní i mezinárodní. To se promítá do národních, evropských a mezinárodních projektů aplikovaného výzkumu, vždy na žádost soukromých a veřejných organizací a pro ně.

Slovo našeho rektora

"Odvážně jít tam, kam nikdo předtím nešel!"

Kapitán Kirk, The Enterprise, Star Trek, chlapecký sen, který jsem během své kariéry sledoval.

Vidět minulé překážky a vytvářet příležitosti. Dává šance. Rozvoj talentů. Inspirovat lidi k tomu, aby si uvědomili svůj plný potenciál, zvýšit laťku a odvážit lidi dělat věci jinak.

Předvídejte budoucnost, to je to, co si představujeme s naší komunitou Howest. Říkáme si atypický, máme výhodu. Jsme otevřeni lidem, kteří čerpají mimo hranice, kteří myslí out-of-the-box, podporujeme podnikatelské povědomí a poskytují prostor pro podnikání.

Sloužte, zmocněte se, starejte se: To jsou naše hodnoty, majáky, které nás vedou, které pronikly do samotných kapilár naší komunity. Jsou součástí Howest DNA.

Student a jeho studijní program jsou pro naši vizi vzdělávání klíčové. Společnost a široká pracovní oblast jsou naše kontaktní kameny. Naším cílem je vytváření sociální přidané hodnoty.

Lode De Geyter
Rektor

138530_image2.jpg
Shutterstock / Novikov Aleksey

Bruggy, ideální město pro studenty

Věděli jste, že historické centrum města je významné místo na seznamu světového dědictví UNESCO? Sdílíte město s turisty z celého světa a tato kombinace funguje perfektně.

Bruggské „spravedlivé město“ nabízí širokou škálu zábav. Odpočiňte si na terase, cvičte v zelených prostorách, prohlédněte si kanály nebo si užijte spolu s ostatními studenty některou z mnoha restaurací nebo barů. Inspirativní město pro studenty!

Co stojí Howest?

  • Howest, Hogeschool West-Vlaanderen, je atypická, kreativní, inovativní a podnikavá univerzita užitých věd a umění.
  • Jak zkoumá talenty a nadšení každého studenta, Howest vede své studenty k tomu, aby se stali kompetentními, vysoce zaměstnatelnými, týmově orientovanými profesionály, schopnými předvídat vývoj v naší globální společnosti.
  • Howest pracuje v úzkém partnerství s regionální a mezinárodní pracovní oblastí a pro ni . Howest tedy integruje vedoucí, společensky relevantní a kompetenčně orientované vzdělávání, výzkum zaměřený na valorizaci a služby do všech svých studijních programů.
  • Howest je otevřená a pluralistická univerzita aplikovaných věd a umění s respektem k rozmanitosti . Howest inspiruje své zaměstnance a studenty k integraci jeho základních hodnot do jejich osobního a profesního života.

Místa

Bruggy

Adresa, 1. řádek
Rijselstraat 5
8000 Bruggy, Flandry, Belgie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium