Přečtěte si oficiální popis

O společnosti KdG

Karel De Grote University College má více než 12 000 zapsaných studentů a zaměstnává přibližně 1 000 zaměstnanců. To z nás činí největší univerzitní univerzitu v Antverpách.

Poslání, vize a hodnoty

Mise Karel De Grote University College ( KdG ) podporuje udržitelný rozvoj: pro studenty, zaměstnance a společnost. Ve vzájemné interakci, založené na pozvání k učení, k životnímu a pracovnímu prostředí. Vždy získat to nejlepší z každého a usilovat o dokonalost společně. Vize Karel De Grote University College ( KdG ) vytváří náročné a motivující vzdělávací prostředí. Pro každého, kdo se chce rozvinout v profesionála s osobností. Vzděláváme a provázíme své studenty, aby objevili a rozvíjeli svůj talent a získali potřebné kompetence, aby mohli přispět společnosti. Sebevědomý, s odpovědností a společenskou hodnotou. Doporučujeme našim zaměstnancům, aby i nadále rostli jak na osobní, tak na profesionální úrovni. KdG je univerzální organizace. Myslíme dopředu a máme pocit dynamiky rychle se měnícího globálního kontextu. Sdílíme znalosti a investujeme do silné spolupráce s našimi partnery: díky těmto interakcím a řešením na míru naše vysokoškolské vysoké školy vynikají a inovují v oblasti (uměleckého) vzdělávání, výzkumu orientovaného na praxi a služeb. Hodnoty Jako organizace s hodnotami se rozhodujeme pro:

  • studentských akcí
  • dosažení výsledků
  • spolupráce s důvěrou
  • zavázali jsme se k lepšímu světu
  • udržitelné inovace.

Perspektivy vzdělávání

Karel De Grote University College klade za cíl dát svým studentům a zaměstnancům možnost poznat jejich nadání a rozvíjet je. Pevně věříme, že týmová práce umožňuje studentům i zaměstnancům získat kompetence - jako jsou znalosti, dovednosti, vhled a postoje - které jsou nezbytné v pracovním kontextu i v širším kontextu naší společnosti. Jednou z nejdůležitějších kompetencí je bezpochyby schopnost vynaložit úsilí pro ty, kteří v důsledku určitých okolností nejsou schopni plně rozvíjet svůj talent.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Karel De Grote University College

Bakalářský studijní program Business Management - International Business je vaším přijetím k fascinující práci v mezinárodním obchodním světě. ... [+]

Podnikový management (International Business) je tříletý program angličtiny, který připravuje studenty s globálním zaměřením na kariéru v mezinárodním podnikání.

Nabízí studentům možnost studovat v mezinárodní třídě, přičemž 40% studentů se připojuje k programu ze zahraničí. Přednášející jsou stejně různorodí a díky know-how v oboru se naučíte používat teoretické znalosti pomocí p raktických cvičení, případů a týmových úkolů.

Objevíte zásady etické obchodní praxe a udržitelnosti a rozvíjejte své profesionální dovednosti a kulturní vědomí připravené na globální pracoviště. Tento kurz je také odrazovým můstkem pro magisterský program.... [-]

Belgie Antwerp
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Karel De Grote University College

V příštích třech letech budete rozvíjet špičkovou kreativitu a technické dovednosti, které vám pomohou zářit v rychle se měnícím světě multimédií. ... [+]

Vždy na pozoru průlomů v technologii? Máte podnikatelský instinkt a nápady začít inovovat?

Přijďte a zjistěte, jak pro nás děláme technologickou práci, odemkneme její potenciál a společnost vám může poděkovat.

Náš bakalář multimédií a komunikačních technologií je anglický jazyk, který připravuje globálně smýšlející studenty na kariéru v digitálním světě.

Použijte a můžete strávit další tři roky v živém a historickém městě Antverpy v Belgii.

Stupeň v krátkosti

Budete rozvíjet technické dovednosti, špičkovou kreativitu a strategický vhled, který vám pomůže zářit v rychle se měnícím světě multimédií.... [-]

Belgie Antwerp
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Belgie
Website
Telefonní číslo
+32 350 221 92