Přečtěte si oficiální popis

V roce 1995 Howest, University College v Západní Flandry se stal jediný autonomní vysokoškolskou institucí v důsledku sloučení šesti významných institucí vyššího vzdělávání ve Flandrech. Od té doby vývoj v Howest vzala na nové podněty a nyní jsme jedním z předních poskytovatelů vysokoškolského vzdělávání v provincii. Dnes o 5600 studentů prezenčního studia jsou zapsáni u Howest sleduje 24 bakaláře a 7 ​​pány, které pokrývají širokou škálu oborů. Howest se skládá ze čtyř areálů nacházejících se v Bruggách a Kortrijk. Studenti zde najdou otevřené, živé, kosmopolitní a přátelské prostředí, které nabízí velké množství vzdělávacích příležitostí s důrazem na vysokou kvalitu a prakticky orientované kurzy. Bydlení ubytování, specializované knihovny, individuální studijní plány, výchovné poradenství a studie související služby na úrovni oddělení stresu náš student-orientované politiky. Náš příslušný vyučující a administrativní personál tvoří kompaktní komunitu a jsou vždy přístupný. Všechny učebny a sály jsou dobře vybaveny, aby splňovaly dnešní výukové prostory. Internetové účty jsou k dispozici pro všechny studenty. Howest má rostoucí mezinárodní renomé, stejně jako příležitosti, které nabízí studentům udělat část svého studia v zahraničí. Jeho vazby na průmysl a ostatní subjekty mimo jsou také rozšiřuje. Howest i nadále přitahuje nejlepší dostupné akademické pracovníky a měnit a rozvíjet svůj učební plán na začlenění nových oblastí znalostí a vyhovět měnícím se potřebám dnešních studentů. Howest vítá zahraniční studenty a neustále rozvíjí svou nabídku kurzů v angličtině.Studium v ​​Bruggách nebo Kortrijk obsahuje mají řadu velmi atraktivních lokalitách v rámci kámen 's hod: belgického pobřeží, stejně jako naše vlámské umění města, jako jsou Antverpy, Brusel, Gent ... Můžete se také dostat slavné evropské místech, jako jsou Paříž, Londýn, Amsterdam, Kolíně nad Rýnem v jednu nebo dvě hodiny cesty vlakem. Stručně řečeno, Howest je instituce, kde studuje, je účinný a příjemný.

Tato škola dále nabízí:

BSc

Howest University College West Flanders

DAE je 180 ECTS plný úvazek bakalářský studijní program navržen a vyvinut pro kreativní, ambiciózní, vášnivé a výjimečných jedinců. ... [+]

BSc v mezinárodní digitální umění a zábava

DAE je 180 ECTS plný úvazek bakalářský studijní program navržen a vyvinut pro kreativní, ambiciózní, vášnivá a výjimeční jedinci, připraven jít za hranici interaktivní 3D.

Obrovský růst vysoce technologické 3D sektoru a rychle se rozvíjející hra podnikání, Vytvořený zvyšující se poptávku po vynikajících odborníků. Je to, co digitální Umění a zábava je vše kolem!

Jako DAE'er, svět je vaším hřištěm. Hned od prvního semestru, studenti jsou ponořeny v mezinárodním kontextu, jako žadatelé pocházejí z celého světa. Schválen náš průmysl, oceňovanou a mezinárodně podporovány vzdělávací program je vyučován odborníky s použitím state-of-the-art zařízení a standardních postupů.... [-]

Belgie Kortrijk
Září 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině