Botho University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Botho University byla založena v roce 1997 a rychle se rozvinula v průběhu let, aby se stala předním multidisciplinární vysoce kvalitní poskytovatel terciární vzdělávání. Botho University byl jeden z prvních místních institucí terciárního vzdělávání v Botswaně, které mají být akreditovány Rada pro rozvoj lidských zdrojů (HRDC). Všechny programy jsou schváleny Botswany úřad kvalifikací (BQA) a Rady o vysokém školství (CHE) v Lesothu. Botho University v současné době nabízí programy prostřednictvím čtyř fakult totiž Fakulta podnikatelská a účetnictví, Fakulta výpočetní techniky, Fakulty strojní a aplikovaných věd a Fakulta pedagogická a distančního vzdělávání. Všechny naše programy byly vyvinuty se vstupy z průmyslu tak naši absolventi jsou připraveni šlápnout. V současné době nabízíme kvalifikace od úrovně certifikátu na magisterské úrovni s plány na místě pro doktorské programy, které mají být válí velmi brzy. S více než 6000 studentů a téměř 500 zaměstnanců a roste, Botho univerzita je dynamická a vzrušující místo.

Botho University rovněž nabízí pestrou škálu programů pro odborníky a organizacemi v provozu. V rámci pedagogické fakulty a distančního vzdělávání, existuje více než 200 krátkodobé programy odborného rozvoje, které lze přizpůsobit tak, aby splňovaly požadavky klienta. Botho University také forayed do programů dálkového učení, s naší první várky studentů dálkového studia začínají tříd v únoru 2015. V současné době se nachází ve čtyřech různých areálech nacházejících se v Botswaně - Gaborone, Francistown a Maun - a Lesotha - Maseru.

Strategické zaměření Botho University je zvýšit různorodost studentů tím, že přitahuje zahraniční studenty. Na rozdíl od Botswany a Lesotha, již máme celou řadu studentů z jiných zemí v regionu, jako je Jižní Africe, Namibii, Zimbabwe, Zambii, Demokratické republice Kongo a Etiopie mezi ostatními. Botho univerzita má také celou řadu mezinárodních partnerství s dobře známými mezinárodními institucemi, jako University of Venda v Jižní Africe, Teesside University ve Velké Británii, Ohio University, Black Hills State University a Wayne State University v USA, indické School of Mines a Manipal University v Indii. Studenti, kteří studují s Botho univerzity mají velkou příležitost využít těchto mezinárodních partnerství prostřednictvím našich výměnných programů studentů. Naši studenti zahájily průlomovou stáží projektů v Indii a cestoval do USA a Velké Británii získání mezinárodní expozice, přičemž se vše součástí naší nesmírné zaměřením na postgraduální zaměstnatelnosti.

Botho University pevně věří v poskytuje svým studentům s vynikající prostředí pro vzdělávání. Máme neustále investovali do vynikající infrastruktura a nejnovější technologie řízené výukových zdrojů. Náš kampus v Gaborone je dobře známý pro bytí mezinárodních norem a mnoha národních i mezinárodních akcích byli drženi v našich prostorách vzhledem ke kvalitě těchto zařízení, včetně prestižních africké mládeže her v roce 2015. Náš nadcházející kampus v Francistown je již dělat titulky ze správných důvodů a plány jsou v pokročilé fázi vybudovat školní areál v Maun stejně.

Akademický přísnost v kombinaci s vynikající kvalitou ve všech mimoškolních aktivit, zaručuje, že absolventi univerzity Botho mají silnou kombinaci dovedností. Jsme jedním z nejlepších zařadil sportovních institucí v Botswaně mít vyhrál všechny top uznání a mistrovství v zemi. To není překvapující vzhledem k tomu, že máme rozsáhlé sportovní zázemí pro basketbal, nohejbal, volejbal, fotbal a šachy.

Botho University je řízen základním hodnotám excelence, vedení a inovace, a jeho cílem je, aby se stala centrem excelence v oblasti vyššího vzdělávání a hnací silou pozitivní společenské změny. Naše zaměření na kvalitu vyústila v Botho univerzitě stává jedinou univerzitou v Botswaně s BOS certifikace ISO 9001: 2008. S bezvadnou pověst pro kvalitu na trhu, absolventi Botho univerzity jsou průkopníkem v transformaci ekonomiky.

Vize

Botho univerzita chce být centrem excelence, inovace a vedení v vyššího vzdělávání a hnací silou pozitivního sociálních a ekonomických změn.

Poslání

Ovládání se silným finančním a životaschopný obchodní model, bude BU poskytovat kvalitní vzdělávací zkušenosti, neustále benchmarked na národní a mezinárodní akademické standardy produkovat dobře zaoblené, zaměstnatelnosti absolventů pro globální trh.

Místa

Gaborone

Adresa, 1. řádek
Botho University
Gaborone Campus
Botho Education Park, Kgale,

Gaborone, Jihovýchodní část, Botswana

Gaborone

Adresa, 1. řádek
Botho University
Francistown Campus
Plot 6434, Tati River Plots,

Gaborone, Jihovýchodní část, Botswana

Lesotho Online

Adresa, 1. řádek
Botho University
Lesotho Campus
4,Maseru Mall
Thetsane Maseru

Lesotho Online, Lesotho

Gaborone

Adresa, 1. řádek
Botho University
Maun Campus
Opp. Maun Technical College,
Boseja

Gaborone, Jihovýchodní část, Botswana

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium