Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na VIVES University College . Tato nová vysoká škola je výsledkem spolupráce mezi KATHO, s areály v Kortrijku, Roeselare, Tielt, Torhout a KHBO, s areály v Brugge a Oostende. V tomto okamžiku jsou fúze v oblasti vysokoškolského vzdělávání společným trendem ve Flandrech. S přibližně 13 000 studenty je VIVES největší vysokoškolskou vysokou školou ve Flandrech.

Navrhněte svou budoucnost

VIVES University College s moderním a vysokoškolským vzděláním založeným na kompetencích, inovačním, praktickým výzkumem a službami poskytovanými společnosti nabízí odpovídající reakci na dnešní a budoucí sociální výzvy. VIVES je univerzita, která se zaměřuje na profesionálně orientované bakalářské stupně a přidružené tituly. Vysokoškolská vysoká škola zajišťuje, aby se její studenti podíleli na globalizovaném světě jak jako lidi, tak jako odborníci.

VIVES se plně a aktivně angažuje v rozvoji kompetencí. Studenti mají každou příležitost pracovat na své budoucnosti. Navrhněte svou budoucnost jako výchozí úroveň univerzitní vysoké školy. Společnost VIVES věří, že je důležité, aby její zaměstnanci s nadšením vykonávali svou práci. To je důvod, proč univerzitní vysoká škola nabízí jim rozsáhlé příležitosti rozvíjet a šířit své odborné znalosti.

Společnost VIVES se rozhodla dát centru pozornosti a odpovědnosti, respektu a respektu k jednotlivým osobám. Udržitelnost je dalším důležitým závazkem pro VIVES. VIVES si klade za cíl stát se trenérem vyššího odborného vzdělávání prostřednictvím inovací.

Prohlášení o poslání


Řídit/>

  • Být nejlepší, co můžete být. Studenti a lektoři nadále rozvíjejí své silné stránky a prohlubují svou osobní a profesní identitu s nadšením. Oni dělají volby, které jsou v souladu s jejich talenty a cíle.
  • Správa vlastního učebního procesu. Studenti a lektoři řídí vlastní učební proces. Jako odborníci se zavázali k celoživotnímu učení a rozšiřování a prohlubování jejich porozumění a odbornosti.


Spojení/>

  • Učení se od sebe navzájem. Studenti a lektoři se společně učí jako tým. Vytvářejí vlastní profesionální síť s příležitostmi pro neformální a interdisciplinární učení. Aby toho dosáhli, plně využívají zařízení digitálního světa.
  • Najít cestu ve vysokoškolském vzdělávání. Aby pomohli studentům při správné volbě, a aby jim pomohli vylézt na učební žebříček, spolupracuje VIVES se svými vzdělávacími partnery. VIVES také plně uznává dříve získané kompetence.
  • Zapojení do aktivního dialogu s pracovištěm a společností jako celku. Studenti a lektoři se učí od externích stran. Oni mají kritický pohled na společnost a jejich znalosti jsou snadno dostupné mimo prostředí univerzity.


Inovace/>

  • Tvorba inspirativního vzdělání zítřka. Studenti a lektoři pracují v náročném učebním prostředí, které může nebo nemusí být nezávislé na čase a místě. Inovace využívají výsledky výzkumu a očekávání současných a budoucích generací studentů, pracovního prostředí a společnosti.
  • Příprava na úkoly budoucnosti. Studenti a přednášející se snaží získat kompetence potřebné pro dnešní i budoucí profese. Interakce mezi teorií a praxí je vyzývá, aby posunuly své hranice. Vzdělávání, praktické zkušenosti a vlastní výzkum založený na praxi jsou pro tento účel propojeny.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

VIVES University College

TENTO PROGRAM JE K DISPOZICI OD ROKU 2020-2021 - Jako bakalář v managementu hotelu jste profesionál, který je dokonale doma ve fascinujícím světě pohostinnosti. Program ... [+]

O

Jako bakalář v managementu hotelu jste profesionál, který je dokonale doma ve fascinujícím světě pohostinnosti. Program hotelového managementu nabízí vysokou úroveň odborných znalostí a dovedností, tři nebo čtyři cizí jazyky, silnou ekonomickou základnu, dobré ICT dovednosti, schopnost pracovat v týmu, prezentační dovednosti a mezinárodní zkušenosti.

Tyto kompetence jsou také vysoce ceněny v mnoha dalších odvětvích a nabídnou vám možnost pokračovat ve studiu a získat magisterský titul nebo další bakalářský titul. Studenti hotelového managementu jsou dynamičtí a zajímají se o časté společenské kontakty, výzvy a kreativní týmovou práci. Není nutná předchozí kvalifikace ze stravovací školy. Tam je více učení než studium sám. Pokud chcete, můžete se připojit k SorHoMa, studentskému klubu pro Hotel Management. Studentský klub organizuje pro studenty všechny druhy aktivit v programu a kolokvium s přednášejícími z oblasti pohostinství.... [-]

Belgie Bruggy
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VIVES University College

Pokročilý bakalář mezinárodní obchodní řízení je bakalářský po bakalářském programu. Jedná se o 12-měsíční program na plný úvazek, který se koná v areálu Kortrijk, Belgie ... [+]

Nabízíme na plný úvazek 1 rok (12 měsíců) bakalářské mezinárodní řízení pro studenty, kteří již mají alespoň bakalářský titul. Program je plně anglicky.

Přednostně přijímáme studenty, kteří studovali v oblasti obchodních věd a řízení podniku. Vítáme však omezený počet studentů, kteří studovali jiné předměty, např. Technologie ... Po prozkoumání a schválení žádosti naší komisí mohou být tito studenti přijati.

O čem je tento program?

Mezinárodní obchodní řízení je bakalářský po bakalářském programu. Jedná se o 12-měsíční program na plný úvazek, který se koná v areálu Kortrijk, Belgie. Během posledních tří měsíců budete pracovat během stáže.... [-]

Belgie Kortrijk
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VIVES University College

Program Bachelor of Business Management je určen pro belgické a zahraniční studenty, kteří chtějí získat hluboké znalosti o různých manažerských oblastech a získat meziná ... [+]

Program Bachelor of Business Management je určen pro belgické a zahraniční studenty, kteří chtějí získat hluboké znalosti o různých manažerských oblastech a získat mezinárodní obchodní titul v rámci mezikulturního kontextu globalizovaného světa. Mezinárodní kolegové, zahraniční lektoři, studijní cesty a výměnné možnosti zvýší mezikulturní povědomí a komunikaci.

Bachelor of Business Management, specializace Business Management

Kortrijk je srdcem flámského podnikání a designu, které podporuje inovace a kreativitu. Město obývá různé velké nadnárodní společnosti, jako je Barco, Bekaert atd., Ale i širokou škálu malých a středních podniků zaměřených na průmysl nebo služby. To poskytuje regionu druhou nejnižší míru nezaměstnanosti v Evropě. Starobylé historické centrum města nabízí inspirativní kulisu a pulzující univerzitní město je strategicky umístěné v jakékoli části belgicko-francouzské metropole Kortrijk, Lille a Tournai.... [-]

Belgie Kortrijk
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

VIVES | Mission Statement