Přečtěte si oficiální popis

Private Technická univerzita UNITEPC Cosmos je instituce vyššího vzdělání, právně existovat a je chráněn článkem 94 Ústavy Mnohonárodní stát Bolívie.

Duch, který byl vytvořen na Technické univerzitě Soukromý vesmír, UNITEPC, 24 let, mají společenský prostor odborné přípravy nejen, ale je to místo, které nabízí opravdovou příležitost pro komplexní profesionalizace v těchto dnech post- modernost, globalizace a informační technologie, kde není snadné najít vzdělávací návrhy zahrnující podporu etických a morálních hodnot, které společnost požaduje. V UNITEPC je „vyšší vzdělání live“ se s podnikatelským duchem a lidskosti.

Za tímto účelem má poslání a jasný a objektivní obraz, který generuje vysoké nároky na úspěch svých žáků, učební tým renomovaných odborníků z různých oblastí lidského poznání, kteří jsou vyškoleni, aby provedla tréninkové procesy v oblasti vysokoškolského vzdělávání, správa na základě vědeckých poznatků. Vítejte v tomto akademickém prostředí.

mise

„Příspěvek k udržitelnému rozvoji země a ve světě prostřednictvím vědeckého a technologického výzkumu, inovativní formy výroby a tvorby sociálně odpovědných odborníků, proaktivní, výzkumných pracovníků a vedoucích pracovníků s kritickou kapacity, napomáhat rozvoji kulturní rozmanitosti, sociální spravedlnosti, demokratického soužití a prosperity“.

vyhlídka

„Být univerzita národní a mezinárodní projekce, který je schopen vyhovět potřebám vysoce strategické priority v oblasti odborného vzdělávání, s povoláním služby k mezikulturnímu komunity v oblastech důležitých pro komplexní, udržitelný, vědeckého a technologického rozvoje, provádějí vzdělávací procesy kvalita a spravedlnost“.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Profesionalizovat lidský kapitál do komerčních staveb s podnikatelským duchem, rozvoj schopností a dovedností ve svém prostoru, používat nabyté znalosti a nástroje; hleda ... [+]

mise

Profesionalizovat lidský kapitál do komerčních staveb s podnikatelským duchem, rozvoj schopností a dovedností ve svém prostoru, používat nabyté znalosti a nástroje; hledají komplexní a inovativní vývoj v komerčních a obchodních ploch.

vyhlídka

Být vedoucím profesního školení podnikatelů a inovátorů řešit vznikající problémy v komerčních a obchodních ploch.

Obecné cíle

Vyškolit odborníky na úrovni bakalářského, zaměřené na splnění sociálních požadavků a potřeb trhu práce, a to prostřednictvím intenzivních technických a vědeckých metodologií orientovaných plán, formulovat, analyzovat a provádění politik a strategií v oblastech, v rámci hospodářských odvětví, administrativní , finanční a obchodní; umožňuje čelit problémům na vysoce konkurenčním trhu.... [-]

Bolívie Cochabamba
Únor 2020
španělština
Denní studium
9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Posláním Engineering Zvuk je trénovat etické a sociálně zodpovědné profesionály, kteří jsou schopni analyzovat a pochopit současné problémy, využití fyzikálních-matematic ... [+]

mise

Posláním Engineering Zvuk je trénovat etické a sociálně zodpovědné profesionály, kteří jsou schopni analyzovat a pochopit současné problémy, využití fyzikálních-matematické základy s uměleckými a kulturními kritérii v podstatě výzkum a spolehlivých vědeckých a technických poznatků.

vyhlídka

Být lídrem vyššího vzdělání v oblasti zvuku a že absolventi jsou nejlepší v zemi věnovanou mezikulturnímu obecně prospěšných prací.

Obecné cíle

Vyškolit odborníky, kteří jsou schopni navrhnout, monitorování a produkce žít zvuk, nahrávací studio, rádio film a televize, který je schopen provádět akustické diagnostiky krabičky pro implementaci řešení s akustickými materiály, posílit stávající akustické podmínky v případě potřeby implementační reproduktory.... [-]

Bolívie Colcapirhua Municipality
Únor 2020
španělština
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Vyškolit kvalifikované odborníky s vedením vysokokapacitní a vedení lidí, kteří jsou vedoucí vývoj Mnohonárodní stát Bolívie, s nadacemi a technických a teoretických znal ... [+]

mise

Vyškolit kvalifikované odborníky s vedením vysokokapacitní a vedení lidí, kteří jsou vedoucí vývoj Mnohonárodní stát Bolívie, s nadacemi a technických a teoretických znalostí v sociálním smyslu, což umožňuje poskytnout jejich rozhodujícím způsobem přispět při řízení, rozvoji a zavádění technologií tip, poskytující řešení zaměřené na současné i rostoucí potřeby země.

vyhlídka

Závod elektronického inženýrství na Technické univerzitě v soukromí kosmu orientované profesionální vůdce výcviku s dokonalosti, technické a kulturní, který je schopen na podporu výzkumu a zavazuje vývojové procesy trvalé význam. Také, závod je protagonista v transformaci vašeho prostředí, aby se dosáhlo zlepšení kvality života.... [-]

Bolívie Cochabamba
Únor 2020
španělština
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Aquí se forman las nuevas generaciones

Adresa destinace
Pasaje Fidelia Sánchez
entre Heroínas y España

Cochabamba, Cochabamba Department, BO
Sociální média
Adresa destinace
Av. Blanco Galindo Km 7 1/2
Miguel Lanza esq. Daniel Campos Zona Florida Norte s/n

Colcapirhua Municipality, Cochabamba Department, BO
Adresa destinace
Av. Blanco Galindo s/n km. 4 1/2
Entre Av. Cuarta y Carlos Araníbar

Colcapirhua Municipality, Cochabamba Department, BO