United Business Institutes

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

United Business Institutes (UBI) je soukromá vysoká škola v Bruselu v Belgii, s přidruženými areály v Lucembursku a Číně. Od svého založení v roce 1992 UBI poskytuje vysoce kvalitní britské obchodní vzdělání na bakalářské, postgraduální a postgraduální úrovni. Všichni studenti UBI studují a získávají celosvětově uznávaný titul UK prostřednictvím partnerství UBI s Middlesex University v Londýně (UK).

UBI studijní programy se zaměřují na podnikání v mezinárodním kontextu, a tak zahrnují různé aspekty mezinárodního řízení a globální ekonomiky do všech kurzů. Škola dále navrhuje speciální ponorné programy, které studentům umožní prohlédnout si témata globálního podnikání z první ruky. Například během globálního kurzu ponoření v Číně se studenti vydávají na týdenní cestu do Šanghaje, aby se seznámili s Asií a jejím obchodním prostředím.

Kurzy UBI jsou záměrně vytvořeny tak, aby kombinovaly aktuální témata z reálného světa s nejnovějšími v manažerském myšlení. UBI věří ve vzdělávání, které připravuje studenty na profesionální prostředí, a proto klade důraz na praktické projekty, kariérně orientované aktivity a stáže.

Dalším charakteristickým znakem vzdělávacího přístupu UBI je velmi osobní prostředí pro výuku a učení, které UBI jako soukromá instituce dokáže poskytnout svým studentům. Malé učebny a přímá interakce a vedení fakulty a zaměstnanců umožňují studentům rozvíjet individuální dovednosti a profesní dráhy. Studenti UBI se stávají součástí blízké komunity kolegů studentů, fakult, zaměstnanců a našich vážených absolventů po celém světě.

Tato úspěšná kombinace získání celosvětově uznávaného titulu UK se zaměřením na mezinárodní řízení, profesní orientaci a velmi osobní rozvojové prostředí byla rozšířena na otevření nových kampusů v Lucemburku v roce 2013 a Číně v roce 2018.

Místa

Brusel

Adresa, 1. řádek
Rue de Namur 48
1000 Brusel, Brusel, Belgie

Wiltz

Adresa, 1. řádek
Château de Wiltz
9516 Wiltz, Diekirch, Lucembursko