Karel De Grote University College

Úvod

Read the Official Description

O společnosti KdG

Karel de Grote-Hogeschool je katolická univerzitní vysoká škola, která má více než 11000 zapsaných studentů a zaměstnává asi 1000 zaměstnanců. To nás činí největší vysokou školou v Antverpách a druhou největší ve Flandrech.

Poslání, vize a hodnoty

Mise Karel de Grote University College (KdG) podporuje udržitelný rozvoj: pro studenty, zaměstnance a společnost. Ve vzájemné interakci, založené na příjemném učení, životním a pracovním prostředí. Chcete-li vždy získat to nejlepší z každého, a snažit se o dokonalost společně. Vedené hodnotami, inspirovanými křesťanskými principy, otevřenými jiným ideologiím. Vize Univerzitní vysoká škola Karel de Grote (KdG) vytváří náročné a motivující učební kontexty na míru. Pro každého, kdo se chce rozvíjet v profesionální osobnost. Vzděláváme a vedeme naše studenty, aby objevili a rozvíjeli svůj talent a získali potřebné kompetence, aby mohli přispět ke společnosti. Samozřejmostí, se smyslem pro zodpovědnost a oceňovanou společností. Naši zaměstnanci povzbuzujeme, aby i nadále rostli na osobní i profesionální úrovni. KdG je všestranná organizace. Myslíme si dopředu a budeme mít pocit dynamiky rychle se měnícího globálního kontextu. Sdílíme znalosti a investujeme do silné spolupráce s našimi partnery: díky těmto interakcím a řešením na míru vede vysoká škola vysokoškolské vzdělání a inovuje v (výtvarném) vzdělávání, v praxi orientovaném výzkumu a službách. Hodnoty Jako organizace založená na hodnotách se rozhodujeme pro:

  • studentských akcí
  • dosažení výsledků
  • spolupráce s důvěrou
  • zavázali jsme se k lepšímu světu
  • udržitelné inovace.

Perspektivy vzdělávání

Univerzitní univerzita Karel de Grote má za cíl poskytnout svým studentům a zaměstnancům příležitost zjistit, jaké jsou jejich talenty a dále rozvíjet tyto talenty. Pevně ​​věříme, že týmová práce umožňuje studentům i zaměstnancům získat dovednosti - například znalosti, dovednosti, vhled a postoje - které jsou nezbytné jak v pracovním kontextu, tak iv širším kontextu naší společnosti. Jednou z nejdůležitějších schopností je bezpochyby schopnost vynaložit úsilí těm, kteří za určitých okolností nejsou schopni plně rozvíjet svůj talent.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bachelor in Business Management - Mezinárodní obchod

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Belgie Antwerp

Bakalářský studijní program Business Management - International Business je vaším přijetím k fascinující práci v mezinárodním obchodním světě. [+]

Podnikový management (International Business) je tříletý program angličtiny, který připravuje studenty s globálním zaměřením na kariéru v mezinárodním podnikání.

Nabízí studentům možnost studovat v mezinárodní třídě, přičemž 40% studentů se připojuje k programu ze zahraničí. Přednášející jsou stejně různorodí a díky know-how v oboru se naučíte používat teoretické znalosti pomocí p raktických cvičení, případů a týmových úkolů.

Objevíte zásady etické obchodní praxe a udržitelnosti a rozvíjejte své profesionální dovednosti a kulturní vědomí připravené na globální pracoviště. Tento kurz je také odrazovým můstkem pro magisterský program.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Belgie
Website https://www.kdg.be/en/business-management-international-business
Telefonní číslo +32 350 221 92